reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kochane 10 lutego byłam na usg i był zarodek i serduszko z OM był 6v3 z usg 6v0 dostałam zlecenie na badania i kolejna wizyta 24.02. Też nie biorę żadnych hormonów. Tylko witaminki. Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę miłego dnia :)
 
reklama
Znowu płamilam, co prawda nie dużo ale jednak. Kazali się nie przejmować to się nie przejmuje ale jutro powiem o tym swojej gin....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biorę luttagen. Co prawda zdarza mi się w kratkę przez formę pracy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Roza a będziesz miała jutro usg?
Może przepis ze Ci coś innego albo da L4.

Dziewczyny ale mnie od wczoraj muli i mdli na nic nie mam siły a jestem w domu z dwójka dzieci bo starszy ferie ma wiec caly czas na nogach musze byc. Oby do piątku bo wtedy wyjedzie do babci na pare dni...
Trzymam kciuki za wizyty [emoji110][emoji110]
Miłego dnia mamusie [emoji4]
 
Dzień doberek [emoji41]

Ajjj dziś wizyta jak się cieszę , oby było wszystko ok [emoji5]

roza a mam [emoji16]

Kornelcia a mi objawy znow zeszły i raz sa a raz ich nie ma [emoji4]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t4d [emoji235]
 
A ja mam dzis chyba pierwszy dzień konkretnych objawów. Zaraz zasnę na biurku... do tego niedobrze mi. Może pójdę jakaś herbatkę zrobię czy coś.

XBum - kciuki za wizytę.

Ja w poprzedniej ciąży miałam plamienia w czasie jak normalnie byłby okres. Teraz nic.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kornelcia mam nadzieje. Jak nie to pójdę prywatnie. Ale myśle ze tak. Niestety za bardzo nie mogę iść na l4
BUM trzymam kciuki [emoji255][emoji259]
Jenny a ciaze donosiłas z tymi plamieniami?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry