reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja jestem też dokładnie dwa tygodnie przenoszona i jakoś żyję :D
Nie mam za bardzo doświadczenia w pisaniu na forach bo jest to moje pierwsze i nie bardzo rozumiem co to są zamknięte, otwarte itp [emoji14] domyślam się jedynie ze jak jest forum zamknięte to nikt nie widzi wątku i nie może dołączyć. Pewnie jak na fb grupy.

f2w33e3kkvk03cd9.png
 
reklama
Dziewczyny,mam juz dosyć tych mdłości...:sad: A teraz jeszcze robię pizzę bo moim sie zachciało,a ja nawet chęci nie mam.
Poza tym zauważyłam ze dzis momentami twardnieje mi brzuch.
W moich 2poprzednich ciążach często miałam stawianie się brzucha,ale to chyba później...:hmm:
Ja też mam taki twardy, napięty, zapomnialam o tym wspomnieć ostatnio na wizycie... Biorę nospę 4 razy dziennie. Myślicie, że to za dużo?
 
Ja też mam taki twardy, napięty, zapomnialam o tym wspomnieć ostatnio na wizycie... Biorę nospę 4 razy dziennie. Myślicie, że to za dużo?
Nie wiem.. mi lekarka nie mówiła nic że mam brac nospe. Ale nie mam teraz dużego bólu brzucha. Jedynie wzdęty

f2w33e3kkvk03cd9.png
 
Ja jestem też dokładnie dwa tygodnie przenoszona i jakoś żyję :D
Nie mam za bardzo doświadczenia w pisaniu na forach bo jest to moje pierwsze i nie bardzo rozumiem co to są zamknięte, otwarte itp [emoji14] domyślam się jedynie ze jak jest forum zamknięte to nikt nie widzi wątku i nie może dołączyć. Pewnie jak na fb grupy.

f2w33e3kkvk03cd9.png
Na tym etapie chyba nie jest konieczne zamykanie wątku ale później gdy będziemy chciały pochwalić się malyszkami można o tym pomyśleć lub stworzyć nowy. Ja byłam kiedyś na parentingu po porodzie założyliśmy prywatny wątek i super bo piszesz nawet prywatne i dość intymne rzeczy. Tzn po jakimś czasie człowiek się otwiera i chyba rzeczywiście nie ma ochoty aby każdy miał wgląd w to co pisze.
 
ja tez uwazam ze zamykanie tak wczesnie jest idiotyczne, tez mam temin na wrzesien, i jak sie o tym dowiedzialam to wrzesniowki juz bylyzamkniete, to wole od poczatku byc tutaj :) z om mam na 1.10 a z usg na 27.09, z pierwszym synek z takim samym terminem urodzilam 14.09 ;)

2lata temu zamkniety watek powstawal dopiero po porodach ;) z dodawaniem jest pol biedy, gorzej jak chcesz kogos wywalic i ten dostep mu odebrac ;)
 
Ja też mam taki twardy, napięty, zapomnialam o tym wspomnieć ostatnio na wizycie... Biorę nospę 4 razy dziennie. Myślicie, że to za dużo?
Mi lekarz przepisał nospe forte 3 razy dziennie. Teraz już nie biorę bo nie mam skurczy ale wiem że czasem może pomóc tylko oczywiście trzeba to skonsultować z lekarzem.
 
Ja też gratuluję i powoli będę uciekać. Młodą pod prysznic,potem siebie,a potem chyba do usypiania młodego włączę Dr. House'a. Nudne dla niego,to szybciej uśnie.:D Choć na ogół nie mam problemu z usypianiem go, na szczęście. :p
Pochłaniam drugą kanapkę. P. pojechał po szafkę do Sary do pokoju (no w końcu! a ile się naprosiłam!!!) i tak mam cichutką nadzieję,że może zahaczy o Mc Donalda.:rolleyes2:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry