reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny [emoji4]

Bum no to możesz juz robić zakupy dla chlopca [emoji6]
Super w tym szpitalu w Niemczech[emoji1], w tym co ja rodzilam w W-wie to nawet słuchawek nie ma pod prysznicem tylko sam ten wąż wisi, łazienka jedna na dwie sale a w naszym wc tynk spadał na głowę jak moja mama do mnie przyszła i jej to pokazałam to od razu zgłosiła do pielęgniarek one do ordynatora i w dniu naszego wypisu zamknęli tą toalete i dziewczyny z mojego pokoju musiały biegać po innych salach[emoji32] tragedia już nie planuje rodzic w tym szpitalu dwa razy wystarczy no i ja też się w nim urodziłam i mój brat, normalnie PRL.

Super dzieciaczki, to wszystkie dzisiejsze wizyty udane [emoji4]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji71]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji142]synek 08/2009.
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji4]

Bum no to możesz juz robić zakupy dla chlopca [emoji6]
Super w tym szpitalu w Niemczech[emoji1], w tym co ja rodzilam w W-wie to nawet słuchawek nie ma pod prysznicem tylko sam ten wąż wisi, łazienka jedna na dwie sale a w naszym wc tynk spadał na głowę jak moja mama do mnie przyszła i jej to pokazałam to od razu zgłosiła do pielęgniarek one do ordynatora i w dniu naszego wypisu zamknęli tą toalete i dziewczyny z mojego pokoju musiały biegać po innych salach[emoji32] tragedia już nie planuje rodzic w tym szpitalu dwa razy wystarczy no i ja też się w nim urodziłam i mój brat, normalnie PRL.

Super dzieciaczki, to wszystkie dzisiejsze wizyty udane [emoji4]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji71]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji142]synek 08/2009.


to tam gdzie rodziłam w Polsce mieliśmy jedną łazienke z 3 prysznicami...sal chyba było 4 (3 na pewno) w mojej sali łącznie ze mną były 4 mamusie
 
Kornelcia to takich większych łowów poczekam na 4D [emoji38] mam po 10tym.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 13t1d [emoji235]
 
Lena to bardzo piękne imię :)
Jeszcze niestety nie wiem kogo nosze ale wczoraj na usg prenatalnym lekarz coś nieśmiało wspomniał o chłopcu, kazał jednak nie nastawiać się jeszcze, mam starsza córkę i małego chłopca wiec tak naprawdę jest obojętnie co będzie, córka marzy o siostrze a dla dwuletniego synka chłopak chyba byłby lepszy :) :)
Córkę rodziłam w Polsce ale to było dawno temu wiec myślałam ze wiele się zmieniło w polskich szpitalach. Tutaj u mnie to może ze mną rodzic cała rodzina jeśli tylko tego chce, oczywiście za nic nie płace. Sale są dwuosobowe i w każdej łazienka. Do dyspozycji jest pokój bufet do którego można wchodzić kiedy się chce a tam zawsze świeże bułeczki, jasne ciemne bo każdy lubi inne, kawa zbożowa, napoje, kakao szynki sery dżemy, przysięgam dosłownie wszystko. Rano przychodziła pani z tabletem i podawała dwie propozycje obiadu można sobie wybrać kto na co ma ochotę :) Obiady były oczywiście pyszne. Nie pisze tego żeby kogoś wkurzyć albo żeby się pochwalić ale to jest aż niewiarygodne ze do tej pory szpitale polskie tak bardzo odstają standardem do innych
Idę szykować obiad bo o 16 córka ze szkoły przychodzi i mąż z pracy :)
 
No na córkę miałam Alicja , mam już Lenę [emoji4] więc ciężki macie wybor bo jest ich mnóstwo!
U mas Mikołaj 100% , więc problemu już nie mamy [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 13t1d [emoji235]

My przed wynikami Nifty nie poruszaliśmy tematu imion... teraz będziemy już mogli... Będzie ciekawie, bo nam zawsze podoba się co innego... ;) Na razie nawet nie mam pomysłu.
 
Dziewczyny wreszcie sie zebralam i uprasowalam...obiad zrobiony...jeszcze tylko lekcje sprawdze i mam luzik do wieczora...
A i przejrzalam dzis swoje ubrania...wygrzebalam spodnie boyfriendy kupilam w zeszlym roku...i powiem wam ze juz ledwo sie w nie mieszcze...
Staniki juz wszystkie za ciasne...wszystko mi wylazi...koszulki wszystkie obcisle...normalnie za chwile nie bede miala w czym chodzic.. Oj trzeba chyba na zakupy sie wybrac...
 
A bylam dzis rano w sklepie i tak mnie korcilo zeby zajrzec do pepco poogladac ciuszki niemowlece ale w koncu nie wyszlam bo by mnie korcilo zeby cos kupic...
 
Czesc. A ja dziś na 17 jade na prenatalne. Zobaczymy jak bedzie. Mówicie że to usg jest przez brzuch,tak?
A ile tej krwi pobierają?jedną probówkę?
Troche mam stresa.
Brzuch tez mi juz wywaliło.Szok.;)
 
Dziewczyny wreszcie sie zebralam i uprasowalam...obiad zrobiony...jeszcze tylko lekcje sprawdze i mam luzik do wieczora...
A i przejrzalam dzis swoje ubrania...wygrzebalam spodnie boyfriendy kupilam w zeszlym roku...i powiem wam ze juz ledwo sie w nie mieszcze...
Staniki juz wszystkie za ciasne...wszystko mi wylazi...koszulki wszystkie obcisle...normalnie za chwile nie bede miala w czym chodzic.. Oj trzeba chyba na zakupy sie wybrac...
Ja tez tak jak Ty mam komunie syna 14.05 i sukienke juz mam. W trapez.pastelowa.Świetna. brzucha nie widac. Wogóle to biała jestem ze masakra a samoopalaczy słyszalam ze nie wolno. Dziwne...
 
reklama
Czesc. A ja dziś na 17 jade na prenatalne. Zobaczymy jak bedzie. Mówicie że to usg jest przez brzuch,tak?
A ile tej krwi pobierają?jedną probówkę?
Troche mam stresa.
Brzuch tez mi juz wywaliło.Szok.;)
Ja miałam usg prenatalne najpierw przez brzuch, ale lekarz nie mógł znaleźć jednego przepływu i zrobił mi też przezpochwowo.

7470yx8d077szhuy.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry