reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzięki za kciuki trzymać mocno [emoji4] szkoda, ze wizyta tak późno o 17 [emoji52]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t4d [emoji235]
 
reklama
Jenny No to extra :) wierze w to ze to normalne i ciąża rozwija się prawidłowo

BUM rzeczywiście późno. Ja mam jutro na 14 :) wyspie się przynajmniej [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Żeby nie byc oklapniętym i bez formy, zważając na leniwcowy ostatnio tryb życia - mocno oszczędny. Jakie ćwiczenia wykonywać by było bezpiecznie. Czy macie jakieś zestawy ćwiczeń na części ciała które można ćwiczyć BEZPIECZNIE w pierwszym trymestrze przez kobiety z grupy ciąż zagrożonych. @Ememes czy podpowiesz nam coś ??
 
Myśle ze ekscytuje :) mój bardzo przeżył to ze nie może być na usg. To w końcu jego dziecko :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No kazdy widocznie inaczej to odczuwa :) a moze sie myle i moj ekscytuje sie tez ale na swoj sposób bo wczoraj mi powiedzial ze mam jesc imbir bo pomaga na mdlosci i jeszcze jakies plusy mi tam wymienil, i ze musi mi kupic poduszke w ksztalcie litery c bo wyczytal ze to jeden z najlepszych gadzetow dla kobiet w ciazy.. Bylam w szoku ;d ze buszuje w necie po takich stronach
 
Żeby nie byc oklapniętym i bez formy, zważając na leniwcowy ostatnio tryb życia - mocno oszczędny. Jakie ćwiczenia wykonywać by było bezpiecznie. Czy macie jakieś zestawy ćwiczeń na części ciała które można ćwiczyć BEZPIECZNIE w pierwszym trymestrze przez kobiety z grupy ciąż zagrożonych. @Ememes czy podpowiesz nam coś ??
Tez zamierzam ćwiczyć, ale dopiero od drugiego trymestru. ;)
 
Ja tak samo :D w marcu ma wyjść płyta Anny Lewandowskiej z ćwiczeniami dla ciężarówek. Będzie akurat dla nas :)
 
reklama
No kazdy widocznie inaczej to odczuwa :) a moze sie myle i moj ekscytuje sie tez ale na swoj sposób bo wczoraj mi powiedzial ze mam jesc imbir bo pomaga na mdlosci i jeszcze jakies plusy mi tam wymienil, i ze musi mi kupic poduszke w ksztalcie litery c bo wyczytal ze to jeden z najlepszych gadzetow dla kobiet w ciazy.. Bylam w szoku ;d ze buszuje w necie po takich stronach

Myśle ze na pewno :) nie wszyscy mężczyźni są aż tak wylewni w uczuciach


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry