reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
anaconda witaj [emoji4]

kornelcia barany z marca [emoji23][emoji23] kiedy urodziny masz?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t5d [emoji235]
Ja 27 a mąż 25 [emoji4]
Bum możesz mi już zmienić wiek w tabelce na 34 lata [emoji4]
[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji71]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji142]synek 08/2009.
 
Szef burak... Z drugiej strony ciezka sprawa dla pracodawcy jak z dnia na dzien odchodzi pracownik na 1,5 roku dla ktorego musi trzymac miejsce po powrocie. U mnie w pracy bardzo bolesnie odczuli moje L4 i kolezanki niestety teraz troche cierpia.

A z innych rzeczy, moj mąż dostał dziś opryszczke na ustach, ja nigdy przenigdy nie mialam ani pol opryszczki gdziekolwiek. Martwie sie teraz bardzo bo to podobno cholernie niebezpieczne dla maluszka... :(

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj anaconda27 :-) fajnie że jest nas coraz więcej !

JustaKacper nie przejmuj się. Szef palant który próbuje w tobie obudzić poczucie winy. Nie czuj się winna za sytuację w pracy. Mamy do tego prawo,kiedyś musimy zostać matkami. Takie jest życie i taka kolei rzeczy [emoji6]
Głowa go góry Kochana i się nie denerwuj [emoji4]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj anaconda27 :-) fajnie że jest nas coraz więcej !

JustaKacper nie przejmuj się. Szef palant który próbuje w tobie obudzić poczucie winy. Nie czuj się winna za sytuację w pracy. Mamy do tego prawo,kiedyś musimy zostać matkami. Takie jest życie i taka kolei rzeczy [emoji6]
Głowa go góry Kochana i się nie denerwuj [emoji4]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
A jak szefem jest mężczyzna to tym bardziej nie może przeżyć tego że my kobiety mamy na jedno dziecko 1,5 roku wolnego od pracy a oni nie [emoji23]

f2w33e3kjodo0fr5.png
 
A jak szefem jest mężczyzna to tym bardziej nie może przeżyć tego że my kobiety mamy na jedno dziecko 1,5 roku wolnego od pracy a oni nie [emoji23]

f2w33e3kjodo0fr5.png
Może i tak ale szkoda ze nie oni rodzą [emoji23] wiedzieli by ile to nas kosztuje i szybko by zmienili zdanie [emoji4]

Ja jakiś czas temu juz dla męża puściłam Kossakowskiego jak próbował rodzić [emoji23] aż się biedny spocił [emoji1]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry