reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej, jestem tu nowa :)
Test ciążowy robiłam 2 lutego, od razu wyraźne dwie kreski. 7 byłam u ginekologa, dostałam komplet skierowań, ale na badania krwi mam iść na początku marca. W czwartek pierwsze USG.

Mój kalendarzyk okresowy mi wyliczył termin porodu na 3 października. Ostatni okres 28 grudnia.

To moja pierwsza ciąża i jestem niesamowicie podekscytowana. Wyszło troszkę nieplanowanie, to znaczy chcieliśmy mieć dzieci, ale w tym terminie to wyszła mała niespodzianka :) Musze nieco plany pozmieniać :D

W każdym razie przyszłam tu, bo potrzebuję wsparcia :)
Wszystko przeżywam. Nieraz mam takie bóle w podbrzuszu, krótkie mocniejsze, albo takie jak na okres i od razu świruję, czy coś się nie dzieje niedobrego. No i bolą mnie piersi, takie są tkliwe. Żadnych innych objawów, nie wymiotuję ani nic. Tylko ze dwa razy na śniadanie miałam ochotę na twarożek, choć nie lubię twarogu.

No więc jednym słowem ponoć to zerowy dzień siódmego tygodnia.
Witajcie i mam nadzieję, że jeszcze porozmawiamy :D
Hej [emoji6] I oczywiście gratuluję Fasolki [emoji173]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
Mnie dzisiaj gdzieś od 17 bardzo brzuch boli jak na okres :( jestem cała w nerwach :( myślicie że też powinnam brać ten duphaston?
 
A ja mam ochotę na mięcho :D popełniliśmy dziś z Mężem KFC, taką miałam ochotę :p jesteśmy w 6tyg, wizyta w następny pt a objawy to jedynie tkliwe piersi :)
 
Mnie dzisiaj gdzieś od 17 bardzo brzuch boli jak na okres :( jestem cała w nerwach :( myślicie że też powinnam brać ten duphaston?
Mój gin w każdej ciąży zapisywał mi go profilaktycznie... A brzuch jeśli mocno boli to może nospę weź?

hchy3e3klmq5cy16.png
 
A ja mam ochotę na mięcho :D popełniliśmy dziś z Mężem KFC, taką miałam ochotę [emoji14] jesteśmy w 6tyg, wizyta w następny pt a objawy to jedynie tkliwe piersi :)
Ja w sumie jestem jeszcze przed terminem @ Ale dziś po południu straszne mdłości mnie już dopadły i przespałam pół dnia [emoji12] Piersi bolą od wczoraj... Chyba trzeba będzie szykować sportowe staniki do spania... [emoji53]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
My w poniedziałek wybieramy się razem :) dziewczyny a ten duphaston to jest bezpieczny ?
Jest bezpieczny teraz rzadko się spotyka kobiete w ciąży która nie bierze duphaston lub luteine ja nawet cykle 5 na duphastonie od 14dc do 24dc brałam jak się starałam po tym pustym pęcherzyku i teraz jak tylko test wyszedł pozywny kazał mi brać odrazu.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja również sama. Strasznie mi przykro z tego powodu ale mąż wyjeżdża do Pracy akurat i nie dało się tego przełożyć :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest bezpieczny teraz rzadko się spotyka kobiete w ciąży która nie bierze duphaston lub luteine ja nawet cykle 5 na duphastonie od 14dc do 24dc brałam jak się starałam po tym pustym pęcherzyku i teraz jak tylko test wyszedł pozywny kazał mi brać odrazu.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom


Ja nie biorę, lekarka mi nie przepisała fakt że miałam po wyżej 20 jak sobie oznaczyłam równolegle z betą, ale jak czytam że prawie każda bierze to zaczynam się martwić czy i ja nie powinnam ?
 
Ja nie biorę, lekarka mi nie przepisała fakt że miałam po wyżej 20 jak sobie oznaczyłam równolegle z betą, ale jak czytam że prawie każda bierze to zaczynam się martwić czy i ja nie powinnam ?
Może dla swojego spokoju zapytaj lekarkę na najbliższej wizycie?

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
Gratulacje pięknych fasolek :)

U mnie na usg zarodek ok. 5 mm z bijacym serduszkiem. :)
Co za widok!!!

Wg OM 6t3d a z usg 6t1d więc niewiele się pomyliłam :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry