reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Oglądacie Polsat właśnie Zenek spiewa [emoji12]

[emoji170] synek 10/2017
[emoji307] córeczka 11/2015
[emoji169]aniołek 09/2014
[emoji172]synek 08/2009
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kuzwa mierzyła ciśnienie pierwszy raz mam 120/102 [emoji44] zmierze jeszze raz za Jakies 30min.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]


BUM nie ekscytuj się za bardzo bo następny pomiar Ci wyjdzie 150/100 :-D
 
Beczulinda uciekaj spać, żeby nie myśleć o tym, co Cię doprowadza do płaczu, a rano będzie już o niebo lepiej ;-)
Dobranoc :-)
 
Ja też ostatnio jakaś nerwowa się zrobiłam i ciągle wszystko mnie denerwuje, zeszły weekend cały przeplakalam po kłótni z mężem myślałam że go udusze [emoji17] i brak mi cierpliwości ale wszystko zwalam na chormony [emoji6]

A witam nowe mamy [emoji3]

[emoji170] synek 10/2017
[emoji307] córeczka 11/2015
[emoji169]aniołek 09/2014
[emoji172]synek 08/2009
 
Chrześni... Myślę, że u mnie będzie o nich wojna z mężem. Na pewno będzie chciał wziąć brata za chrzestnego, a ja go nie cierpię. Nie lubimy się od samego początku z wzajemnością. Jak do nas przyjeżdża dwa/trzy razy w roku, głównie na urodziny męża, to zachowuje się jak by był naćpany. Uwielbia być w centrum uwagi i nie obchodzi go, że z kimś innym rozmawiasz - on mówi więc go musisz słuchać i koniec. Jego żona też nie jest lepsza. Dzieci rozpuszczone, zachowują się jakby ze smyczy zostały spuszczone... Ich wizytę tydzień odchorowuje, a niesmak i tak pozostaje.
Nie chciałabym mężowi robić przykrości... ale przez te kilka lat małżeństwa jego brat ze spotkania na spotkanie załamuje mnie swoim zachowaniem. Jego synowie też już tacy się robią jak on. Będzie ciężko.
 
reklama
Aja przegladalam posciel dla dzidziusia i chyba wybiore taki wzor...
mat 40 sowy biale.jpg
tylko zastanawiam sie czy zamawuac baldachim czy nie...
 

Załączniki

  • mat 40 sowy biale.jpg
    mat 40 sowy biale.jpg
    107,5 KB · Wyświetleń: 429
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry