reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nie no pewnie! :) bliźniaki są extra, sama z nimi pracuje. Ale wiem ze po porodzie będę musiała liczyć na siebie, ewentualnie musiałabym zatrudnić nianie :) dlatego bardzo się bałam. Nie poradziłabym sobie sama


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj samemu to bardzo ciężko. Ja mam najbliższych bardzo blisko wiec zatrudnię ich bez skrupułów [emoji1]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To taki darmowy program, który ma nauczyć przyszłych rodziców jak radzić sobie w syt. Zagrożenia życia dziecka, jak bezpiecznie przewozić dziecko itd. Najpierw spotkanie z ratownikiem medycznym, potemm inne :) całość trwa ok 3h :) ponoć świetnie zrobione! Pracuje jako opiekunka i wiem, jakie to ważne, aby wiedzieć jak sobie radzić np. Przy bezdechu czy zadlawieniu... i chcę by mój facet też to wiedział :)

Sama bym chętnie poszła :)


Witam dziewczyny :) któraś ma dzisiaj wizytę?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sama bym chętnie poszła :)


Witam dziewczyny :) któraś ma dzisiaj wizytę?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie zbieram się na USG [emoji16]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Orientujecie się może czy oprócz dokładnego badania USG robią jeszcze na badaniach prenatalnych jakieś pobranie krwi czy cuś ? :) Dostałam dzisiaj skierowanie na badania prenatalne w pierwszym trymestrze i o dziwo na NFZ mimo że ginekolog prywatna :D Nie wiem na co powinnam się przygotować :D:D:D

Tak pobierają krew i dokładne badanie usg.


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Orientujecie się może czy oprócz dokładnego badania USG robią jeszcze na badaniach prenatalnych jakieś pobranie krwi czy cuś ? :) Dostałam dzisiaj skierowanie na badania prenatalne w pierwszym trymestrze i o dziwo na NFZ mimo że ginekolog prywatna :D Nie wiem na co powinnam się przygotować :D:D:D

Na pewno robia, umawiałam sie na prenatalne na 26 marca i pielęgniarka mówiła ze mi pobiorą krew ale nie muszę być na czczo.
Czy któraś z was juz miała kiedyś robione prenatalne jak one wyglądają ?
 
Orientujecie się może czy oprócz dokładnego badania USG robią jeszcze na badaniach prenatalnych jakieś pobranie krwi czy cuś ? :) Dostałam dzisiaj skierowanie na badania prenatalne w pierwszym trymestrze i o dziwo na NFZ mimo że ginekolog prywatna :D Nie wiem na co powinnam się przygotować :D:D:D
Widocznie jesteś po 35rż więc masz za darmo,mimo ze prywatnie chodzisz do ginekologa. To jest dokładne usg prenatalne w 1trymestrze. Takie same bedzie jeszcze ok 20tc.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry