reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczyny :) dzisiaj na dworze znowu szaro, a jutro do pracy wiec z pogody już nie skorzystam...

Kornelcia ja dzisiaj tez zaczynam 11 tc :) za 2 tygodnie idę na usg... ciekawe czy wszystko tam się dobrze rozwija.

Któraś z Was pisała ze na laptopie ma suwaczki a w aplikacji nie. Niestety ta aplikacja nie pokazuje suwaczkow dodanych na laptopie. Oddzielnie trzeba dodać tez w aplikacji ale wtedy na laptopie widać podwójnie....


Om 11tc 0 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 9 tc6 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
A jak robicie te suwaczki bo nie moge nigdzie znalezc:(


Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A jak robicie te suwaczki bo nie moge nigdzie znalezc:(


Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
Wpisujesz w google suwaczki.com i tam sobie wybierasz a potem link , który ci wyskoczy wklejasz w sygnature [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t5d [emoji235]
 
Wpisujesz w google suwaczki.com i tam sobie wybierasz a potem link , który ci wyskoczy wklejasz w sygnature [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t5d [emoji235]
Dziękuję: *

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a wierzycie w to że przed owulacja na dziewczynkę a w owulacji na chłopaka? Nie ukrywam że robiliśmy na dziewczynkę dwa dni przed owulka :D ale nie wiem czy to wystarczy dwa dni przed. Haha wierzycie w to?
Niby w to wierzyłam, ale nie mam pojęcia, kiedy miałam owulację. Wierzyłam mojej aplikacji do notowania cyklu, ale ona czasami popełnia błędy. A poza tym, to jeżeli do zapłodnienia może dojść w ciągu 24 godzin, to biorąc pod uwagę, kiedy "zaryzykowaliśmy", musiało to być kilka dni po owulacji wyliczonej przez aplikację. Z drugiej strony, aplikacja mi liczy mniej więcej 14 dzień od poprzedniego okresu, a powinno się ponoć liczyć 10-16 dni od następnego. Nie wiem, kiedy miał być następny, bo już go nie było :) A po tym, jak się kochaliśmy bez zabezpieczeń nie w tym tygodniu, co trzeba, stwierdziliśmy, że to już i tak nie ma znaczenia, więc robiliśmy to prawie codziennie. Kiedykolwiek ta owulacja faktycznie była, to żeśmy w nią trafili. Także czy to chłopiec, czy dziewczynka, tego nie wie nikt :D

Ogólnie myślałam wcześniej że to ma sens jednak gdzieś w artykułach mamy ginekolog było o tym mówione i stwierdziła że to nie ma wpływu na płeć. Tak więc sama już nie wiem :D
A macie link do tego artykułu? Chętnie poczytam.

Nieeee to raczej nie ma znaczenia :) to jest zawsze 50na50 nie ma innej opcji... ja nie wiem kiedy dokładnie u nas doszło do zapłodnienia bo przez cały okres trwania dni płodnych, nawet już po owulacji kochalismy sie codziennie. I powiem wam szczerze że najbardziej się bałam że nam się nie uda z tego względu że przerazala mnie powtórka z rozrywki :D bo wiecie co za dużo to nie zdrowo :D
No właśnie my też przez dwa tygodnie nie wychodziliśmy z łóżka. Czasami nawet kilka razy dziennie. Ale wcale nie uważałam, że to było za dużo, raczej bardzo romantycznie :) I na początku ciąży też miałam niesamowitą ochotę na seks. Tylko teraz niestety mam mniejszą... czasem mnie boli podbrzusze i nie mam ochoty. No i trochę się boję, czy coś nie zaszkodzi, a wiadomo, stres i dyskomfort psychiczny tym zabawom nie sprzyja. A jak widzę mojego całego w skowronkach i skorego do pieszczot to aż mi go szkoda... Mam nadzieję, że tak jak piszą w artykułach, ta ochota też w końcu wróci.

No mi na 98% powiedział w 20tc dopiero , ze dziewczynka tak to z Lenki był chłopak do 20tc.
No ale potem juz jakos wyprawke tzeba było zrobić [emoji4]
Teraz tez z nastawieniem na taka szczegółowa wyprawke poczekam chyba [emoji5] a jak nie to bedzie córka w niebieskim chodzić. [emoji23]
Moja siostra tez miała być bratem :) I to lekarze tak twierdzili. No ale co to szkodzi ubrać dziewczynkę na niebiesko? A kobiety to co, nie chodzą w niebieskim? Poza tym an poczatku XX wieku to było odwrotnie: chłopcy na różowo, dziewczynki na niebiesko. Po wojnie jakoś się to zmieniło. Jeszcze babcia mi opowiadała, że tak było. Więc nie ma reguły :p


Ja czuje się lepiej od kilku dni, ale nie wiem czy to za sprawą wzmocnienia kroplowkami, czy może ten gorszy ciążowy okres już za mną. Teraz mam 11+1.
Ja też nie wiem co z moim suwakiem. Wszystko ustawione jak należy, a nie widać.
Też się czuje lepiej, to chyba tak ma być, skoro wszystkie tak mamy :) I to mnie też utwierdza w przekonaniu, że nadal jestem w ciąży, skoro objawy się zgadzają. Badanie dopiero za dwa tygodnie :( Jak ja chcę zobaczyć Fasolkę i może nawet jej/jego płeć!

A co do suwaczka, to widać. I Twój i Elli23 i wszystkich tych dziewczyn co piszą, że nie mają. Ale ja korzystam z komputera (stacjonarnego, nawet nie laptopa) i aplikacji nie mam.

Ja mam ustawione w aplikacji i tutaj widzę. Chwilowo jestem bez laptopa więc nie mogę sprawdzić, czy tam też działa

f2w33e3kjodo0fr5.png

Działa. Pięknie widać :)
 
Alaris , ale przeważnie na jakimś niebieskim ubranku to widać , ze typowo chłopak bo jak nie auto , to jakiś dinozaur itp [emoji38]
No ale jak wyjdzie mi , ze chłopak a urodzi sie dziewczynka to będzie tak chodzić [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t5d [emoji235]
 
Jak byłam w zerówce uwielbiałam dinozaury i miałam bluzę z dinozaurami. Moim zdaniem dziewczynkom też wolno mieć koszulkę z T-Rexem :D
 
Jak byłam w zerówce uwielbiałam dinozaury i miałam bluzę z dinozaurami. Moim zdaniem dziewczynkom też wolno mieć koszulkę z T-Rexem :D
Spoko , ale nie tekiemu małemu .
Ale każdy będzie ubierał po swojemu , swoje dziecko mi osobiscie sie to nie widzi [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t5d [emoji235]
 
Spoko , ale nie tekiemu małemu .
Ale każdy będzie ubierał po swojemu , swoje dziecko mi osobiscie sie to nie widzi [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t5d [emoji235]

Ja osobiście widzę w sklepach wiele uniwersalnych ubrań. Niebieska bluzka z misiem, albo fioletowa z kaczka jest dla mnie uniwersalna. Zreszta w sklepach jest wiele ubrań w neutralnych kolorach, szare, bezowe, brązowe itp :)


Om 11 tc 0 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 9 tc 6 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
 
Ja osobiście widzę w sklepach wiele uniwersalnych ubrań. Niebieska bluzka z misiem, albo fioletowa z kaczka jest dla mnie uniwersalna. Zreszta w sklepach jest wiele ubrań w neutralnych kolorach, szare, bezowe, brązowe itp :)


Om 11 tc 0 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 9 tc 6 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
Są , są tzeb trafić ja nie pisałam, że nie ma.
Ale ostatnio jak byłam bw pepco to typowo albo chłopięce albo dziewczęce [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t5d [emoji235]
 
reklama
W pepco znaleźliśmy białe ubranka z liskiem i takie turkusowe tez z liskiem, zależy jakie kto ma postrzeganie 'uniwersalnych' ubrań :) ale w sklepie 'świat dziecka' albo w smyku byłam wczoraj i znalazłam na prawdę dużo ubrań u neutralnych kolorach. W Tesco można znaleźć zwykle białe body, brązowe, szare lub żółte rzeczy :)


Om 11 tc 0 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 9 tc 6 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry