reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja mam takie pytanie na niedzielny poranek. Kiedy powiedzieć dziecku, że będzie miał rodzeństwo? Mój synek bardzo chce mieć brata lub siostrę ale ponieważ obawiam się, że może być coś nie tak, nie chce mu zbyt wcześnie powiedzieć. Nie wiem czy wytrzymam do 12 tyg [emoji6]

Raczej nie pomogę Ci w tej kwestii, ale sama pamietam jak miałam chyba Ok 10 lat. Tez bardzo chciałam mieć rodzeństwo (przez 3 miesiące potem mi przeszło) i mama powiedziała ze jest w ciąży a potem ze niestety nie. Byłam mega rozczarowana i wściekła na rodziców.... może rzeczywiście za wcześnie nie mów.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja mam takie pytanie na niedzielny poranek. Kiedy powiedzieć dziecku, że będzie miał rodzeństwo? Mój synek bardzo chce mieć brata lub siostrę ale ponieważ obawiam się, że może być coś nie tak, nie chce mu zbyt wcześnie powiedzieć. Nie wiem czy wytrzymam do 12 tyg [emoji6]

ja mam podobnie z córeczką, ona od dawna bardzo często nas pyta kiedy w końcu będzie miała braciszka albo siostrzyczkę. Na razie ustaliliśmy, że poczekamy do 12 tygodnia i dopiero powiemy jej a później reszcie rodziny. Mała dowie się jako pierwsza. Ale my póki co chcemy poczekać do końca pierwszego trymestru. Tym bardziej że ja czuje się w tej ciąży cholernie niepewnie.
 
Moja córcia ma 2 lata i zaczęliśmy jej tak trochę mówić, ale ona narazie nic z tego nie rozumie. Jak mowię, ze w brzuszku dzidziuś to się za mnie śmieje i mówi, ze nie.
Dla mnie jest ważne, żeby ja przygotować ze juz nie będzie jedynaczka. Ale nie wiem kiedy coś z tego zrozumie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam takie pytanie na niedzielny poranek. Kiedy powiedzieć dziecku, że będzie miał rodzeństwo? Mój synek bardzo chce mieć brata lub siostrę ale ponieważ obawiam się, że może być coś nie tak, nie chce mu zbyt wcześnie powiedzieć. Nie wiem czy wytrzymam do 12 tyg [emoji6]
Ja poczekam do środowego usg, Jak będzie już serduszko to powiemy... Też nie chcę zbyt wcześnie mówić bo ostatnim razem ciężko było mu wytłumaczyć że jednak nie będzie dzidziusia...

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Dobrze wiedzieć, że mamy podobne rozterki. Mój ma już ponad 5 lat i dość często sprawdza czy mi już brzuch rośnie [emoji16] ostatnio nawet wspomniał, że może na urodziny będzie miał rodzeństwo, wiec jak będzie ok to się uda [emoji3]
 
Moja ma 7 lat i nie chcę jej jeszcze mówić,bo to mała pepla jest i od razu wszystkim powie. Mały ma dopiero 20 miesięcy,więc malutki jeszcze i nie rozumie.:)
Chyba pójdę do wanny za chwilkę...
 
A ja mam takie pytanie na niedzielny poranek. Kiedy powiedzieć dziecku, że będzie miał rodzeństwo? Mój synek bardzo chce mieć brata lub siostrę ale ponieważ obawiam się, że może być coś nie tak, nie chce mu zbyt wcześnie powiedzieć. Nie wiem czy wytrzymam do 12 tyg [emoji6]
Moja bratowa powiedziała dopiero pod koniec 5 miesiąca jak zaczął się brzuszek pokazywać. Byli już po polowkowym i od razu powiedzieli, ze będzie braciszek. Uważam, ze to była bardzo dobra decyzja. ;)
 
Witam się z rana. Ja zachcianek nie mam jem to co w tym momencie przejdzie przez gardło. Mój syn wie, ale wie również, że wszystko może się jeszcze wydarzyć. Jest bardzo dojrzały jak na swój wiek. Dzisiaj u mnie leniwy dzień, tylko obiad w planach ale z pomocą męża :-)
 
Hejka

My powiedzielismy po serduszku , moja córka bardzo sie ucieszyla i szukala dzidzi w brzuchu [emoji23]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t3d [emoji188]
 
reklama
A ta grupa jest tajna? Bo póki co nie chce żeby ktoś z dalszych znajomych wiedzial
Niestetu nie jest. W sensie znajomi jak ją znajdą to widzą członków, czasem znajomym wyskakuje "zaproszenie" do grupy bo jest wspólny znajomy (i tam nasze nazwisko), ale dopóki nie dołączą to nie mogą czytać treści.
Ja niestety przez to musiałam zrezygnować
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry