reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewkka super zakupy...
Czyzbys byla w Kimexie na wojska polskiego...tam mi tezvfacet zachwalal bebetto....
Super zakupy...
 
reklama
pobrane (2).jpg

A ja dzis zamowilam takie oto cudo tyle ze biale....
 

Załączniki

  • pobrane (2).jpg
    pobrane (2).jpg
    5,4 KB · Wyświetleń: 499
Gratulauje udanych wizyt
.
Lilia maz powinien mu w..r...c !
Slicznych rzeczy nakupilyscie.

Przez dom przewinelo mi sie dzis mnóstwo ludzi. Ledwo was nadrobilam. Przyszly mi zakupy ze sklepu internetowego dla dziecka i moja nowa torba do wozka, fajna jest. Nie jest zbyt wielka do porownania zrobilam zdjecia z moja. Myślę ze z wyjatkiem calej paczki pampersow do szpitala zmiesci sie wszystko dla malej.
1495743920-aaaaaa.jpeg
1495743942-aaaaaa.jpeg


Na stronie pampersa przeczytalam ze w wielu szpitalach w Polsce rozdaja matkom pierwsza paczeke pampkow dla maluchow. Wiec trzeba o 1 mniej kupic :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Ppaula :-)
Nie wytrzymalabym czytać ponad miesiąc i się nie odezwać :-)

Dziewczyny! Siurek jest! Tak się cieszę!
Moje przeczucia się sprawdziły :-) wszystko w porządku. Synek waży 480 gram, kawał chłopa, co?? :-)
Lekarz bardzo w porządku, wszystko tłumaczył co po kolei sprawdza, czy wszystko jest dobrze itd. Zapłaciłam 280 zł. Każda wizyta będzie mnie kosztowała 230 zł z całym "przegladem". Ale powiedział, ze że wystarczy jak zobaczymy się raz w miesiąc i. Teraz wyjątkowo za 3 tygodnie mam być, bo zostawiłam mu wszystkie dotychczasowe badania i ma sobie wszystko zapisać po swojemu. Hm... jedyne co mnie nurtuje to to, ze musiałam mu zostawić swoją kartę ciąży na te 3 tygodnie...

Ale jestem szczęśliwa ;-) mam brac kwasy DHA i powoli odstawiam luteine ;-)
Super gratuluję!
Ale co do tej karty ciąży to bez sensu. To teraz twój najważniejszy dokument, który musisz mieć zawsze przy sobie! Ok jeden dzień bym nawet zrozumiała (średnio).
Żyjemy w 21 wieku jest bardzo rozwinięta technologia nic nie stoi na przeszkodzie zrobić ksero, i doktorek by sobie mógł przepisywać co chce jak chce i kiedy. Ale pozbawienie ciężarnej karty ciąży na 3 tyg...to moim zdaniem jest nie poważne.
 
Cześć dziewczyny!
Piszę dopiero po całym dniu wrażeń.
Jesteście szalone z tym pisaniem!
Endokrynolog mnie już wciągnęła na leczenie stałe.
Ząb mi się jakiś odezwał- zdejmowałam na szybko plombę i mam opatrunek. Ale dalej pobolewa mimo paracetamolu.. ech nie wiem sama. Chyba zaraz znowu pójdę do lekarza...
To najpierw Wam odpiszę.

Witamy Cię Ppaula! Jak już jesteś z nami to opowiedz o sobie więcej i dlaczego jesteś akurat z "problemowych mam"?

Moje gratulacje Ewka- męskie grono rośnie w siłę!

Ja też tym razem będę pakować się w walizkę na kółkach- u mnie sprawdziła się idealnie.

Lili- Co to za akcja? Narąbany był ten gość czy jak? Co go opętało?
Odnośnie Pampersów: Premium Care dobrze trzymają pierwsze kupki dziecka ale są droższe. Tym razem ich nie kupuję, choć polecam. New Baby Dry są ulepszoną wersją poprzednika i są generalnie najlepsze na rynku.

Agatki - dla spokoju warto poszerzyć diagnostykę, ale trzeba mieć z tyłu głowy, że zagrożenie jest bardzo nikłe :)

Ewi - moja promotor po przeczytaniu pracy magisterskiej zapytała czy dałam komuś kasę za napisanie jej, bo nic nie poprawiła [emoji44]

MammaMarta - gratulacje dla dumnej mały małego absolwetn! Pewnie łezka w oku się zakręciła?

paulinkamalinka - głowa do góry! Lecz opryszczkę według zaleceń, a dzidziuś sobie poradzi, bo jest silniejszy niż Ci się wydaje. Nic mu nie będzie!

Spokojnego wieczoru i nocki!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 20+2
 
Hej dziewczyny :) jutro dzien mamy, wiec planujemy z moim zrobic torta, ale nie moge znalezc zadnego fajnego przepisu na czekoladowa mase na boki, macie cos? :) z najmniejszej ilosci skladnikow, tylko taka jakas bardziej stala, zeby nie wiem stwardniala troche albo zeby sie po prostu nie zlewala z tych bokow :D

12.10.2017 [emoji480]
 
Hej dziewczyny :) jutro dzien mamy, wiec planujemy z moim zrobic torta, ale nie moge znalezc zadnego fajnego przepisu na czekoladowa mase na boki, macie cos? :) z najmniejszej ilosci skladnikow, tylko taka jakas bardziej stala, zeby nie wiem stwardniala troche albo zeby sie po prostu nie zlewala z tych bokow :D

12.10.2017 [emoji480]
Rozpusc czekoladę i posmaruj[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
I my dzisiaj byliśmy na usg połówkowym! [emoji173]
Pan doktor wszystko sobie pięknie pomierzył i posprawdzał. Trochę się dzidziuś wiercił, ale udało się WSZYSTKO sprawdzić. U nas też zwrócił uwagę na miedniczki nerkowe, ale stwierdził, że dopiero przy 15mm trzeba się martwić, a u nas ta większa ma 5,0mm. Serduszko bije 147 na minutę. Waży 327 gram. Troszkę podgonił...
Tak! Mamy synka! Tak mi się wymarzył [emoji7]
1495745975-aaaaaa.jpeg

1495745985-aaaaaa.jpeg

Zdjęcia sisiora nie mam niestety, ale widziałam na własne oczy. I mąż. I córka [emoji14]
Lekarz-klipa, źle nagrał nam płytę i musi powtórzyć albo nagrywanie albo usg. W najgorszym wypadku zwrócą nam kasę.. Jutro zadzwonię i się dowiem.
Podpowiedzcie mi proszę, jaką datę powinnam wpisać w tabelce i jak sobie liczyć tygodnie. Z om mam termin na 5.10, z tego usg na 8.10, a z poprzedniego na 10.10... może tą z om? Sama nie wiem.

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 20+2
 
hajmal - świetna ta torba! Uwielbiam też tą moją z BabyOno!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 20+2
 
reklama
Hej, nadrobilam ale nie mam czasu siedziec z Wami...chyba do lipca bede bardzo zajeta, mam tyle spraw że szok. Wlasnie skończyłam pracę zaliczeniowa, muszę napisac 1 rozdzial pracy magisterskiej, zaraz sesja, zakończenie roku w szkole czyli świadectwa opisowe!!![emoji33]teraz jeszcze przygotowywanie wystepow na Dzien dziecka...
Chyba oszaleje. Moja córka ciągle coś chce, nie mogę w ciągu dnia nic nadrobić.

Druga córka kopie zawziecie i domaga się juz chyba snu od mamy[emoji6]wczoraj o północy mnie skopala tak, ze musialam isc coś zjeść. Dzis juz mam melona w lodówce naszykowanego w razie potrzeby[emoji2]

Byłam u gina dziś, dał mi to dodatkowe skierowanie na usg i umówiłam się na 5.06[emoji6]

Super zakupy dziewczyny[emoji16]szalejecie.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry