reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kwestia podejścia. To mało ważne, który to tydzień. Grunt żeby dotrwac do października i urodzić. :)
Dla mnie ważne , przynajmniej wiadomo w jakich poszczegolnych tygodniach robić badania i lubie czytac co w danym tygodniu dzieje się z moim okruszkiem nawet jak juz to przerabialam z córka [emoji4]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Fasolek [emoji271] październik 2017
8t0d [emoji235]
 
reklama
Dla mnie ważne , przynajmniej wiadomo w jakich poszczegolnych tygodniach robić badania i lubie czytac co w danym tygodniu dzieje się z moim okruszkiem nawet jak juz to przerabialam z córka [emoji4]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Fasolek [emoji271] październik 2017
8t0d [emoji235]
Wiadomo, że przecież wiem w którym jestem tygodniu, ale jak znajomi pytają to odpowiadam krótko miesiącami.
Lekarz pamięta Kiedy badania ma mi zrobić ja tylko płacę
:D
Nie żebym wyszła na jakąś wredna egoistke, po prostu myślę, że chyba trochę inaczej przechodzę ciążę.

[emoji123]If you belive in yourself antything is possible.[emoji123]
 
Hihi ja jestem wrzesniowa mama:) mialam badania prenatalne, te pierwsze.. Jestem w 13 tyg ciazy;) napisalam tutaj bo z Kasia86 znamy sie z innego forum i gratulowalam jej ciazy;) bo dzis sie dowiedzialam ze udalo jej sie;)

Ale wam wszystkim gratuluje;) i zycze spokojnych ciaz;)
Powiedz mi kochana czy coś o płci na prenatalnych wspominali? [emoji4]
Też jestem wrześniowa 2014 , choć nigdy nie wiadomo bo październik i wrzesień blisko [emoji4]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Fasolek [emoji271] październik 2017
8t0d [emoji235]
 
Anik 90 to juz wiem skad dzidzius taki duzy :) 13 tydzien to koniec 3 miesiaca.
Super ze Ci sie udalo


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny! Ja wczoraj po kilku okropnych dniach mialam w koncu lwpsze samopoczucie,zrobilam sok, obiad i upieklam ciasto,za to padlam spac o 20:30;D

Mi sie bezsensowne wydaje podawanie miesiecy, lepiej dobrze liczyc skonczone tygodnie :)
 
Mnie bardzo uspokoiło ostatnie usg, mam przynajmniej pewność że pęcherzyk nie jest znów pusty [emoji173] Jeszcze tylko serduszko i już całkiem wrzucę na luz [emoji12]

w57v3e3kfucyl84a.png
Mi też lepiej po usg. Czekam na serduszkowe jeszcze kilka dni

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak tam noc minęła Wam?
Jakieś plany na weekend?
Mam pytanie do kobiet które są w kolejnej ciąży. Czy któraś zetknela się z rozstepem mięśni prostych brzucha?
 
reklama
Mi też lepiej po usg. Czekam na serduszkowe jeszcze kilka dni

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
ja pierwsze oficjalne za 3 tygodnie dopiero ale już widziałam serduszko <3 teraz tylko czekać czy wszystko dobrze się rozwinie:)
Za mną paskudna noc, od 2 zasnąć już nie mogłam. I co tu ze sobą zrobić? Najpierw padam jak mucha zdechła o 20 a potem budzę się o 2 i spać nie mogę. Staram się skupić na zaśnięciu ale mam wrażenie, że autostrada myśli biegnie mi w głowie...
Dziewczyny, co robicie by lepiej spać?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry