reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny, zaczynam sie stresowwac jutrzejsza wizyta. Niby nic sie nie dzieje, ale dzis mi sie pojawily te klucia. Wprawdzie juz minely, ale zaczynam sie nakrecac. Ktoras z Was jeszcze jutro wizytuje??
Tez mam rożne klucie, a od wczoraj jakby mi mały grzebal w pipie + mam ja jakas obolala ...
Ja jutro mam na 12 , ale bez usg

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]
 
reklama
Tez mam rożne klucie, a od wczoraj jakby mi mały grzebal w pipie + mam ja jakas obolala ...
Ja jutro mam na 12 , ale bez usg

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]

Ja lece z samego rana. Generalnie zawsze wieczór przed wizyta zaczynam świrować :(
 
Hej Kobietki [emoji5] ja już nie śpię. Mąż wyszedł do pracy a mnie coś w suficie gryzie. Podejrzewam ze to jakiś szczur. Chyba się załamie bo się bd bała zasnąć. Mam nadzieję ze dziś bd mieć lepszy dzień niż wczoraj. Póki co żadnych planów nie mam na dziś.

Kciuki za wizytujace dziś

Miłego dnia Wszystkim [emoji5]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.
Wczoraj moja przyjaciółka przyleciała na urlop z UK i dziś wieczorem mamy się spotkać na mieście :) Dzieci jadą do babci, a ja wreszcie się trochę "odchamie", bo tak to cały czas z dziećmi w domu. Miała do mnie przyjechać ale przy dzieciach to nawet pogadać nie można spokojnie. Cieszę się z tego jak głupia:)
Powodzenia dziś na wizytach [emoji110] [emoji110] [emoji110]
Lili a Ty mieszkasz w bloku, czy gdzie, że tam gryzoni tyle? Mysz to jeszcze mi nie straszna ale szczur to już tak.
 
Cześć dziewczyny.
Wczoraj moja przyjaciółka przyleciała na urlop z UK i dziś wieczorem mamy się spotkać na mieście :) Dzieci jadą do babci, a ja wreszcie się trochę "odchamie", bo tak to cały czas z dziećmi w domu. Miała do mnie przyjechać ale przy dzieciach to nawet pogadać nie można spokojnie. Cieszę się z tego jak głupia:)
Powodzenia dziś na wizytach [emoji110] [emoji110] [emoji110]
Lili a Ty mieszkasz w bloku, czy gdzie, że tam gryzoni tyle? Mysz to jeszcze mi nie straszna ale szczur to już tak.
W takim dwupietrowym budynku skladajacym się z 7 mieszkań. Z tym ze na dole mieszkają sami faceci którzy nie koniecznie dbają o porządek. Więc siła rzeczy te gryzonie mają się gdzie najeść i wgl. A ostatnio słychać ze w ściany wchodzą i gryzą jak zwariowane. Na dobrą sprawę to ja żeby mieć okno na noc otwarte to muszę je maksymalnie przystawic krzeslem. Żebym w razie czego słyszała co się dzieje. Tragedia po prostu.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej:) ja też już nie śpię, mąż wstawał do pracy po 5 i amen. Chyba zaraz idę sobie zrobić jakieś śniadanie a potem w planach mam porządki. Lili współczuję gryzonia[emoji52] myszy aż tak sie nie boję ale szczura bym nie przeżyła. Eglentine to miły wie wieczór Ci się zapowiada, fajnie[emoji4] kciuki za dzisiejsze wizyty[emoji110][emoji110]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczyny[emoji4]
Ja juz po śniadaniu, zaraz do pracy się szykuję. Dzis tylko do 12 wiec jakos przeżyję[emoji4]
Powodzenia na wizytach bo dziś chyba trochę miało byc[emoji4]

Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Matki[emoji253][emoji322][emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, gratuluję kochane mamusie wizyt. :) super rzeczy już macie dla dzidzi. Ja jeszcze nie mam na nic, przeglądam wózki, ale nie wiem na jaka firme się zdecydować, ogólnie się nie znam nawet. Tyle tylko, że patrzę jedynie na wygląd. :) miłego dnia kochane :*
 
Hej dziewczyny ;-)
Ja wczoraj usnelam o 22 :-) nie spałam od 4.30 i tylko się wykapalam i położyłam, to usnelam. Nawet nie słyszałam jak mąż do domu wrócił ;-)
Zapomniałam Wam powiedział, ze ten lekarz wykluczył cukrzycę. Powiedziała, ze na czczo jest normą do 90, po godzinie do 180, a po 2 do 150. Już któraś mi tu tak pisała. Tak więc może nie będę obgadać się wszystkim po kolei, ale już nie będę miała takich wyrzutow sumienia po kostce bueno ;-)
Któraś mi tu pisał w, ze tez ma odstawiac luteine (przepraszam, tyle tu postów, ze że nie pamiętam co która pisala). Jak kazał Ci to odstawiac?
Bo ja już zrezygnowałam z 50 w południe, teraz mam 100 rano i 100 wieczorem i kazał z tej rannej zrezygnować. I zastanawiam się, czy może jednak ta ranna brac, na wszelki wypadek bo przecież cały dzień jestem aktywna, a zrezygnować z wieczorowej? Kurde no niby lekarz wie co mówi, ale boję się, jeszcze tej karty nie mam w razie czego... a może zamienię obie 100 na 50 tak jak kazał ten poprzedni...


Ewkka super zakupy...
Czyzbys byla w Kimexie na wojska polskiego...tam mi tezvfacet zachwalal bebetto....
Super zakupy...

Byłam w Kimexie na Warszawskiej ;-) byłam tez tam w "ŚWIECIE DZIECKA", ale tam taki bałagan i zamieszanie przed tym dniem dziecka w weekend, ze nikt nie miał dla nas czasu, mimo że 2 razy prosiłam kogoś o pomoc przy wózkach :-/ i pojechaliśmy do Kimexu. Facet wydawał się być bardzo doświadczony w tym temacie, bardzo miło nam się rozmawiało i chyba jutro pojadę zamówić foteliki babysafe i wózek, tylko jeszcze nie wiem który. Ale zamówię I będzie wszystko u nich leżało do września, mąż odbierze we wrześniu i nie stracimy 3.miesiecy gwarancji bo jakbyśmy kupili teraz i lezaloby u nas to jesteśmy 3 miesiące do tyłu z gwarancją. I pojadę do Kimexu, będzie pusto, bo wszyscy będą na promocjach w świecie dziecka :-D a i tak mój ROAN był tańszy w Kimexie. I wolę jak mi ktoś coś doradzi i w ogóle, a nie zlewa totalnie. Tym bardziej, ze prosiłam o pomóc.


Tez mam rożne klucie, a od wczoraj jakby mi mały grzebal w pipie + mam ja jakas obolala ...
Ja jutro mam na 12 , ale bez usg

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]

Ja miałam tak wczoraj. Na początku się wystraszyłem, a potem pomyślałam, ze pewnie mi tak kopię w jakiś miesien połączony z pochwa, czy coś. Nigdy nie byłam dobra z biologii, ale ta teoria mnie uspokoila :-D
 
reklama
Justa daj linka tez zamowie takie body. Mlody bedzie dumny. Szukalam takich i nigdzie nie bylo.

Ewi moj promotor tez mial taka akcje. Praca zrobiona a on mi zmienil uklad statyczny(praca konstruktorska) wszystko rysunki, obliczenia i opis poszly do beki, zostala tylko strona tytuowa i podziekowanie.

Mi lekarz tez wpisuje skonczony tydzien. Choc wole myslec ze jest 22 a nie 21,1:)

Zoyka klocia nie sa grozne, jak bedziesz brala magnez to przejda. Powazny jest tepy bol.
Ja mam wizyte dopiero w niedziele rano i to o dziwo na nfz.

Lili kup taka trutke na szczury, ona je wysusza wiec potem nie smierdza. Poloz gdzies gdzie nie przeszkadzac choc by na strychu jesli jest. Tz wyslij meza :)

Zauwazylam ze częściej spina mi sie brzuszek, musze zaczac znow profilaktycznie lykac nospe



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry