reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
AnScarlett chyba tak na prawdę wszystkiego :D - wszystko idzie , ale z umiarem .

Ale napisałam , ze to dla P - czy ja to muszę jeść - nie można zrobić jej nawet ?
 
CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM DOBRZE ?
Nie napisałam tego w złym kontekście przeciez, bardziej w tym sensie ze bedziesz mieć wymówkę przed mężem żeby tego nie gotować bo nie możesz zbytnio tego jeść w ciązy. Dopiero po napisaniu posta zobaczyłam Twoja wiadomość o tym ze chcesz wyłącznie dla niego to przygotować. Bez obrazy :-)
 
Tu jest fajny link co do tego co wolno a czego nie:
Link do: Dozwolone, niedozwolone w ciąży - Babyonline.pl

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
AnScarlett chyba tak na prawdę wszystkiego :D - wszystko idzie , ale z umiarem .

Ale napisałam , ze to dla P - czy ja to muszę jeść - nie można zrobić jej nawet ?
Ja napisałam ostrzegawczo, bo sama zrobiłam raz dla męża, nie chciało mi się robić obiadu i zapomnialam, że ja jej nie powinnam jeść i potem się przejmowalam, że zaszkodzilam dziecku

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie Mamusie :) Ja również należę do grona szczęśliwych październikowych mamusiek, termin mam na 02.10 wiec być może rozwiązanie będzie już we wrześniu :) Jest to moja trzecia ciąża, mam 13letnia córkę oraz zaraz dwuletniego synka. Mieszkam w Niemczech, urodzę turaj drugie dziecko :)
 
Witam wszystkie Mamusie :) Ja również należę do grona szczęśliwych październikowych mamusiek, termin mam na 02.10 wiec być może rozwiązanie będzie już we wrześniu :) Jest to moja trzecia ciąża, mam 13letnia córkę oraz zaraz dwuletniego synka. Mieszkam w Niemczech, urodzę turaj drugie dziecko :)
To Joasiu będę się do Ciebie często zwracać, bo najprawdopodobniej będę prowadzić ciążę do końca w Niemczech i tam rodzic

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
AnScarlett ale ja jej nie cierpię to jak ja mogę ją zjeść ?
przecież jak się czegoś nie lubi to się nie je .

joanna witamy :) też mam nadzieję , że będę tulić dzidzie we wrześniu :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry