reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No właśnie,najczęściej wszystko się wyjaśnia na usg polowkowym. :D
Macie jakieś typy imion? A może założyć osobny temat dotyczący imion i płci? Co myślicie?
 
reklama
No właśnie,najczęściej wszystko się wyjaśnia na usg polowkowym. :D
Macie jakieś typy imion? A może założyć osobny temat dotyczący imion i płci? Co myślicie?
Antoś lub Helenka, wybrane w porozumieniu z synkiem [emoji173] Tatuś dał nam wolną rękę w wyborze imion [emoji12]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
No właśnie,najczęściej wszystko się wyjaśnia na usg polowkowym. :D
Macie jakieś typy imion? A może założyć osobny temat dotyczący imion i płci? Co myślicie?

No jest problem jak dla mnie z męskimi,bo nic mi sie nie podoba...he he
Dla dziewczyn Basia Zosia Hania
 
U mnie też z meskimi problem,w końcu stanęło,że ma być Alan. Dla dziewczynki Maja lub Emma. Podobało mi się jeszcze Stella,ale usłyszałam,że to imię jak dla bułgarskiej prostytutki.:oo2:
 
Dziewczyny...czy jest tu jakaś osoba pooo 35 i niedługo z trójką dzieci? Ja mam za m-c 38 . Czy jest ktos? ☺
 
Wrocilam od lekarza. Dzidzius ma 7,7 mm tetno powyzej 140 mowil ze dobre wg usg 6t 5d wg om 7t6d wiec troche mamy spoznienia. Kazal lykac mi prenatal. Wypisal skierowane na prenatalne. Po tych prenatalnych przewiduje zalozenie szwu na szyjce macicy. Pobral mi tez wymaz z szyjki ale mowil ze jeszcze bedziemy kontrolowac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry