reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej [emoji4]

Ja sie czuje spoko nawet od poczatku , ale sa dni okropne niekiedy...

Dzis znow obudzilam sie z bólem podbrzusza [emoji52] jakis tydzień tu tez mialam taki dziwny bol.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t4d [emoji235]
 
reklama
Hej u mnie jest lepsze samopoczucie od tygodnia, dzisiaj zaczynam 11 tc

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji71]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji142]synek 08/2009.
 
Dzień dobry mamusie :)
Dzisiaj mi się śniło że mam tam w środku mała dziewczynkę, ciekawe czy się sprawdzi :)
ja dzisiaj kolejny samotny dzień pewnie na kanapie spędzę... Ale za to potem dwa dni z mężem.
Miłego dnia !

f2w33e3kjodo0fr5.png
 
Dzień dobry mamusie :)
Dzisiaj mi się śniło że mam tam w środku mała dziewczynkę, ciekawe czy się sprawdzi :)
ja dzisiaj kolejny samotny dzień pewnie na kanapie spędzę... Ale za to potem dwa dni z mężem.
Miłego dnia !

f2w33e3kjodo0fr5.png
Moze sen proroczy [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t5d [emoji235]
 
Moze sen proroczy [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t5d [emoji235]
Oby [emoji14]
Ale raczej to przez to że wczoraj pisałyśmy o tym i tak w głowie utkwilo i się przyśniło [emoji14]

f2w33e3kjodo0fr5.png
 
Czesc dziewczynki...ja dzis spalam jak zabita cala noc nawet nie wstawalam do wc...
A ja wam powiem ze tez od paru dni...czuje sie dobrze wrecz rewelacyjnie...
U mnie pogoda dzis wstretna...wieje malo lba nie urwie...wiec dzis caly dzien spedzimy w domu...
Milej niedzieli kochane
 
Dzien dobry :)
He he temat płci :) u nas króluje powiedzenie "jak sie ma formę na pustak to cegły nie zrobisz" [emoji28] wiec zgodnie z tym majac dwie cudne córy zakładam, że oczekuję trzeciej. [emoji16] Dodatkowo u nas to wpadka z bardzo żywotną "kijanką" tydzien przed owu wiec jesli to ma jakies znaczenie to tez wskazuje na dziewuchę [emoji6] Wiec jak sie okaże, ze chlopak to bede w nie lada szoku :D a M chyba mnie zacznie na rekach nosic bo marzy o synu.
Tez mega chcialabym wiedziec po tym genet. usg, ale przy obu nie chcieli mi powiedziec w 12tyg a dopiero przy polowkowym [emoji52]

Z innej beczki- w ktorym tygodniu poczulyscie sie troche lepiej? Bo ja od 2dni mam chyba wiecej sily, a koncze 8 tydzien.

Ps. Nie ogarniam tych sowakow- na laptopie widac je pod moim postem a w aplikacji nie (?) Czemu? Ktos cos?

Zycze milego dzionka i zmykam bo dzis u nas ta rodzinna akcja urodziny dzieci ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie w apce też suwaczki zginęły [emoji20]
Nie mam pojecia czemu.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez od kilku dni czuje sie rewelacyjnie, bez sennosci, nudnosci, duzo energii i takie pozytywne nastawienie do swiata :) Czuje sie wrecz jakbym sobie wziela jakies fajne kolorowe tableteczki [emoji14]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Kochane [emoji4]

Widzę że już prawie wszystkie czujemy się dobrze ! Cieszę się bardzo.
My dziś poranek mamy leniwy, ale jedziemy jak zwykle do teściów i mojej mamy na wieś. Jakoś tak nas tam ciągnie i jak mamy czas to staramy się jeździć do nich jak najczęściej. Kocham polską wieś,nie ma co ukrywać tam się wychowałam i tego spokoju i klimatu nic mi nie zastąpi. A w mieście mieszkamy bo praca bo wszędzie blisko i tu można wynająć mieszkanie ale w przyszłości jak się uda to chcemy kupić stary dom na wsi z podworkiem,działka i ogródkiem [emoji1] co by dzieci miały gdzie szaleć [emoji23]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobrze ze wy tez sie juz dobrze czujecie bo juz sie balam ze to za szybko zeby tak sie czuć i zaczelam miec stresa czy napewno wszystko w porządku;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry