reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Gratulauje udanych wizyt
.
Lilia maz powinien mu w..r...c !
Slicznych rzeczy nakupilyscie.

Przez dom przewinelo mi sie dzis mnóstwo ludzi. Ledwo was nadrobilam. Przyszly mi zakupy ze sklepu internetowego dla dziecka i moja nowa torba do wozka, fajna jest. Nie jest zbyt wielka do porownania zrobilam zdjecia z moja. Myślę ze z wyjatkiem calej paczki pampersow do szpitala zmiesci sie wszystko dla malej.
1495743920-aaaaaa.jpeg
1495743942-aaaaaa.jpeg


Na stronie pampersa przeczytalam ze w wielu szpitalach w Polsce rozdaja matkom pierwsza paczeke pampkow dla maluchow. Wiec trzeba o 1 mniej kupic :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hajmal gdzie kupilas ta torbe? Ja tez wlasnie sie rozgladam, wylicytowalam nawet jedna na allegro ale za tanio i sprzedawca napisal, ze towar uszkodzony i dostalam zwrot pieniedzy... :/ a ta wyglada calkiem fajnie :) moja siositra chce mi kupic taka: Link do: Large Baby Changing Bag Nappy Diaper Bags Insulated 6PCs - Blue
Ale boje sie, ze maz "odmowi" noszenia jej w razie w :D

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny ja tez mam klocia i dziwne bóle oatatnio wciąż mi się powtarza jakby przy lewym biodrze. Zapytam gina we wtorek o to bo zawsze w tym samym miejscu jakby taka lekka kolka.
Leżę sobie w łóżku i słyszę że ktoś naciska klamkę od drzwi a męża nie ma w domu.. To mój koteł chce się do mnie dostać ;D obok drzwi ma postawiony drapak i z niego dosiega do klamki, cwaniaczek mały ciekawe czy kiedyś uda mu się otworzyć ;p
Mój se wczoraj wymyślił nowe imię że może Kosma co myślicie o takim imieniu? Wcześniej mieliśmy ustalone że Nikodem.
Dziś dzień matki chyba z siostra zabierzemy mamę na lody ;) pogoda się zapowiada super. Już niedługo my będziemy dostawać laurki od swoich dzieci ;)
 
1495781863-aaaaaa.jpeg


Wszystkiegoooo Najlepszegooo Mamuski [emoji8][emoji8][emoji8]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]
 
Dzień dobry ranne ptaszki:)
Ja już od 7 w robocie siedzę a za oknem taka piękna pogoda, że chyba zwariuje:(
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty, oby Wasze wiadomości były tak samo dobre jak moje wczoraj:)
Piękne ciuszki kupiłyście:)
ja jeszcze nigdy nie miałam takiego napinania także nie wiem jak to wygląda:)
 
Paulik powodzenia!

Mesmerise trzymam kciuki za Twoja wizytę ;-)

I za wszystkie inne wizyty też trzymam kciuki :-)

Biorę sie za sprzątanie... wszędzie bałagan, jeszcze dywanik na schodach musiałam prać bo pies sie zrzygal. Pewnie znów dostał jakiś boczek, albo ciastko na dole :-/ masakra z tymi tesciami. Nic do nich nie dociera...

Na obiad będę grillowac kurczaka, do tego ryż, jajko sadzone i sałatka z pomidora, albo mizerie zrobię.

A po południu jak pogoda sie nie zepsuje, to chyba zabiorę Franka nad rzekę ;-)
 
Cześć mamusie
Ja też od 7 w pracy a za oknem piękne słońce ale tylko do 13 to mam nadzieję że szybko zleci
Dziewczyny zazdroszczę Wam tych dużych zakupów dla maluszków ja jeszcze czekam bo cały czas boję się, że płeć może się nie potwierdzić ale mam nadzieję że we wtorek się potwierdzi.
Któraś pisała o nawale pracy i braku możliwości przejścia na zwolnienie dla mnie to jakiś kosmos ja w poprzedniej ciąży planowałam pracować do końca 7 miesiąca ale wyszło inaczej więc tego nigdy nie przewidzisz ale bez sensu że postawili Cię w takiej sytuacji. U mnie jest spokojniej kierowniczka zachwycona nie była bo mamy już dwie dziewczyny na macierzyńskim ale mimo tego powiedziała żebym pracowała tyle ile dam radę bo najważniejsze jest dziecko
 
Gabi25 ja tez mialam zamiar pracowac jak najdluzej...ale wyszlo tak...jak wyszlo...
Szef nie byl zachwycony...wrecz byl wsciekly ze z dnia na dzien ich zostawilam...ale tak jak mowisz dziecko jest najwazniejsze.....i mam mocno w noaie co sobie mysli....
Teraz bede na siebie chichac i dmuchac zeby do pazdziernika szczesliwie ciaze donosic...
Buzki...jade do mamy...
A moj kochany synunio juz z rana zyczenia mi skladal...
 
Dzień dobry Mamusie! Dziś nasze święto! Święto rodzicielek! Wszystkiego najpiękniejszego :)
Córka już od rana śpiewa mi "sto lat", całuje i przytula. Aż się popłakałam ze szczęścia [emoji7]

A moja apka jest jakaś nawiedzona .
Jak wpisuje datę porodu to wychodzi 21+3 a jak wpisuje ostatnia @ wychodzi 20+2 [emoji23]
A twrmin wychodzi mi ciągle 2.10.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]
A to ciekawe a i tak urodzi się kiedy chce (albo lekarze zdecydują) [emoji23]

A tak w ogóle to cześć Dziewczynki :) Ja od rana mam stresa, bo jedziemy dziś z mężem na USG połówkowe. I tak bardzo bym chciała, żeby wszystko było ok, że nerwy mnie tłuką od rana :sad:
xBum ja też mam ostatnio takie kłucia jak Ty, a jesteśmy w tym samym tyg, więc myślę, że to normalne. Przynajmniej mam taką nadzieję :) Zwłaszcza, że poza tym nic mi nie dolega.
A czujecie czasem te skurcze przepowiadające? Podobno pojawiają się koło 20 tyg. Ja jeszcze nie zauważyłam u siebie.

Napinanie pojawi się prędzej czy później. Macica musi się kurczyć żeby przygotować się do porodu. Najważniejsze żeby nie było to bolesne i żeby skurcze nie zaczęły się pojawiać regularnie i w coraz krótszych odstępach.
Co terminu- z córką miałam zawsze zgodność om i usg, więc rozbieżności to dla mnie nowość. Dziękuję za podpowiedzi :)

Link do: BODY NIEMOWLĘCE
Hajmal prosze bardzo...
Ja wlasnie tez szukalam bo synus sie upominal ze wszystko z napisami o macie i tacie a o bracie nie manic...
A tak w ogole to dxien dobry...
Ja zaraz wychodze z domu...pojade do mamy poki mlody w szkole...potem jakies zakupy ogarne i do domciu..

Milego dzionka i kciuki za wizyty trzymam jak zawsze zreszta

Chyba też się skuszę na coś takiego [emoji38]
Muszę zacząć przeglądać stosy ubrań po córce i powymieniać te wybitnie dziewczęce [emoji2] ale frajda!

Miłego dnia!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+1
 
reklama
Dzień dobry Mamusie! Dziś nasze święto! Święto rodzicielek! Wszystkiego najpiękniejszego :)
Córka już od rana śpiewa mi "sto lat", całuje i przytula. Aż się popłakałam ze szczęścia [emoji7]


A to ciekawe a i tak urodzi się kiedy chce (albo lekarze zdecydują) [emoji23]



Napinanie pojawi się prędzej czy później. Macica musi się kurczyć żeby przygotować się do porodu. Najważniejsze żeby nie było to bolesne i żeby skurcze nie zaczęły się pojawiać regularnie i w coraz krótszych odstępach.
Co terminu- z córką miałam zawsze zgodność om i usg, więc rozbieżności to dla mnie nowość. Dziękuję za podpowiedzi :)



Chyba też się skuszę na coś takiego [emoji38]
Muszę zacząć przeglądać stosy ubrań po córce i powymieniać te wybitnie dziewczęce [emoji2] ale frajda!

Miłego dnia!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+1
No u mnie CC , więc tydzień - dwa wczesniej będę się tulic [emoji4][emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry