reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny ale jestem przeszczęśliwa!! [emoji259] odbyliśmy z mężem spacer w pięknej pogodzie po lesie kampinoskim. Po paru dniach umierania w domu najchętniej spędziłaby tam cały dzień ale pogoda już się psuje :(

Mnie tez piersi bardzo bolą i sutki mi spuchły... o_O


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie piersi praktycznie nie bolą, za to ciągle senna jeatem. Dzisiaj też, obudziłam się, zjadłam śniadanko i zasnelam znowu. Dopiero się obudziłam... i teraz jest moja godzina na mdłości i czuje się okropnie :(

f2w33e3k0l2lqnk7.png
 
Cześć Dziewczyny, jestem tutaj nowa, mam na imię Aleksandra i jestem obecnie w 9t4d ciąży i zachorowałam, tzn. jestem przeziębiona, wszystko boli, mam stan podgorączkowy, kaszlę i smarkam 4567543 razy na minutę :) Ratuję się herbatką z imbirem, miodem i cytryną, do tego pożeram czosnek. Czy któraś z Was stosowała w ciąży witaminę C w dawkach 1 gram (jedna dawka, kilka razy dziennie) oraz witaminę D3 w dawce 4000 j.?
 
Karotka u nas też do tej pory był spokój ale ostatnio zauważyłam ze w Warszawie jest coraz wiecej uchodźców ale tez w autobusie czy tramwaju słychać rozmowy po ukrainsku co widać też po zatrudnieniu.

Spark ja taka bezobjawowa miałam pierwszą ciąże z synem, może będziesz miała chłopca?

4c3trjjgqzgmtgte.png

3i49df9hqpdnmahp.png

zrz6ha00xexzdiaa.png
 
Cześć Dziewczyny, jestem tutaj nowa, mam na imię Aleksandra i jestem obecnie w 9t4d ciąży i zachorowałam, tzn. jestem przeziębiona, wszystko boli, mam stan podgorączkowy, kaszlę i smarkam 4567543 razy na minutę :) Ratuję się herbatką z imbirem, miodem i cytryną, do tego pożeram czosnek. Czy któraś z Was stosowała w ciąży witaminę C w dawkach 1 gram (jedna dawka, kilka razy dziennie) oraz witaminę D3 w dawce 4000 j.?
HEJ! JA NA ODPONOŚĆ TEŻ WCINAM CZOSNEK I PIJĘ HERBATĘ Z MIODEM, WIEC NA SZCZESCIE MNIE OMIJAJA CHORÓBSKA. PODOBNO W CIĄŻY MOŻNA PARACETAMOL BRAĆ PODCZAS CHOROBY.
 
Cześć dziewczyny. Ja wstałam dziś przed 6, i czuję się wyjątkowo kiepsko... Boli mnie głowa, jestem senna i strasznie marudna...Chciałam się przespać, ale nie mogę usnąć przez co męczę sie jeszcze bardziej. ;/ Mąż posprzątał w domu, wrócił przed chwilą z psem ze spaceru i wziął się za obiad... Co ja bym bez niego zrobiła...
 
Można paracetamol na ból i gorączkę. W poprzedniej ciąży, w 28 tygodniu, byłam po wyrwaniu zęba i dostałam w nocy gorączki, i położna w szpitalu kazała przysłać męża po paracetamol właśnie.
 
Cześć dziewczynki, ja też wczoraj na obiad spaghetti robiłam, a dzisiaj teściowa coś pichci :) na pewno rosolek :) piękna pogoda, później na spacerek smigamy :)

Dziewczyny a tak z innej beczki, dzisiaj 9tydz1dzien, czy któraś z Was nie ma zupełnie ŻADNYCH objawów??
Ja wizyte dopiero za 2 tyg ale tak cholernie się martwię... nic nie czuję, nic. Już nawet mniej głodna...
Ja nie mam żadnych. Tez nic nie czuje i tez sie martwię a wizyta dopiero 27.03


Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ech dzisiaj nic nie chce mi się jeść :( Zjadłam tylko kilka biszkoptów i popiłam inką z mlekiem. Dzisiaj ogólnie mam zły dzień, beczałam pół dnia, wszystko mnie denerwowało, Ł. zszedł mi z drogi a mi tak bardzo smutno było. Miałam robić rosół, ale wczoraj była pomidorowa, to dzisiaj nic nie gotuje, później tylko usmażę paluszki rybne, ziemniaki i do tego ogórek konserwowy.
Wczoraj na drugie była wątróbka, ziemniaki z koperkiem i surówka z kiszonej kapusty ;)
 
reklama
Ktoś pytał o zakaz seksu do 12 tygodnia.
My mamy taki zakaz, no ale czasami lekko go złamiemy, wiadomo delikatny seks nikomu jeszcze nie zaszkodził. Oczywiście zakaz mamy od 4 tygodnia, więc troszkę czasu minęło na totalnym poście :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry