reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny,jakiego mam wqrwa...:wściekła/y: Miałam wizytę mieć o 8.30 i co ? O 7.59 telefon,że moja ginka ma nagły urlop i wraca dopiero w kwietniu,:szok: A lekarka na zastępstwo pojechała do dentysty i czy ja bym chciała inny termin. To mówię wkurzona,że 2 testy pozytywne mi wyszły i potrzebuję badania,no to mam przyjść jutro o 10.45. A już gotowa bylam do wyjścia!!!! Grrrr.
Alkihisa bardzo mi przykro.:(

Daj spokoj[emoji35][emoji35][emoji35] zabiłabym.... w pl mieszkasz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alkihisa trzymaj się kochana, :-( :(:-( :(:-( :(:-( :(

Kto dzisiaj ma wizytę???
Ja jutro i już siedzę jak na szpilkach.
Mi chwilowo zmniejszyły się mdłości, ale może to skutek przeziębienia, Głowa mi pęka, nos mam zapchany, gardło boli, to gdyby jeszcze mdłości to chyba bym umarła. Dzisiaj nie poszłam do pracy, siedzę w domku i się wygrzewam.
Przypomnijcie mi czy w Polsce dostałyście do zbadania poziom wit D? Ja nie kojarzę, żeby było ale przez 10 lat mogło się zmienić. Ja tutaj miałam badaną, wyszedł mi niedobór, dostałam leki. Ale ja nie byłam świadoma, że jej brak może również wpłynąć na poronienie.
 
Alkihisa trzymaj się kochana, :-( :(:-( :(:-( :(:-( :(

Kto dzisiaj ma wizytę???
Ja jutro i już siedzę jak na szpilkach.
Mi chwilowo zmniejszyły się mdłości, ale może to skutek przeziębienia, Głowa mi pęka, nos mam zapchany, gardło boli, to gdyby jeszcze mdłości to chyba bym umarła. Dzisiaj nie poszłam do pracy, siedzę w domku i się wygrzewam.
Przypomnijcie mi czy w Polsce dostałyście do zbadania poziom wit D? Ja nie kojarzę, żeby było ale przez 10 lat mogło się zmienić. Ja tutaj miałam badaną, wyszedł mi niedobór, dostałam leki. Ale ja nie byłam świadoma, że jej brak może również wpłynąć na poronienie.
W pl nie sprawdzają Wit. D mimo że zimą większość ma niedobór więc powinnyśmy same o to zadbac

Lekarze nawet nic nie wspominaja o suplementacji w ciąży czy przy karmieniu, przynajmniej ja się nie spotkałam [emoji53]
 
Alkihisa trzymaj się kochana, :-( :(:-( :(:-( :(:-( :(

Kto dzisiaj ma wizytę???
Ja jutro i już siedzę jak na szpilkach.
Mi chwilowo zmniejszyły się mdłości, ale może to skutek przeziębienia, Głowa mi pęka, nos mam zapchany, gardło boli, to gdyby jeszcze mdłości to chyba bym umarła. Dzisiaj nie poszłam do pracy, siedzę w domku i się wygrzewam.
Przypomnijcie mi czy w Polsce dostałyście do zbadania poziom wit D? Ja nie kojarzę, żeby było ale przez 10 lat mogło się zmienić. Ja tutaj miałam badaną, wyszedł mi niedobór, dostałam leki. Ale ja nie byłam świadoma, że jej brak może również wpłynąć na poronienie.
Co co Wit D to raczej jej nie zlecają. Ale ty chyba nasz hashi tak? Może dlatego. A przy hashi poz Wit D jest bardzo ważny i powinno się ko kontrolować i uzupełnić niedobory nie tylko w ciąży.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was :)

Chapicha jestem, w lipcu będzie 27 lat i... i mam nadzieje, że mam dzieciątko w sobie :).
Wiadomość o ciąży była mega szokiem, ale pozytywne nastawienie mojego męża dało mi kopa. Córki cały czas mówią, że chciałyby mieć braciszka (generalnie teraz już mówią, że za niedługo będą go miały - a o ciąży nie wiedzą jeszcze ! ) .
Wczoraj miałam wizytę, ciąża młodsza niż by wynikało z OM, pęcherzyk ciążowy jest i to na tyle na razie - lekarz więcej nie widział, wszystko przez to, że mam nieregularne cykle. Mam nadzieje, że za tydzień już będzie serduszko.
 
Tu każdemu robią, moja siostra też ma w zleceniu a nie bierze leków na tarczyce. Hashi nie mam. Przy staraniach wyszło, że mam podwyższone tsh dla kobiet starających się za duże, ale mieszczące się w normie więc nie wiem nawet czy można to nazwać niedoczynnością :-)

Kornelcia dokładnie lekarze nic nie mówią o suplementacji. Ja byłam w szoku, że tu to robią, a z ciekawości zaczęłam czytać czym skutkuje niedobór. A przyjmuje kompleks witamin dla kobiet w ciąży.
 
Chapicha witamy [emoji4]

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Alkihisa trzymaj się !! :(
Co do D3 rutynowo nie zlecają, ale założę się że większość z Nas ma niedobór (taki klimat) ja mam niską i zacznę suplementować....
Dziś też nie poszłam do pracy, mdłości są... Jutro dobowy dyżur mam nadzieję że dam radę a w nagrodę tydzień urlopu i Piątkowa wizyta :D
 
reklama
Tu każdemu robią, moja siostra też ma w zleceniu a nie bierze leków na tarczyce. Hashi nie mam. Przy staraniach wyszło, że mam podwyższone tsh dla kobiet starających się za duże, ale mieszczące się w normie więc nie wiem nawet czy można to nazwać niedoczynnością :-)

Kornelcia dokładnie lekarze nic nie mówią o suplementacji. Ja byłam w szoku, że tu to robią, a z ciekawości zaczęłam czytać czym skutkuje niedobór. A przyjmuje kompleks witamin dla kobiet w ciąży.
To coś musiałam pomylić myślałam że nasz hashi. No ale powinno się samemu sprawdzić co jakież czas poziom. Niestety mało lekarzy o tym mówi i dawki jak cis też przepisuje śmieszne niskie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry