reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej, gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne dobre wieści [emoji4]
Czytam Was na bieżąco, ale weny do pisania brak. Czuję się dobrze.
Dzisiaj byłam na wizycie, wszystko jest w porządku, lekarz musiał trochę dzidziolka pozaczepiać, ale w końcu zaczął pięknie fikać[emoji4]
Moje 6 cm szczęścia [emoji177]
1490782776-aaaaaa.jpeg


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jaka dzidzia piękna ! [emoji7]
Nie mówił , ze chłopak lub dziewczynka[emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 13t1d [emoji235]
 
reklama
Witajcie dziewczyny.

Myślałam, że bóle brzucha już za mną, a tu od wczoraj taki ból, ze ledwie chodzę. Do tego mam uczucie jakby macica uciskała mi na pochwę. Nie wiem czy to przez nisko ułożone łożysko... Generalnie tylko leżę, a wstaję by wyjść z psem na spacer...
 
Joanna no właśnie słyszałam, że z tymi szpitalami różnie bywa. Mam znajomą, która sama nie rodziła ale ma tu dużo koleżanek i jedna w szpitalu była 3 doby, miała wszystko zapewnione tak jak piszesz a inna w innym szpitalu wyszła tego samego dnia z dzieckiem i wszystkie rzeczy odrazu musiała mieć swoje do dziecka. Zresztą tą 2 wersje najpierw usłyszałam od kolegi z kursu którego żona rodziła 2 tygodnie temu. Rano urodziła wieczorem z córką była w domu.
Ja choć zawsze marzyłam o porodzie naturalnym teraz wolałabym także mieć cesarke. Ufałam moim lekarzom w Polsce. a cesarka wcale nie jest "lżejszym" rozwiązaniem, jakto niektórzy mówią "bo ktoś sie boi bólu". G# prawda. Miałam cesarke w znieczuleniu ogólnym bo na inne lekarz się nie zgodził ze względu na moje choroby. Długo dochodziłam do siebie. Po cesarce brzuch boli bo jest pocięty. Babka z mojej sali rodziła naturalnie i po 2 godzinach po przyjściu na sale z dzidzią latała jak ta lala, jakby nigdy nic. A ja i kobietka obok też po cesarce sie ruszyć niemogłyśmy...haha miałam łóźko za wysokie i musiałam na nie "wdrapywać się" :D teraz to śmieszne wtedy nie było mi do śmiechu. Z tymi napojami to mają chyba tak w standardzie. Byłam tu w szpitalach jako odwiedzająca kilka razy i w różnych i picie było dostępne dla wszystkich. Nawet raz wyczaiłam czekolade na gorąco hihi :D
A pierwszy raz do Teściowej jak poszliśmy to pielęgniarka czy salowa weszła odrazu za nami i pyta czy chcemy herbate albo kawe. Troszke mnie zatkało wtedy.
To mówisz położną już mam szukać.

Jeju dziewczyny ja kocham Wasze zdjęcia :* nie mogę się doczekać swojej następnej wizyty jak zobaczę swojego Maluszka, gdy widzę Wasze piękne człowieczki :D

idę robić placki ziemniaczane :D
 
Jaka dzidzia piękna ! [emoji7]
Nie mówił , ze chłopak lub dziewczynka[emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 13t1d [emoji235]

Niestety, ale lekarz nie chciał się wypowiedzieć co do płci;)
 
Malinowa_ona nie chce wprowadzać Cie w błąd ale w Hamburgu we wszystkich szpitalach schemat wyglada tak samo; na własne żądanie kobieta może wyjść tego samego dnia ale lekarze tego nie polecają bo w drugiej dobie życia dziecku wykonuje się u2 (czyli pierwszy bilans) i dużo wygodniej jest mamusi gdy lekarze zrobią to w szpitalu (nie trzeba ze świeżo urodzonym maluszkiem chodzić do lekarza od razu) Jeżeli wszystko jest OK to wtedy Mama i dzidzia idą do domu :)
Ja urodziłam w sobotę a w poniedziałek wyszliśmy
Jeżeli chodzi o cesarskie cięcie to masz do tego prawo musisz tylko zgłosić to życzenie wcześniej ( OK 30 tygodnia ciąży musisz się zapisać do szpitala w którym chcesz rodzic, zrobią wywiad i dzięki temu jak będziesz rodzic to takie szczegóły nie będą Cie już obchodzić)
Nie słyszałam jeszcze o czymś takim jak brak podstawowych środków dla dziecka oraz mamy, zawsze wszystko jest do dyspozycji
W razie pytań chetnie pomogę :)
Pozdrawiam
 
Tu jest link dp chętnych [emoji4]
Link do: Ultrasound Gender Prediction Forum : Ingender.com
Jak sie wklei fotke z usg , tam komentują - boy or girl na podstawie zdj z usg , bo ponoć idzie tez to do 20tc sprawdzić za pomocą główki [emoji5]
Ja dodalam i same komentarze, ze boy - gin tez tak mówił , wiec zapewne tak jest [emoji23]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 13t1d [emoji235]
 
Tu jest link dp chętnych [emoji4]
Link do: Ultrasound Gender Prediction Forum : Ingender.com
Jak sie wklei fotke z usg , tam komentują - boy or girl na podstawie zdj z usg , bo ponoć idzie tez to do 20tc sprawdzić za pomocą główki [emoji5]
Ja dodalam i same komentarze, ze boy - gin tez tak mówił , wiec zapewne tak jest [emoji23]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 13t1d [emoji235]

Dobrze, że my znamy płeć dziecka... Teraz możemy zacząć myśleć nad imieniem... a nie mam pomysłów... Chyba do października zdążymy :D
 
Dobrze, że my znamy płeć dziecka... Teraz możemy zacząć myśleć nad imieniem... a nie mam pomysłów... Chyba do października zdążymy :D
No na córkę miałam Alicja , mam już Lenę [emoji4] więc ciężki macie wybor bo jest ich mnóstwo!
U mas Mikołaj 100% , więc problemu już nie mamy [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 13t1d [emoji235]
 
Ha właśnie miałam pytać Cię Bum o imię :) Ja też mam Lenę :D

W ogóle pochwalcie się dziewczyny swoimi propozycjami

Joanno spadłaś mi tu z nieba! Będę Cię często nękać pytaniami :p hehe
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry