reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej :) melduje sie z samego rana, bo jade do ginekologa, wczoraj jak siedzialam to poczulam taki okropny ucisk na brzuch jakby hm dziecko nie bylo tam gdzie powinno, a jak wstalam to mialam tako twardy brzuch i tak to czulam jakby dziecko chcialo mi go rozerwac, potem straszne skurcze mialam.. Nie wiem co to moze byc ale wyczytalam ze to jest grozne wiec chce sie skonsultowac, bo nibh ruchy malej czuje ale nie potrafilabym do 8 czerwca wytrzymac.. Kilka dni temu jeszcze w nocy obudzilam sie bo mala strasznie ciagnela mi pepowine, klucie czulam przez polowe brzucha, w najgorszym wypadku mogla zaplatac sie w nia jakos, wiec chce zeby moj gin zbadal mnie z kazdej strony bo zwariuje... Trzymajcie kciuki... I ja trzymam za dzisiejsze wizytujace mamusie :)

12.10.2017 [emoji480]
 
Hej :) melduje sie z samego rana, bo jade do ginekologa, wczoraj jak siedzialam to poczulam taki okropny ucisk na brzuch jakby hm dziecko nie bylo tam gdzie powinno, a jak wstalam to mialam tako twardy brzuch i tak to czulam jakby dziecko chcialo mi go rozerwac, potem straszne skurcze mialam.. Nie wiem co to moze byc ale wyczytalam ze to jest grozne wiec chce sie skonsultowac, bo nibh ruchy malej czuje ale nie potrafilabym do 8 czerwca wytrzymac.. Kilka dni temu jeszcze w nocy obudzilam sie bo mala strasznie ciagnela mi pepowine, klucie czulam przez polowe brzucha, w najgorszym wypadku mogla zaplatac sie w nia jakos, wiec chce zeby moj gin zbadal mnie z kazdej strony bo zwariuje... Trzymajcie kciuki... I ja trzymam za dzisiejsze wizytujace mamusie :)

12.10.2017 [emoji480]
Powodzenia u lekarza. Mam nadzieję, że to nic groźnego.

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
Podpowiedzcie mi proszę, jaką datę powinnam wpisać w tabelce i jak sobie liczyć tygodnie. Z om mam termin na 5.10, z tego usg na 8.10, a z poprzedniego na 10.10... może tą z om? Sama nie wiem.

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 20+2
Pytałam swojego Gina jak mam liczyć datę porodu, powiedział, że od ok 20 tyg liczy się z OM, bo z USG mogą być duże rozbieżności.
 
A tak w ogóle to cześć Dziewczynki :) Ja od rana mam stresa, bo jedziemy dziś z mężem na USG połówkowe. I tak bardzo bym chciała, żeby wszystko było ok, że nerwy mnie tłuką od rana :sad:
xBum ja też mam ostatnio takie kłucia jak Ty, a jesteśmy w tym samym tyg, więc myślę, że to normalne. Przynajmniej mam taką nadzieję :) Zwłaszcza, że poza tym nic mi nie dolega.
A czujecie czasem te skurcze przepowiadające? Podobno pojawiają się koło 20 tyg. Ja jeszcze nie zauważyłam u siebie.
 
Justa daj linka tez zamowie takie body. Mlody bedzie dumny. Szukalam takich i nigdzie nie bylo.

Ewi moj promotor tez mial taka akcje. Praca zrobiona a on mi zmienil uklad statyczny(praca konstruktorska) wszystko rysunki, obliczenia i opis poszly do beki, zostala tylko strona tytuowa i podziekowanie.

Mi lekarz tez wpisuje skonczony tydzien. Choc wole myslec ze jest 22 a nie 21,1:)

Zoyka klocia nie sa grozne, jak bedziesz brala magnez to przejda. Powazny jest tepy bol.
Ja mam wizyte dopiero w niedziele rano i to o dziwo na nfz.

Lili kup taka trutke na szczury, ona je wysusza wiec potem nie smierdza. Poloz gdzies gdzie nie przeszkadzac choc by na strychu jesli jest. Tz wyslij meza :)

Zauwazylam ze częściej spina mi sie brzuszek, musze zaczac znow profilaktycznie lykac nospe



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Wczoraj się spięłam i napisałam pracę do końca, dzisiaj jadę i zobaczymy co mi karze zmieniać... psychicznie nastawiłam się już na ten październik także jest już lepiej
Dzisiaj odchorowuję te pisanie, okropnie boli mnie kręgosłup a tu trzeba znowu 8 godzin w robocie siedzieć :(

Z tym napinaniem to czasem nie będą już te skurcze dziwnie nazwane (nie pamiętam jak ;)) co przygotowują macicę do porodu?
 
Powodzenia na wizytach dziewczyny :*

Kłucia też mam jeszcze wczoraj o nich pisałam. Dzisiaj wstałam to jest ok ale to miejsce gdzie mnie kłuło takie obolałe. Zobacze później najwyżej więcej magnezu zażyje :)ja wizytuje dopiero za 2 tyg. Zwariuje do tego czasu hehe
 
Haha trumienka na kółkach rzeczywiście tak wygląda ;D.
Kurde a ja myślałam że on jest lekki.

A wózki quinny ??
Quinny za too dobre, ale nie na naszą pogodę... (tzn. Termin urodzenia)buda ledwo do połowy się zamyka, ochrona przed wiatrem żadna, a jak mocniej zawieje to się czasami samma składa :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój szwagier dla swoich bliźniaków kupił bugaboo tylko nie pamiętam dokładnie jaki model. 10500 za niego dali!!! Powiem Ci, ze mi osobiście ten wózek się nie podoba. Kanciasty, jakiś taki nie w moim typie. No, ale w końcu to nie moje dziecko w nim jeździ :-D

Co do wózków, to ja miałam wybranY ROAN BASS SOFT- ma bardzo dobre parametry, duża gondole, super amortyzację (na nasze tereny jak znalazl), duży wybór jeśli chodzi o kolorystykę i przede wszystkim praktycznie same pozytywne opinie w Internecie.

Dziś facet w sklepie też polecał nam jakiegoś anexa, Ale nie przywiazalam do niego większej uwagi, bo ten model miał straszna kolorystykę.

No i jeszcze bebetto tito. Piękny, fajne kolorki, też ta dodatkowa amortyzacja. Teraz nie wiem na który się zdecydować... ROAN, czy bebetto. W bebetto jest zasadnicza wada - jest Nowy, jeszcze niedużo egzemplarzy się sprzedało i nie.wiadomo jak sie będzie sprawował. ROAN za to już 3 lata ponoć na rynku. Facet w sklepie bo polecał...
Bebetto tito jakk najbardziejj! :)
Roan super, tylko wysoka spacerowka, warto wpiac jaak się pojedzie do skleepu i zobaczyc, bo wraz z ekspedientkom stwierdzilysmy że mnie przytlacza, jestem dość drobna... także nie dla każdego niestety :)
Dobre też adamex vitto :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Link do: BODY NIEMOWLĘCE
Hajmal prosze bardzo...
Ja wlasnie tez szukalam bo synus sie upominal ze wszystko z napisami o macie i tacie a o bracie nie manic...
A tak w ogole to dxien dobry...
Ja zaraz wychodze z domu...pojade do mamy poki mlody w szkole...potem jakies zakupy ogarne i do domciu..

Milego dzionka i kciuki za wizyty trzymam jak zawsze zreszta
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry