reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja mam mdłości na zapach z pyska mojego szczeniaka... Kawa to samo, na początku piłam po 3 inki dziennie, nawet mąż mi kupił taka kawę dla kobiet w ciąży i niestety.. stoi, mdli mnie na samą myśl.

Dziś wizyta o 15, byle wszystko było ok!

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Twardo pije dwie słabe dziennie sle nir smakuje tak jak przed to fakt - mieso śmierdzi Hahahaahha wykręcam sie od jego jedzenia ale dla dobra baby jem co jakis czas zeby miec zbilansowana diete ale szału nie ma a ja ogolnie mięsożerna


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jesteśmy razem na wątku fb.
Ja nie jem w ogóle mięsa , kawy też nie pijam.... hahahaha można by się pośmiać " czym Ty żyjesz kobieto"
 
Jesteśmy razem na wątku fb.
Ja nie jem w ogóle mięsa , kawy też nie pijam.... hahahaha można by się pośmiać " czym Ty żyjesz kobieto"

Wczoraj kombinowałam wiec była kanapka z jajkiem na sniadanie na lunch nalesniki z maki gryczanej z serkiem wiejskim na obiad losos z warzywami i na kolacje placuszki z maki kokosowej z masłem orzechowym

Dzis nie ma na nic ochoty [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) witam nowe mamusie szczególnie, może opowiedzcie coś o sobie :)

Mnie szczególnie odrzuca od jajecznicy. Na sama myśl. Ale na szczęście jeszcze nie mam mdłości. Po cichu się modlę żeby mnie to ominęło [emoji5]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja od 3 na nogach:( tak mnie dzisiaj mdli że nie jestem w stanie w pracy usiedziec. Zapisałam się dzisiaj do lekarza. Na 18:30 idę. Mam nadzieję że coś zobaczę!!! <3
 
Hej no ja też nie mam mdłości, żadnych wymiotów ani nic, a moja aplikacja twierdzi, że to początek 8 tygodnia. Więc mam nadzieję, że tych przykrych dolegliwości już nie będzie, skoro dotychczas nie wystąpiły.

Co do jedzenia - apetyt mam różny. Mogę powiedzieć, że mi zmalał, bo nie raz nie mam ochoty za bardzo jeść, albo zjeść mało. Jednym słowem brak apetytu. Staram się jeść tak, jak mi gin mówiła, żeby unikać mięsa z kurczaka i łososia, bo to same hormony i antybiotyki, żeby jeść mięso czerwone i ryby, dużo warzyw i owoce. No to jem jakieś sałatki, zupki, owoce... upichciłam dorsza, choć mój luby nie znosi ryb. A w pracy wybieram na stołówce to, co najbardziej pasuje do zaleceń gin. Nigdy wcześniej nie zdarzały mi się zgagi (taka kwaśność w żołądku, tak?), ale teraz mam to od jakiś 2 tygodni. I nie wiem, czy to od ciąży, stresu, czy jedzenia z pracy. W każdym razie w żołądku kwaśno, nieprzyjemnie, to i jedzeniu większej ilości rzeczy nie sprzyja. Do tego piję kawę raz dziennie, tej jednej do śniadanka nie umiałam sobie odmówić. Ale potem to już tylko niesłodzone herbaty i woda. I gin kazała nie jeść słodyczy, ja ogólnie nie jadam ich dużo, ale jak mnie mój poczęstuje jednym ptasim mleczkiem, to jak odmówić? Także tak to wygląda u mnie.
 
Hej dziewczyny. Ja od 3 na nogach:( tak mnie dzisiaj mdli że nie jestem w stanie w pracy usiedziec. Zapisałam się dzisiaj do lekarza. Na 18:30 idę. Mam nadzieję że coś zobaczę!!! <3

Extra! [emoji259] ja tez mam dzisiaj wizytę :) i tylko zastanawiam się czy słuchać serduszka czy nie bo niektórzy ginekolodzy odchodzą od tego i mówią ze to szkodzi...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mi mięso nie śmierdzi ale jak czuje kiełbasę to mam wrażenie ze każda jest popsuta, zapach z pustego kosza, lodówki, w ogóle sie wrażliwsza na zapachy zrobiłam. Ostatnio powiedziałam chłopakom ze u nas w biurze śmierdzi i trzeba wietrzyć - to sie na mnie obrazili :)
Mam bardzo wyraźne i intensywne sny dziś miałam straszny sen, śniło mi sie zę taka kobieta nie mogła sie opiekować swoim małym synkiem i mnie poprosiła bym go do siebie wzięła, Okazało sie że dziecko ma strasznie zdeformowane nóżki, i na dodatek jest chore na 117 chorób, że nie można od niego odejść na 10 sekund, że tak naprawdę do duży człowiek i trzeba go nosić a przecież ja jestem w ciąży i nie mogę. Sory muszę to komuś powiedzieć żeby sie nie spełniło
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry