reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
W pl nie sprawdzają Wit. D mimo że zimą większość ma niedobór więc powinnyśmy same o to zadbac

Lekarze nawet nic nie wspominaja o suplementacji w ciąży czy przy karmieniu, przynajmniej ja się nie spotkałam [emoji53]

Moj polski lekarz jeszcze przed ciaza kazał zbadać poziom D i kwasu foliowego, wiec chyba zależy od praktyki doktora.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alkihisa trzymaj się kochana, :-( :(:-( :(:-( :(:-( :(

Kto dzisiaj ma wizytę???
Ja jutro i już siedzę jak na szpilkach.
Mi chwilowo zmniejszyły się mdłości, ale może to skutek przeziębienia, Głowa mi pęka, nos mam zapchany, gardło boli, to gdyby jeszcze mdłości to chyba bym umarła. Dzisiaj nie poszłam do pracy, siedzę w domku i się wygrzewam.
Przypomnijcie mi czy w Polsce dostałyście do zbadania poziom wit D? Ja nie kojarzę, żeby było ale przez 10 lat mogło się zmienić. Ja tutaj miałam badaną, wyszedł mi niedobór, dostałam leki. Ale ja nie byłam świadoma, że jej brak może również wpłynąć na poronienie.
Ja mam dzisiaj wieczorem, po 19'
Powodzenia naa jutrzejszej wizycie :)
 
Spark sa takie dni ze mniej boli, nie ma mdlosci, itd. To nie przesadza o tym ze jest zle. Jak poronilam w listopadzie to jeszcze tydzien po zabiegu bolaly mnie piersi, i bylo mi nie dobrze. Tak ze spokojnie idz do lekarza ni nie martw sie na zapas

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No mam taką nadzieję, staram się nie nakrecac :) ale to, że od kilku dni jest dla mniee dziwne, choć nawet nie wiem.jak powinno być bo to 1ciąża, jeszcze po prawie 3 latach starań...ale już się ogarnęłam, co ma być to będzie, nic nie zmienię :)
 
reklama
Powodzenia na wizytach ! pochwalicie się fasolkami po :)

Ja jutro lecę na badania a w pon wizyta , nie umie się jej doczekać bo się rewelacyjnie czuje , choć w łóżku bym mogła cały dzień przeleżeć :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry