reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewa, pracę miałam w malum paluszku ale gdzieś się zakręciłam w pytaniach ogólnych i obniżył mi ocenę z obrony na 3. Jako jedyna hehhe, Jak wracałam z uczelni to myślałam że wszystkich pozabijam. A dyplom odebrałam jako ostania ze studiów :-)
 
reklama
Dziewczyny ktore chcą sie dodać do tabelki ! [emoji116]
[emoji378] po pierwsze wiadomość na priv ze wszystkimi danymi - tableka do podglądu na 1 stronie wątku lub w wątku TABELKA .
[emoji378] po drugie udzielajacie sie częściej
[emoji378] po trzecie w postach mi sie często traci a ja zapominam , ze ktoś sie chcial dodać.
Dzieki .




[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t2d [emoji594]
 
Takie osoby mam , reszta na priv jakby cos zmienić lub dodać.
1495735838-aaaaaa.png
1495735842-aaaaaa.png
1495735845-aaaaaa.png


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t2d [emoji594]
 
Dziewczyny a te pampersy to jakie sie kupuje na poczatek? Bo znalazlam PAMPERS PREMIUM CARE 1 NEWBORN, PREMIUM CARE 2 czy PAMPERS NEW BABY -DRY 2 MINI?
Ja kupiłam Premium Care 2, mój mały się duży urodził (4600) i 1 były zdecydowanie za małe [emoji6] Teraz planuje tak ze 3 paczki kupić, pewnie wystarczy [emoji16]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
Na ostatnim usg lekarka stwierdziła,że bedzie dziewczynka. sama nie wiem, bo od poczatku czułam jednak że to bedzie syn. zobaczymy jeszcze na prenatalnych, które mam 9 czerwca. Oby tylko było zdrowe a płeć nie ważna. Mam tylko taki problem jeśli chodzi o imiona, że jestem tylko pewna imienia dla chłopczyka-Antoś. Wiem, wiem że Antków juz jest multum,ale ja to imie już mam wybrane od lat. Jesli chodzi o imie dla dziewczynki to totalnie nie mam pomysłu :( chodzi mi po głowie Pola, Wiktoria i Klara, ale przyznam szczerze, że żadnego jakos nie czuję :( może jak zobaczymy dzidziusia to sie wtedy zdecydujemy? ale jakos tak głupio miec bezimienny brzuch ;) wolałabym juz mówić inaczej niż fasolko. Ja tez nie mam nic kupionego poza kocykiem i obczajam teraz wózki, ale na serio wszystko bede robic dopiero po połówkowym :) Buziole kochane mamy. Miłego wieczoru
 
A ja znow mam podniesione cisnienie bo moj tesc uwaza ze powinnam sie na lewo ubezpieczyc w Pl zeby dostac macierzynskie.... i na ch... moje tlumaczenia ze ubezpiecze sie u meza po porodzie bo poki co bd miec ubezpieczenie z UP i chce wziasc bezrobocie z Fr a jak mi sie skonczy przed narodzinami dziecka to sie bd starac o kosiniakowe. Ale nie bo mi sie to nie nalezy bo maz za duzo zarabia. A to akurat jest zasilek do ktorego nie biora zarobkow tylko sprawdzaja czy Ci sie nic innego nie nalezy.... Ale moj tepy tesc tego nie rozumie i sadzi ze sciemniamy. A ja ostatnio pol dnia spedzilam na dzwonieniu po urzedach w Pl zeby jak najwiecej sie dowiedziec... Zaraz to sie chyba skoncze... musialam sie wyzalic
 
miska ty masz 36 czy 38 ? Bo w tabelce mam 38.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t2d [emoji594]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry