reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A wasi mężowie z wami chodza ?
Bo my zawsze razem na kazde badania i usg teraz wiecej sama bede musiał bo on z corka bedzie musiał byc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na pierwszej wizycie bylam sama, na druga tez ide sama, bo maz w pracy. Mowil ze jak bedzie wiecej do zobaczenia to pojdzie ze mna. Po co mam go za każdym razem wyciągać z pracy, wydaje mi sie ze ich to tak bardzo nie ekscytuje jak nas kobiety.
 
reklama
AMysz moj uwielbia chodzić na usg ze mną i oglądać maszego dzidziolka z młoda nie odpuscil ani jednego usg , osobiście bardzo mnie to cieszy , ze sie tak angazuje...
No teraz na usg na razie tylko pęcherzyk byl i mojego P nie było , ale jutro pierwsze wspolne jak najbardziej [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t3d [emoji235]
 
Mój mąż nie pójdzie ze mną za tydzień ale na następnym obowiązkowo musi być. A dzisiaj dziewczyny tutaj wrzucały swoje fasolki i pokazałam je mężowi to sie podekscytował że też mamy takiego maluszka:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na pierwszej wizycie bylam sama, na druga tez ide sama, bo maz w pracy. Mowil ze jak bedzie wiecej do zobaczenia to pojdzie ze mna. Po co mam go za każdym razem wyciągać z pracy, wydaje mi sie ze ich to tak bardzo nie ekscytuje jak nas kobiety.

Myśle ze ekscytuje :) mój bardzo przeżył to ze nie może być na usg. To w końcu jego dziecko :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja polecam żel lactacyd przeciwgrzybiczy bo ostatnio taķa infekcje złapałam a tylko raz poszłam na basen ze bralam jedne globulki poźniej jeszcze jedne mi przepisal bo nie przeszło i jak teraz sie podmywam tym żelem jest wszystko dobrze

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba będę musiała spróbować, choć u mnie obyło się bez globulek i sama maść pomogła [emoji5]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Mój mężuś nie był ze mną na wszystkich usg, jedynie na tych ważniejszych- za pierwszym razem się popłakał [emoji23] Teraz też wezmę go jak już będzie coś widać [emoji6]
Dziewczyny trzymajcie kciuki za moją dzisiejszą betę, Oby rosła prawidłowo [emoji32][emoji178]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
A u mnie jak na złość na samym początku w pakiecie z infekcją pęcherza [emoji53] Ale mój gin powiedział że nie ma czym się martwić [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png

Niechcę Cię martwić ale umnie zapalenie pęcherza wynikało z posiadania w moczu bakteri coli i dostałam antybiotyk . Byłam na IP zlecili posiew moczu i obowiązkowo antybiotyk żeby nie narażać bąbelka. A teraz mam infekcje pochwy i stosuję clotrimazol na zlecenie mojego gin.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry