reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja nie przepadam za owocami samymi w sobie. Wole raczej przeciery, smoothie i takie słoiczki :) wiec mi ta forma odpowiada. Ale na pewno lepiej i taniej jest wziąć Poprostu banana w reke

A ja dziewczyny nie zrobiłam dzisiaj dosłownie nic. Cały dzień spędziliśmy na leżeniu, spaniu i nic nie robieniu :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki Dasia za odpowiedź :) No niestety trzeba będzie czekać i czekać i czekać...

Ten kalendarz chiński, jeśli patrzeć skończonymi latami, daje mi dziewczynkę (marzę marzę marze o dziewczynce) a rocznikowo chłopca. Bardzo bym chciała zacząć od dziewczynki. Ech...

Jak piszecie o tych poronieniach, to jest mi strasznie okrutnie niewymownie przykro :( Współczuję Wam i życzę wszystkim zdrowej ciąży tym razem.

Zapisałam się na to forum własnie po to, żeby nie dołączać do grup na fb. To widac, jak ktoś należy, a czasami się znajomym wyświetla nawet, jak ktoś pisze na zamkniętych. Także sorry, ale nie, mam różnych znajomych i nie chcę, aby wszyscy wiedzieli, zwłaszcza, gdy jest tak wcześnie i sama nie wiem nawet, czy na 100% wszystko w porządku.

Roza_21 hehe to ja się lepiej czuję, jak piszesz, że nie zrobiłaś nic :) Ja mam ostatnio tydzień wolnego i wszystko, na co mnie stać, to załadowanie pralki / zmywarki, ugotowanie obiadu, ewentualnie wyjście z psem. I laba. Leżę, śpię, oglądam seriale. Aż mi było głupio...
 
Kiedy macie czas ogladnac tyle telewizji? Jak znajde czas na jeden caly film w ciagu tygodnia to tyle

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam przymusowe leżenie , to teraz nadrabiam ale w robocie często jest tak, ze sie nic nie dzieje i oglądam [emoji6]

Bardzo Ci współczuje Twojej straty i bardzo sie tego właśnie boje. Modlę sie aby wszystko było Ok.


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
A ja wciągam z dziecmi popcorn i oglądam kabaret . 20170225_215047.jpg Miłego wieczorku.
 

Załączniki

  • 20170225_215047.jpg
    20170225_215047.jpg
    826,6 KB · Wyświetleń: 66
Ja nie przepadam za owocami samymi w sobie. Wole raczej przeciery, smoothie i takie słoiczki :) wiec mi ta forma odpowiada. Ale na pewno lepiej i taniej jest wziąć Poprostu banana w reke

A ja dziewczyny nie zrobiłam dzisiaj dosłownie nic. Cały dzień spędziliśmy na leżeniu, spaniu i nic nie robieniu :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też miałam dzisiaj taki dzień, aż synek mnie pytał czy robię dziś piżamówkę [emoji23][emoji23][emoji23]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Dzięki Dasia za odpowiedź :) No niestety trzeba będzie czekać i czekać i czekać...

Ten kalendarz chiński, jeśli patrzeć skończonymi latami, daje mi dziewczynkę (marzę marzę marze o dziewczynce) a rocznikowo chłopca. Bardzo bym chciała zacząć od dziewczynki. Ech...

Jak piszecie o tych poronieniach, to jest mi strasznie okrutnie niewymownie przykro :( Współczuję Wam i życzę wszystkim zdrowej ciąży tym razem.

Zapisałam się na to forum własnie po to, żeby nie dołączać do grup na fb. To widac, jak ktoś należy, a czasami się znajomym wyświetla nawet, jak ktoś pisze na zamkniętych. Także sorry, ale nie, mam różnych znajomych i nie chcę, aby wszyscy wiedzieli, zwłaszcza, gdy jest tak wcześnie i sama nie wiem nawet, czy na 100% wszystko w porządku.

Roza_21 hehe to ja się lepiej czuję, jak piszesz, że nie zrobiłaś nic :) Ja mam ostatnio tydzień wolnego i wszystko, na co mnie stać, to załadowanie pralki / zmywarki, ugotowanie obiadu, ewentualnie wyjście z psem. I laba. Leżę, śpię, oglądam seriale. Aż mi było głupio...

My mieliśmy ambitne plany wysprzątać całe mieszkanie dokładnie [emoji23] a nie ugotowaliśmy nawet obiadu.... czasami są potrzebne takie dni :)

Moja mama mówi ze miała takiego lenia cała ciaze. Oby to nie było genetyczne....

Dobranoc dziewczyny [emoji255][emoji175][emoji259]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja mam takie pytanie na niedzielny poranek. Kiedy powiedzieć dziecku, że będzie miał rodzeństwo? Mój synek bardzo chce mieć brata lub siostrę ale ponieważ obawiam się, że może być coś nie tak, nie chce mu zbyt wcześnie powiedzieć. Nie wiem czy wytrzymam do 12 tyg [emoji6]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry