reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam
Jestem tu nowa, w ciąży po raz drugi, teraz w 11tyg, od 2tyg na zwolnieniu bo dostałam krwawienia i wylądowałam w szpitalu. Z racji tego że mam obecnie bardzo dużo wolnego czasu postanowiłam wrócić do bb, a w pierwszej ciąży i pierwszych latach mojej starszej córci bardzo dużo się tutaj udzielałam, przyjmiecie mnie do swego grona? :blink::blink::blink:
Oczywiście :) witamy !

f2w33e3kjodo0fr5.png
 
reklama
Witaj anaconda :)


Om 11 tc 0 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 9 tc 6 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
 
Witaj anaconda, skad to krwawienie? Nie krwawisz juz? ja mam dzis 11,3 wiec ten sam czas. Plamilam przez tydzien a zaczelo sie 2 tygodnie temu.

Mowcie co chcecie u nad trudno dostac dobre ubranka bawelniane. Te niektore z pseudo bawelny... bry to taka szmata. Jeszcze te z tesca, kupowane w angli czy na dobrym ciuchlandzie angielskim to sa fajne. Ubran po mlodym mam sporo, czasami chodzilo w nich kilkoro dzieci a ubranka sa zupelnie inne fajniejsze, milutkie, bawelniane i wcale nie bardziej zniszczone niz te ktore kupilam u nas w sklepach bo mi sie spodobaly dla mlodego i chodzil w nich tylko on bo z sentymentu zostawilam jako pamiatke.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowa mamę[emoji4]

Co do imion to u nas tym razem ma wybrać mąż [emoji28] przy wyborze imion dla syna i córki długo niemoglismy dojść do porozumienia i wreszcie wyszlo na moje więc teraz daje mężowi pole do popisu, ale jak nie będzie mi się bardzo podobało to pewnie wsadze swoje 3 grosze [emoji6] my jesteśmy takie dwa uparte barany z marca i ciągle o wszystko walczymy jak mamy razem podjąć jakąś decyzję [emoji48]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji71]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji142]synek 08/2009.
 
Hajmal nie wiem skąd to krwawienie, lekarze w szpitalu powiedzieli że organizm dał znać że czas na odpoczynek, bo cały czas pracowałam i nie będę ukrywać że i dźwignąć musiałam nierzadko, i tak byłam umówiona ze swoją ginekolog że popracuję do 24.03 i pójdę już na zwolnienie ale organizm sam przyśpieszył ten proceder. Wracając do IP to powiem Wam że potwornie mnie potraktowali, lekarz tam dyżurujący (niejaki Turek lub coś podobnego) stwierdził, że 9tydz to żadna ciąża i że u nich w takich przypadkach zostawiają sytuacje samą sobie, czyli zasugerował że zapewne poronię, niemniej od razu zadzwonił na górę na szpital czy mają wolne łóżko. Tam już się mną inaczej zajęli, zrobili usg, stwierdzili że z dzidzią nic się nie dzieje, dali leki na podtrzymanie i kazali leżeć i wstawać tylko do wc, na drugi dzień na szczęście krwawienie ustało i poleżałam jeszcze kilka dni i mnie wypuścili z zaleceniem oszczędzania się na maksa, tak więc siedzę w domu i naprawdę niewiele w nim robię ;-) ;);-) ;)
Dzięki za miłe przyjęcie :-) :):-) :):blink::tak:
 
Bum, napisałam na priv, ale coś mi apka szwankuje ostatnio, więc i tu ponawiam prośbę o aktualizację w tabelce mojego terminu na 15.10, bo gin na wizycie stwierdził, że jednak tym razem będziemy się trzymać terminu z om.

ex2bkqi11eyr7uam.png

nzjdskjonp9hg7bf.png
 
Co do tematu imion to u nas wybrała córka, jeśli będzie dziewczynka to Lenka jeśli chłopiec to Michał :tak::tak::tak:
 
anaconda witaj [emoji4]

kornelcia barany z marca [emoji23][emoji23] kiedy urodziny masz?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t5d [emoji235]
 
reklama
Kto ma jutro jakaś wizyte ? [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t5d [emoji235]
Ja mam jutro ale dopiero 18:50 [emoji16]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry