reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
xBUMX Zapytałaś czy jemy wątróbkę, wiec napisałam że w ciąży jest szkodliwa i sie nie powinno jej jeść.
Joanna witamy w gronie październikowych mamusi:)
 
AnScarlett odpowiem na każde pytanie :) mam duże doświadczenie bo cała poprzednia ciąże spędziłam w Niemczech. A w jakim mieście będziesz? Ja mieszkam w Hamburgu
 
Wczoraj byłam na usg genetycznym, przeziernosc wynosiła 1,0 oraz pobrano mi krew (test Pappa) na jego wynik muszę poczekać do Poniedziałku. Testu z krwi nie chciałam nawet robić ale tutaj to taki pakiet :)
 
Dzięki - ja nie lubię i nie jadam , ino mojemu P się zachciało on ma gorsze smaki ode mnie :D a , że nigdy nie robiłam bo tylko mój u swojej mamy ją jada - to od święta mu machne :D


To widze ze mamy tak samo...ja tez niecierpie watrabki...a moj maz lubi...i tez je ja tylko jak mamusia mu zrobi...
 
xBUMX Zapytałaś czy jemy wątróbkę, wiec napisałam że w ciąży jest szkodliwa i sie nie powinno jej jeść.
Joanna witamy w gronie październikowych mamusi:)
ale też napisałaś , że będę mieć wymówkę przed mężem :D - a czemu bym mu nie mogła przygotować :p
 
Ja wątróbki nie wezmę nigdy do ust. Nigdy nie wzielam i nigdy nie wezmę :D póki co przynajmniej :) podroby mnie jakoś... obrzydzają. Ale mój mąż tez lubi. Natomiast ja nawet nie umiem jej przygotowywac


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
ale też napisałaś , że będę mieć wymówkę przed mężem :D - a czemu bym mu nie mogła przygotować :p
Jeśli tylko masz ochotę to czemu nie :-) może powinnam napisać że w razie czego " możesz mieć wymówkę przed mężem". Myślę że nie ma co roztrząsać tematu :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry