reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny, mam wynik progesteronu - 18.90 w 9tc - mało prawda???
Niby w normie , ale chyba troszkę licho.
1487883484-aaaaaa.png


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t0d [emoji188]
 
reklama
Niby w normie , ale chyba troszkę licho.
1487883484-aaaaaa.png


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t0d [emoji188]
Pani doktor powiedziała mi wczoraj, że jak wynik będzie poniżej normy albo niski to mam wziąć lek. Widziałam @xBUMx te normy a poniżej w artykule są trochę inne, rozpisane co dwa tygodnie. 8tc = 25,90 a 10 tc =30. Po tym wnioskuję, że chyba jednak mało 18 zwłaszcza że mam plamienia.
 
Ja pobierania krwi nienawidzilam. Trauma od jednej Pani, która nie mogła mi się wbić. Dopiero jak sama pracowalam z lekarzami i pielegniarkami to po roku poszłam na pobranie :D teraz pije pół litra wody przed badaniem i odwracam głowę. chodzę tylko to 3 konkretnych osób.

Widzę, ze męczą Was dolegliwości. Ja od 4 dni mam mdłości przez cały dzień. Wszystko mi śmierdzi. Mąż teraz robi gulasz a ja siedzę zamknięta w sypialni z otwartym oknem bo mi śmierdzi. Jakoś sporo też śpię. Raz dzisiaj godzinę i niedawno przysnelam i obudziłam się po 2,5 godzinach. Pije właśnie miętę.
 
Pani doktor powiedziała mi wczoraj, że jak wynik będzie poniżej normy albo niski to mam wziąć lek. Widziałam @xBUMx te normy a poniżej w artykule są trochę inne, rozpisane co dwa tygodnie. 8tc = 25,90 a 10 tc =30. Po tym wnioskuję, że chyba jednak mało 18 zwłaszcza że mam plamienia.
To Luteina albo duphaston jak najszybciej.
 
Pani doktor powiedziała mi wczoraj, że jak wynik będzie poniżej normy albo niski to mam wziąć lek. Widziałam @xBUMx te normy a poniżej w artykule są trochę inne, rozpisane co dwa tygodnie. 8tc = 25,90 a 10 tc =30. Po tym wnioskuję, że chyba jednak mało 18 zwłaszcza że mam plamienia.
No dupka lub lutka jak najszybciej jak masz już plamienia.

Jestem po wizycie ;) wszystko dobrze 7tydzien i 1 dzień tętno 124 [emoji177][emoji177][emoji177] :)
51f1fe8d25e94dbb0e2b612b82910d4a.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A ile dzidzia miała mm :) Super zazdroszczę ja to cierpliwie do poniedziałku czekam :)
 
Cześć dziewczyny.
Na pierwszej wizycie u ginekologa byłam 3 lutego, pani doktor potwierdziła moją ciążę, zrobiła usg, ciążę określiła jako wczesną. Planowany termin porodu mam na 10 października. Jestem lekko przerażona, to moja pierwsza ciąża, nie wiem, które objawy są okej a które nie, na początku miałam okropne bóle brzucha, więc gin przepisała mi nospę forte i Duphaston. Powiedziała, że takie bóle to normalny stan we wczesnej ciąży, ale czy ból może być normalny? W każdym razie w tym tygodniu jest okej, nic mnie nie boli aż tak, Duphaston biorę 2x dziennie. Jutro dzwonię aby zarejestrować się do ginekologa na 28 lutego, idę po raz pierwszy z narzeczonym. Jestem chyba bardziej przerażona niż on :)
 
reklama
Poronilam w 10 tygodniu ( poronienie zatrzymane i miałam zabieg lyzeczkowania ). Przeżyłam duży szok bo jeden lekarz mówił że ciąża obumarla a drugi ze puste jajo więc sama do tej pory nie wiem jaka przyczyną. Po 3 miesięcznym okresie regeneracji w następnym cyklu udało się zaciazyc niestety niepewność towarzyszy mi nadal i pewnie nie opuści do końca ciąży, chociaż wczoraj widziałam zarodek 12mm z serduszkiem. Tak bym chciała aby wszystko rozwijało się dobrze. Cieszę się, że mogłam tu dołączyć
Wiem co czujesz [emoji17] Też 3 miesiące temu miałam zabieg w 11tc- i też pusty pęcherzyk... Teraz siedzę jak na szpilkach żeby na najbliższym USG zobaczyć w pęcherzyku maluszka [emoji173] Wszystko będzie dobrze [emoji16]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry