reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
@anetka303 Zazdroszczę i przez te hormony to jak sobie czytam o bliźniakach to aż się wzruszam :)
Hehe nooo nie jest łatwo utrzymać emocji na wodzy teraz. Wracałam od lekarza to zajrzałam do Lidla i ciągle łzy mi kapaly między półkami a uśmiech przyklejony do twarzy. Nie chcę wiedzieć co myśleli o mnie inni ludzie [emoji86]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cieszy,ale ja nie chciałam nikogo informować do 10-12 tc,wiadomo,różnie bywa. A jak już wymyśliłam,że powiem,że wpadka-rodzina łatwiej przyjmie,to oczywiście musiał powiedzieć,że to planowane było. A teraz słucham od rana,że chyba mnie pojebalo,że jestem nienormalna,jedna osoba z rodziny powiedziała,że dopóki nie usunę,to mnie nie chce znać...:( Tego chciałam uniknąć.
I przez nich teraz mam poczucie,że ,jak to powiedzieli, mam nierówno pod sufitem i że lekkomyślnie postapilam. Ale liczyłam się z tym,że wsparcia od nich nie dostanę,tylko że to mimo wszystko boli.
Jest mi zwyczajnie przykro,tym bardziej jak bardzo bliska mi osoba nazywa mnie krolica rozplodowa...:(
Bardzo mi przykro, że doświadczasz takich rzeczy. Jesteście dorośli i to do Was należy decyzja ile dzieci mieć. Reszta co najwyżej może Wam pogratulować i cieszyć się z Waszej radości. A jak nie, to trzeba do nich złapać zdrowy dystans i chronić siebie i maleństwo. Aż samą mnie to wkurzyło :/
 
Wiem ze nie będzie lekko ale bardzo się cieszę, kurcze ciesze się jak cholerka [emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie no pewnie! :) bliźniaki są extra, sama z nimi pracuje. Ale wiem ze po porodzie będę musiała liczyć na siebie, ewentualnie musiałabym zatrudnić nianie :) dlatego bardzo się bałam. Nie poradziłabym sobie sama


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karotka ja Ci wspolczuje. Najblizsza rodzina to dzieci i maz. Reszte olej!!!
Ja zawsze chcialam trojke . Prezes warty ma 5- ke Nie bede chyba mogla spac.


Gratulacje dziewczyny.
Pierwsze blizniaki :)

Wisna spokojnie. Nie denerwuj sie czesto sa spóźnienia. Jajeczkowania, zaplodnienia implantacji.

Paulinka wez nospe i poloz sie to przejdzie.

Ja dzis powiedzialam szefom. Przyjęli bardzo dobrze :) na razie wie mlody, tesciowa, szefowie wy i lekarz.
Brzuch mi sie zwiekszyl i w sobote na imprezie rodzinnej wszyscy mysleli ze przytylam, hihi niech tak mysla dalej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karotka ja Ci wspolczuje. Najblizsza rodzina to dzieci i maz. Reszte olej!!!
Ja zawsze chcialam trojke . Prezes warty ma 5- ke Nie bede chyba mogla spac.


Gratulacje dziewczyny.
Pierwsze blizniaki :)

Wisna spokojnie. Nie denerwuj sie czesto sa spóźnienia. Jajeczkowania, zaplodnienia implantacji.

Paulinka wez nospe i poloz sie to przejdzie.

Ja dzis powiedzialam szefom. Przyjęli bardzo dobrze :) na razie wie mlody, tesciowa, szefowie wy i lekarz.
Brzuch mi sie zwiekszyl i w sobote na imprezie rodzinnej wszyscy mysleli ze przytylam, hihi niech tak mysla dalej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Z kolei u nas jest tak ze ja myśle ze przytyłam a mąż mówi ze to ciążowe [emoji23] ale wydaje mi się ze za wcześnie na ciazowy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@karotka00 beznadziejna kumpela...

Gratuluję bliźniaków anet :)

Ja zapisałam mnie i mojego faceta na takie spotkanie "bezpieczny maluch", cieszy się wielkim powodzeniem, kumpela była ostatnio z mężem i zachwyceni! Akurat będą w Katowicach także warto wykorzystać :)
 
Na czym polega? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To taki darmowy program, który ma nauczyć przyszłych rodziców jak radzić sobie w syt. Zagrożenia życia dziecka, jak bezpiecznie przewozić dziecko itd. Najpierw spotkanie z ratownikiem medycznym, potemm inne :) całość trwa ok 3h :) ponoć świetnie zrobione! Pracuje jako opiekunka i wiem, jakie to ważne, aby wiedzieć jak sobie radzić np. Przy bezdechu czy zadlawieniu... i chcę by mój facet też to wiedział :)
 
Cieciorka pięknie to opisałaś,sama bym tego nie określiła lepiej. :) Dziękuję. Już się pogodziłam z tym durnym chłopem moim,teraz czas na konfrontację z rodziną..chociaż pierwsze koty za płoty. :D
Innym dziewczynom też bardzo dziękuję za miłe słowa - wbrew pozorom, to dla mnie wiele znaczy,tym bardziej,że teraz jestem wyczulona na różne rzeczy. :tak:
Ja od zawsze twierdziłam,że to forum jest wyjątkowe- są tu zazwyczaj wspaniałe kobiety,które nie plują jadem i nienawiścią (jak na pewnym innym forum....z pewnością je znacie...przynajmniej niektóre z was..:dry:). Wiem,że tutaj zawsze znajdę miłe słowo i wsparcie,i to jest cudowne.
Dziękuję wam dziewczyny za dzisiejsze wpisy,jesteście niesamowite! Wszystkie!:-) :)
 
reklama
Orientujecie się może czy oprócz dokładnego badania USG robią jeszcze na badaniach prenatalnych jakieś pobranie krwi czy cuś ? :) Dostałam dzisiaj skierowanie na badania prenatalne w pierwszym trymestrze i o dziwo na NFZ mimo że ginekolog prywatna :D Nie wiem na co powinnam się przygotować :D:D:D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry