reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Super wiadomości :-) witamy pierwsze bliźniaki :-)
Gratuluję udanych wizyt.
Ja mam dzisiaj takie wzdęcia. że zaraz mi brzuch rozsadzi
 
Ja tez wlasnie sie zapisalam na 4.04 u mnie bedzie 12 tygodni i 2 dni
no i extra :D ja mam a 15:20 mam nadzieję , że mój P pojedzie ze mną :)

Igm i igg ujemne


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
no u mnie też to i to ujemne , tylko kuźwa dziwne te normy , albo ja jakaś dziwna jestem i się wystraszyłam , że dodatnie.
mój wynik : 0,11
normy :
<0,5 -
0,5-0,6 wątpliwy
> 0,6+
I w dodatku parka
emoji127.png


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
czy parka to raczej nie wiadomo , są dwu jajowe , więc mogą być i dwie dziewczynki , ale nie będą podobne do siebie.
Super wiadomości :-) witamy pierwsze bliźniaki :-)
Gratuluję udanych wizyt.
Ja mam dzisiaj takie wzdęcia. że zaraz mi brzuch rozsadzi
mi też dziś bebzol wywaliło :D
 
Super,że już wiesz :) Parka -świetna sprawa.
Ale że tak zapytam...co to dokładnie jest to badanie preimplantacyjne? Na czym ono polega? Wybacz pytanie,ale w tym temacie jestem zielona.:no:
 
U mnie kicha. Nadal brak serduszka. Lekarka mówi, że albo młodsza ciąża, albo nieprawidłowo się rozwija. Mam zrobić betę. Mąż pociesza i mówi, że zaszłam w ciążę 24 stycznia ( co za pamięć :)) więc rzeczywiście będzie młodsza niż z OM.
 
no i extra :D ja mam a 15:20 mam nadzieję , że mój P pojedzie ze mną :)


no u mnie też to i to ujemne , tylko kuźwa dziwne te normy , albo ja jakaś dziwna jestem i się wystraszyłam , że dodatnie.
mój wynik : 0,11
normy :
<0,5 -
0,5-0,6 wątpliwy
> 0,6+

czy parka to raczej nie wiadomo , są dwu jajowe , więc mogą być i dwie dziewczynki , ale nie będą podobne do siebie.

mi też dziś bebzol wywaliło :D

No to tez ujemny, musimy uważać [emoji6]
A Anetka wie, bo robiła specjalne badania przed Ivf


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry