reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ale piękne rzeczy już macie pokupione!
A ja nic jeszcze. Póki co wstrzymuje się do następnej wizyty jak się potwierdzi że dziewczynka to zaczne szał zakupowy.

Co do imion to mój młodszy synek (3latka) stwierdził że będzie Agatka :) więc będzie mała Agatka ;)

Oglądam wózki i wiecie co... Jak już jestem prawie zdecydowana to zaraz mi się już nie widzi i szukam na nowo.
Słyszałyscie coś o wózku Bugaboo Cameleon? Na necie tak go wychwalają ze ah i oh a tak serio urokliwy to on nie jest ale zalezy mi żeby wózek był w miarę lekki..
Mój mąż powiedział że ten bugaboo wygląda jak karakan hahaha

A i jeszcze jedno pytanie mam. Kłuje mnie z prawej strony wzgórka lonowego i z tej samej strony pochwy. Miała któraś takie coś? Nie jest to mocne kłucie, nic pozatym mi nie dolega. Mysle czy dzidzia tak się tam ułożyła bo akurat tam ja czuję czy więzadła.. oczywiście przez myśl mi tez przeszła skracajaca szyjka. Ale tydzień temu miałam 51 mm to chyba spoko.
Powinnam mieć zakaz czytania wujka gogla ;D

Coś miałam jeszcze napisać ale zapomniałam ...
 
reklama
Ale piękne rzeczy już macie pokupione!
A ja nic jeszcze. Póki co wstrzymuje się do następnej wizyty jak się potwierdzi że dziewczynka to zaczne szał zakupowy.

Co do imion to mój młodszy synek (3latka) stwierdził że będzie Agatka :) więc będzie mała Agatka ;)

Oglądam wózki i wiecie co... Jak już jestem prawie zdecydowana to zaraz mi się już nie widzi i szukam na nowo.
Słyszałyscie coś o wózku Bugaboo Cameleon? Na necie tak go wychwalają ze ah i oh a tak serio urokliwy to on nie jest ale zalezy mi żeby wózek był w miarę lekki..
Mój mąż powiedział że ten bugaboo wygląda jak karakan hahaha

A i jeszcze jedno pytanie mam. Kłuje mnie z prawej strony wzgórka lonowego i z tej samej strony pochwy. Miała któraś takie coś? Nie jest to mocne kłucie, nic pozatym mi nie dolega. Mysle czy dzidzia tak się tam ułożyła bo akurat tam ja czuję czy więzadła.. oczywiście przez myśl mi tez przeszła skracajaca szyjka. Ale tydzień temu miałam 51 mm to chyba spoko.
Powinnam mieć zakaz czytania wujka gogla ;D

Coś miałam jeszcze napisać ale zapomniałam ...

Wujek google to zło :D też co jakiś czas mam takie kłucia, albo to więzadła albo kości, jak byłam na ip z dziwnymi upławami o których pisałam to lekarz stwierdził że wszystko jest w porządku także taka to nasza natura :D
 
Uhh. Przeczytałam was!!
Gratuluję wizyt.

Ewkap cieszę się, że dostalaś się do innego lekarza, bo poprzedni to szkoda gadać.. No i fajnie, że już znasz płeć :) gratulacje! :)

Lili ten koleś od całowania to jakiś głupi ku.. s!! Zjebałabym go na czym swiat stoi na miejscu twego męża!!!

Gretka również gratuluję wizyty i że z dzidzia ok :)

Witam serdecznie Mamuśki "aktywowane" ( nowe)

Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam, ale ciężko zapamiętać wszystko jak się czyta naraz..

A taki dyplom dostał Szymek na koniec przedszkola - słodkie. Ogólnie fajnie dzieciaki występowały :)

Spokojnego wieczoru i nocy :) :)
 

Załączniki

  • 1495736528015.jpg
    1495736528015.jpg
    458,8 KB · Wyświetleń: 79
  • 1495736618608.jpg
    1495736618608.jpg
    548,5 KB · Wyświetleń: 94
Ale piękne rzeczy już macie pokupione!
A ja nic jeszcze. Póki co wstrzymuje się do następnej wizyty jak się potwierdzi że dziewczynka to zaczne szał zakupowy.

Co do imion to mój młodszy synek (3latka) stwierdził że będzie Agatka :) więc będzie mała Agatka ;)

Oglądam wózki i wiecie co... Jak już jestem prawie zdecydowana to zaraz mi się już nie widzi i szukam na nowo.
Słyszałyscie coś o wózku Bugaboo Cameleon? Na necie tak go wychwalają ze ah i oh a tak serio urokliwy to on nie jest ale zalezy mi żeby wózek był w miarę lekki..
Mój mąż powiedział że ten bugaboo wygląda jak karakan hahaha

A i jeszcze jedno pytanie mam. Kłuje mnie z prawej strony wzgórka lonowego i z tej samej strony pochwy. Miała któraś takie coś? Nie jest to mocne kłucie, nic pozatym mi nie dolega. Mysle czy dzidzia tak się tam ułożyła bo akurat tam ja czuję czy więzadła.. oczywiście przez myśl mi tez przeszła skracajaca szyjka. Ale tydzień temu miałam 51 mm to chyba spoko.
Powinnam mieć zakaz czytania wujka gogla ;D

Coś miałam jeszcze napisać ale zapomniałam ...
Agatka super imię haha :D
 
Jestem załamana, opryszczke mam na całych ustach :( dzwoniłam do ginekologa, kazał mi kupić zovirax i tym smarować, jednak tak się boję że coś może stać się dziecku :( :(
 
Cześć dziewczyny! Ujawnię się i ja [emoji4] również czytam was od początku tego wątku i wasze rady są zawsze dla mnie bardzo pomocne.
Mam 28 lat jest to moja pierwsza ciąża. Termin mam na 18 ,niestety nadal nie wiem
kto mieszka w moim brzuchu[emoji6] chyba syn ale po ostatnim USG lekarka stwierdziła, że może dziewczynka i teraz czekam na badanie do 14 czerwca wtedy nam połówkowe więc powinno się coś wyjaśnić. Strasznie na to liczę.
Pozdrawiam was i te które z ukrycia śledzą losy przyszłych mam [emoji5]️



Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
:) chyba kogoś zmotywowałam do ujawnienia się:) Miło, że nie jestem sama, taka wstydliwa:p
 
Agatka bardzo ładne imie u nas tez bedzie Agatka moj T wybierał a ja chce Aleksandrę ale chyba jestem na spalonej pozycji ;)

Ale macie piekne ubranka kupione. Ja pomału kompletuje wyprawkę ale mam juz dosyć tych różowych kolorów staram sie kupować neutralne ale strasznie mało tego w sklepach.
 
Ewka ale piekne pieluszki! No i ubranka rowniez :)
Taki koles od calowania to by ode mnie dostal szlaga i poszedl lezec... Co za psikutas!
Co do imion- nam sie maja podobac ;) U mnie w rodzinie tez bunt na Cypriana- no bo jak to zdrabniac, jak wolac itp. Ale nasze dzieci wiekszosc zycia nie beda slodkimi Julciami w rozowych sukieneczkach tylko pojda na studia, do pracy, zaloza rodziny, chlopcy beda mieli dlugie brody i wlosy na klacie a dziewczynki beda matkami i poetkami ;)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Ppaula! Jak Ty miesiąc wytrzymałaś![emoji41][emoji41][emoji41]
Ewka super! Tak się cieszę[emoji16][emoji16][emoji16] Gratuluję syna!
Xandzia też gratulacje! Ale niespodzianka!
Ja miałam kłopot z imieniem dla syna, gdzieś tam chciałam chyba dziewczynkę tym trzecim razem [emoji6] miała być Marianna. Ale skoro ma być chłopak to na razie jest tak: Ignacy (mój faworyt), Juliusz i typ młodszego syna - Arkadiusz.

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
Juliusz piękne imię :-) :) Mi podoba się też Julianek, ale mąż nie chciał słyszeć o takim imieniu. Spór się sam rozwiązał, bo będzie dziewczynka :p
 
reklama
Oglądam wózki i wiecie co... Jak już jestem prawie zdecydowana to zaraz mi się już nie widzi i szukam na nowo.
Słyszałyscie coś o wózku Bugaboo Cameleon? Na necie tak go wychwalają ze ah i oh a tak serio urokliwy to on nie jest ale zalezy mi żeby wózek był w miarę lekki..
Mój mąż powiedział że ten bugaboo wygląda jak karakan hahaha
...
Sama zastanawiałam sie nad tym bugaboo ale na żywo wyglada sorry za stwierdzenie jak trumienka na kolkach i ostatnio pod moim blokiem szła dziewczyna z tym wózkiem i jak zobaczyłam jak sie męczyła na podjeździe na schodach to sobie go odrazu odpuściłam no i jest bardzo ciężki jak dla mnie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry