reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja dzisiaj mam pierwszy raz taki dzień że jestem cały czas głodna. Nie ważne ile zjem, mogłabym jeszcze i jeszcze..

f2w33e3k6xruo8ov.png
 
Ach te nasze zachcianki [emoji23][emoji23][emoji23] Ja właśnie leżę przed tv i przegryzam ogórki kiszone- mmmmm pycha [emoji7][emoji173]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
A mnie młody tak podniósł ciśnienie na wieczór,że pożarłam pół tabliczki czekolady i zagryzłam kilkoma paluszkami. :no: Ale na szczęście już śpi, młoda też zaraz do łóżka,a ja chyba wezmę dłuuugą,ciepłą,relaksującą kąpiel... tak na wyciszenie.:blink:
 
Ja dzisiaj ogarnelam całe mieszkanie a efektów nie widać. Mając w domu niespełna 3 latka to ciężko o porządek :D a w piekarniku mam właśnie serniczek :)
 
Moje młodsze też już śpi a starsze Gwiezdne wojny ogląda chyba po raz setny. Mnie od 18 mdli i śpiąca jestem więc też zaraz idę spać a tata niech syna ogarnia [emoji6] Milej nocy [emoji4]

4c3trjjgqzgmtgte.png

3i49df9hqpdnmahp.png

zrz6ha00xexzdiaa.png
 
Ale ja dziewczyny dostałam dzisiaj komplement typu "na pewno będzie dziewczynka bo jakoś brzydko wygladasz, taka spuchnięta na twarzy" cholerka, to co będzie dalej jak już tak tragicznie wyglądam a to dopiero sam poczatek :) Hahaha
 
Dziewczyny ostatnio sie nie udzielam na forum ale na bierząco czytam co u Was. Tak jakoś miałam dużo na głowie.
Troszkę zazdroszczę ze macie często usg a mi do końca ciąży zrobią jeszcze tylko 2.
No nic jakoś to przeżyje. Ogólnie dobrze sie czuje, nie mam mdłości ale odpychają mnie niektóre zapachy a najbardziej zapach mojego męża jak zje czosnek.





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ze mną to różnie bywa.
A mnie młody tak podniósł ciśnienie na wieczór,że pożarłam pół tabliczki czekolady i zagryzłam kilkoma paluszkami. :no: Ale na szczęście już śpi, młoda też zaraz do łóżka,a ja chyba wezmę dłuuugą,ciepłą,relaksującą kąpiel... tak na wyciszenie.:blink:
Tylko nie przesadz z temperatura wody ! :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry