reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U mnie kicha. Nadal brak serduszka. Lekarka mówi, że albo młodsza ciąża, albo nieprawidłowo się rozwija. Mam zrobić betę. Mąż pociesza i mówi, że zaszłam w ciążę 24 stycznia ( co za pamięć :)) więc rzeczywiście będzie młodsza niż z OM.
Nie zamartwiaj się na zapas... często zdarza się że owulacja się przesuwa i stąd różnice w wieku ciąży... Cierpliwie poczekaj a za tydzień- dwa zobaczysz pięknie pikające serduszko [emoji173] Ja też z niecierpliwością czekam na maluszka i serduszko, oby jutro się pokazał [emoji7]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
reklama
Super,że już wiesz :) Parka -świetna sprawa.
Ale że tak zapytam...co to dokładnie jest to badanie preimplantacyjne? Na czym ono polega? Wybacz pytanie,ale w tym temacie jestem zielona.:no:
Były sprawdzane chromosomy pod kątem ilości w każdej parze plus chromosomy płci właśnie. Chodziło o wykluczenie wielu chorób genetycznych m.in.zespolu downa itd. Wcześniej 4 razy poronilam a nie było jasnej diagnozy

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anetka ale extra !!! Gratuluje :)) chociaż ja Ci powiem szczerze ze panicznie bałam się ze będę miała bliźniaki i jak mi gin powiedział ze ciąża pojedyncza to odetchnęłam z ulga :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Były sprawdzane chromosomy pod kątem ilości w każdej parze plus chromosomy płci właśnie. Chodziło o wykluczenie wielu chorób genetycznych m.in.zespolu downa itd. Wcześniej 4 razy poronilam a nie było jasnej diagnozy

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Rozumiem. :) Najważniejsze,że wszystko w porządku.
A ja obejrzałam jeden z tych początkowych odcinków Dr.House'a i co? Widziałam to już pierdylion razy,a popłakałam się niesamowicie. :no: Matko,te hormony...
 
Były sprawdzane chromosomy pod kątem ilości w każdej parze plus chromosomy płci właśnie. Chodziło o wykluczenie wielu chorób genetycznych m.in.zespolu downa itd. Wcześniej 4 razy poronilam a nie było jasnej diagnozy

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

A tak z ciekawości, bedzie robić jeszcze badania typu Nifty, czy w twoim wypadku nic wiece Ci one nie powiedzą?


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Anetka ale extra !!! Gratuluje :)) chociaż ja Ci powiem szczerze ze panicznie bałam się ze będę miała bliźniaki i jak mi gin powiedział ze ciąża pojedyncza to odetchnęłam z ulga :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem ze nie będzie lekko ale bardzo się cieszę, kurcze ciesze się jak cholerka [emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak z ciekawości, bedzie robić jeszcze badania typu Nifty, czy w twoim wypadku nic wiece Ci one nie powiedzą?


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Nie mam pojęcia, jeśli lekarz zleci to zrobię ale szczerze to nie rozmawialiśmy o tym. Jestem w szoku, że udało się za pierwszym razem. Chociaż lekarz mówił ze z tymi badaniami genetyczne to szanse mocno rosną

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cieszy,ale ja nie chciałam nikogo informować do 10-12 tc,wiadomo,różnie bywa. A jak już wymyśliłam,że powiem,że wpadka-rodzina łatwiej przyjmie,to oczywiście musiał powiedzieć,że to planowane było. A teraz słucham od rana,że chyba mnie pojebalo,że jestem nienormalna,jedna osoba z rodziny powiedziała,że dopóki nie usunę,to mnie nie chce znać...:( Tego chciałam uniknąć.
I przez nich teraz mam poczucie,że ,jak to powiedzieli, mam nierówno pod sufitem i że lekkomyślnie postapilam. Ale liczyłam się z tym,że wsparcia od nich nie dostanę,tylko że to mimo wszystko boli.
Jest mi zwyczajnie przykro,tym bardziej jak bardzo bliska mi osoba nazywa mnie krolica rozplodowa...:(
To co piszesz brzmi okrutnie i bardzo przykro kochana :* Miałam taką pierwszą myśl, że oczywiście nic ich nie tłumaczy, ale żeby nie musieć sobie bardzo źle myśleć o bliskich to może warto mieć gdzieś z tyłu głowy, że może takie potworne głupoty mówią z lęku i troski o ciebie - że tylko wyrazić inaczej nie umieją (czasem sobie tak ludzi tłumaczę). Ale teraz tak pomyślałam, że trochę to też brzmi w stylu "..co ludzie powiedzą" a to w moim odczuciu bardzo nie ładne i małostkowe! I nie ich sprawa! Takie podejście, choć czasem domyślam się z czego wynika, budzi mój absolutny brak szacunku. Pewnie jest tak, że takie straszne rzeczy mówią trochę dlatego a trochę dlatego ale myślę, że serce złamać potrafią takie słowa i przykro musi być bardzo. Do tego mąż - jak chlapnął głupio to głupio zrobił ale zdarza się (już się nie cofnie). Jeśli natomiast z jakiegoś powodu po prostu im powiedział, wbrew twojej woli to świńsko się zachował - myślę, że jak to w relacjach - nie ma co czekać aż zrozumie i się domyśli (oni się raczej nigdy nie domyślają) i lepiej niestety sprawę skonfrontować i przegadać. Bo czekając może Ci być tylko bardziej przykro :( Tak sobie myślę, że starsze pokolenie to jak słyszy 3, 4 dzieci to od razu ma czasem skojarzenie z umęczoną, spoconą, zaniedbaną "kurą domową" co to wszystko wbrew swojej woli... Mężowi się tak załatwić dała. Często pewnie niestety i tak jest. Ale coraz częściej też się obraz takiej rodzinki zmienia.
Poza tym co to ma być?!?!?! Nie masz dzieci - źle i ciągle cię pytają (bezczelnie!) "kiedy ty?" - masz dzieci też źle bo dużo i obciachowo... No serio?!?!?!?! Wrrrrr!!!
Trzymaj się kochana! Ciężko i przykro na pewno ale w brzuchu fasolka, ćwicz oddechy uspokajające (pamiętaj - dłuuuuuugi wydech) żeby jej się tam dobrze i spokojnie mieszkało :*
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry