reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzis na obiad przyjaciółka zrobiła nam sos meksykański do ryżu :-) jadlam tez od jej mamy szarlotke, pyyyszna :-) i przed chwila na kolacje zjadlam wrapa z Mc, bo mąż byl u mojej mamy po dostawę obiadów na najbliższy tydzień i mial mc po drodze :-)
 
reklama
Powiedz mi kochana czy coś o płci na prenatalnych wspominali? [emoji4]
Też jestem wrześniowa 2014 , choć nigdy nie wiadomo bo październik i wrzesień blisko [emoji4]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Fasolek [emoji271] październik 2017
8t0d [emoji235]
Hihi ja mam na 14.09 wiec mysle ze o pazdziernik nie zahacze.. Mi od razu powiedzial ze plci nie powie, bo za wczesnie.. Ale inne dziewczyny na forum wrzesniowym ktore sa po prenatalnych mowily ze wiedza, jedne na wiecej procent inne tylko na 60% ze jeszcze moze sie zmienic ale niektorym dziewczynom lekarze podawali:)
 
Dziewczyny, ja teraz z innej beczki... Co powinnam zrobić, żeby na moim suwaczku były tygodnie i dni ciąży? Bo narazie mam tylko tydzień i opis rozwojowy...
 
Dziewczyny, ja teraz z innej beczki... Co powinnam zrobić, żeby na moim suwaczku były tygodnie i dni ciąży? Bo narazie mam tylko tydzień i opis rozwojowy...
Ja wpisałam w google suwaczki ciążowe i weszłam w pierwsze. Tam sobie wybierasz suwaczek, obrazek, który się porusza i ostatni krok to wpisujesz daje ostatniej @. Potem przechodzisz dalej i w pierwszym okienku musisz skopiować (tam jest napisane że polecane na babyboom) w sygnature i już. Powinno działać

f2w33e3k6xruo8ov.png
 
Muszę się dziewczyny pochwalić, mój Przemek przed chwilą wreszcie wypił mleko z butelki [emoji38] Mam tylko nadzieję, że nie był to jednorazowy epizod [emoji3] Teraz smacznie śpi, ja za to od godziny nie mogę zasnąć. Wezmę chyba książkę, może pomoże.

7470yx8dgcqmre1z.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Ja wpisałam w google suwaczki ciążowe i weszłam w pierwsze. Tam sobie wybierasz suwaczek, obrazek, który się porusza i ostatni krok to wpisujesz daje ostatniej @. Potem przechodzisz dalej i w pierwszym okienku musisz skopiować (tam jest napisane że polecane na babyboom) w sygnature i już. Powinno działać

f2w33e3k6xruo8ov.png
Dzięki! Jestem przekonana, że wczesniej robiłam tak samo i się nie udawało ;-)
 
Nie mamy żadnych sąsiadów, dlatego sobie pozwoliłam;)
To bardzo Ci zazdroszczę, ja też kiedyś zmienię mieszkanie na dom. Teraz w ciąży bardzo przeszkadza mi smród na klatce, to pewnie siedzi tylko w mojej głowie dlatego nic nie mówię. mam bardzo rozrywkowych sąsiadów i pewnie będą budzić mi dzieci w nocy [emoji21] ehhh uroki życia w takich zbiorowiskach

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie :) U nas dziś również piękna pogoda,po 12 chyba młoda wywale na dwór do koleżanek. Bo w taką pogodę można z nią w domu zajoba dostać.:sorry2:
Znowu miałam powalone sny,one naprawdę nie są fajne,ja je wszystkie pamiętam.:baffled:
Co do kąpieli,to ja zawsze uwielbiałam gorącą wodę i teraz faktycznie muszę się pilnować.

Cześć dziewczyny! :) ja już wreszcie wróciłam do żywych. Piękna wiosna za oknem, może wybiorę się na spacer z mężem i pieskiem :)[emoji255][emoji253]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana,no w końcu lepiej! Dobre wieści z rana.;-) ;)

Mnie też marzy się dom,z ogródkiem,ale na razie mogę sobie pomarzyć....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry