reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hajmal ja z corka 7 i 8 tyfzień miałam najgorsze to s przyszłym tygodniu az sie boje zeby jej nie wystraszyć jakby mi sie rano zdarzyło ... Teraz mam zwolnienie zobaczymy jak nie bede nadal krwawic i beta ok to ide do prscy w przyszłym tygodniu :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z moją 2 miałam mdłości od 4 tygodnia w pierwszej ciąży najbardziej i bardzo długo mnie trzymały teraz jest lajcik...
 
Ememes oszczędzaj się,
W nocy też mnie właśnie zaczęło mdlić ale myślałam ze to po pączku więc wzięłam do łózka szklankę mleka i piłam trochę pomagało, ale rano to masakra. Wydaje mi sie też że trochę powiększył mi sie brzuch tz podniosła mi sie oponka po cesarce i tak zaczęło ciągnąc w pachwinie. Myślałam zę z parkingu nie dojdę do biura. Byle było tylko wszytko dobrze, to wytrzymam
 
Ja nastawiam budzik 5 minut wcześniej żeby zdążyć zwymiotować :/ Ale mam na to patent. Wstaje i pije dużo wody i idę się zbierać. Potem biegnę do wc robię swoje i zbieram się dalej
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
super sposób, spróbuję z ta woda jutro rano
 
Probuje sie oszczędzać ale ciezko - juz zaczelam rano ja ubierać i przewijać na łożku zeby nie nosic do łazienki pozniej za raczke wychodzimy z sypialni.

Ja wymiotowałam raz lekko w pierwszej ciazy głownie to mdlosci nie wymioty ale czasami mysle ze lepiej zygnac i miec spokoj.

Czy wam waga tez skacze jak pop******a za przeproszeniem ?!
Przedwczoraj 56.6 dzis 54.3


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczerze mowiac to wroce do prscy od wtorku bo ja w prscy bardziej moge sir oszczędzać - pracuje 8-16 i siedze w biurze mam ochronkę przez zagrożenie i ciąże wogole kazdy skacze dookoła mnie wiec tlko odbiegam telefony i klepie w kompa a w domu mała nie daje mi spokoju ciagle mnie ciąga chce sie bawic i ja ja rozumiem ale wiecej odpoczywam s prscy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wszystkim! :)
Mnie mdłości męczyły od niedzieli i to praktycznie 24h/dobę :( Wczoraj już tylko rano, a dziś prawie wcale. Masakra z tym jest, ale dla dobra bejbika wszystko jestem w stanie przetrwać. Jestem jeszcze bardzo wrażliwa na zapachy, szczególnie mięso mi śmierdzi, a jak poczuję kiełbasę, to rzyganko murowane. Wieczorami zamulam i śpię :) A no o kawie też mogę zapomnieć, nawet o ince.
Dzisiaj jakieś wizyty? :)
Ja kolejną mam 23.02 na NFZ i już tam raczej będę chodzić, bo gin jest b. dobry.
 
Hej wszystkim! :)
Mnie mdłości męczyły od niedzieli i to praktycznie 24h/dobę :( Wczoraj już tylko rano, a dziś prawie wcale. Masakra z tym jest, ale dla dobra bejbika wszystko jestem w stanie przetrwać. Jestem jeszcze bardzo wrażliwa na zapachy, szczególnie mięso mi śmierdzi, a jak poczuję kiełbasę, to rzyganko murowane. Wieczorami zamulam i śpię :) A no o kawie też mogę zapomnieć, nawet o ince.
Dzisiaj jakieś wizyty? :)
Ja kolejną mam 23.02 na NFZ i już tam raczej będę chodzić, bo gin jest b. dobry.

Twardo pije dwie słabe dziennie sle nir smakuje tak jak przed to fakt - mieso śmierdzi Hahahaahha wykręcam sie od jego jedzenia ale dla dobra baby jem co jakis czas zeby miec zbilansowana diete ale szału nie ma a ja ogolnie mięsożerna


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jestem zapisana na 28 02 do gin. To już będzie 6-7 tydzień więc myślę że zobaczmy serduszko.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry