reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny, co polecacie mi na usta ? Wyskoczyła mi ogromna opryszczka, naczytałam się w necie samych negatywnych skutków ubocznych co może stać się dla dziecka i nie wiem co robić, jechać do lekarza, czy coś używać na własną rękę, narazie posmarowałam pasta cynkowa.

Lekarz Ci powinien dac recepte na heviran. Już tu któraś miała opryszczke.
Opryszczka jest niebezpieczna pod warunkiem, ze zarazisz się wirusem pierwszy raz w życiu będąc w ciąży ;-) no i standardowo w 1 trymestrze jest jakieś ryzyko powikłań, ale myślę że teraz.nie musisz się jakoś bardzo tym martwić.
Z domowych sposobów to podobno też pasta do zębów dobrze wysusza. Ale plasterki compeed też są bezpieczne w ciąży :-)
 
reklama
Zapomniałam się z Wami przywitać ;-)

Wrzucam Wam linka, ale to dla dziewczyn o "mocniejszych nerwach". Poczytałam sobie trochę rano bloga jakiejś babeczki, bardzo mądrze pisze i różnych sprawach. Na tym tekście się splakalam jak bóbr :

Link do: Cisza, a potem rozmawialiśmy o pogodzie. Poronienia – tam gdzie tabu spotyka ignorancję.

Ja zaraz wstaje na 2 już dziś śniadanie idę pod prysznic, ogarnąć się o przed 9 jedziemy, bo o 10.30 planowo mam te prenatalne, a o której wejdziemy, to się dopiero okaże :-)

Miłego dnia dziewczynki!
Trzymam kciuki, bo dziś chyba przynajmniej jeszcze 1 z Was ma prenatalne, nie pamiętam która :-)
I Wy trzymajcie za nas :-)
 
Witam sie z rana [emoji1]

U nas dziś paskudna pogoda, szaro buro i pada. Chyba ten dzień spedze leniwie w domu.

Co do wyprawki to ja tez nic jeszcze nie kupowałam. Ale dużo rzeczy Bede mieć po siostrze. Typu wanienika i stojak, wozek, nosidełko, bujaczek i chyba łóżeczko. Ubranek tez mam cale mnóstwo. Potem zostanie reszta. Za 2 tygodnie bedziemy.miec.remont sypialni.

Co do opryszczki polecam heviran, jest naprawde dobry i mi po tym opryszczka tak szybko nie powróciła. Ewentualnie plastry compleed.

Ostatnio caly czas odczuwam głód. Ale jak sie mega objem to zaś mi nie dobrze jest. Muszę jeść mniej a częściej.

Trzymam kciuki za wasze wizyty.

Aaa i jeszcze jedno... Macie jakies sprawdzone stronki internetowe z bielizną? Chodzi mi głównie o majtki.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zapomniałam się z Wami przywitać ;-)

Wrzucam Wam linka, ale to dla dziewczyn o "mocniejszych nerwach". Poczytałam sobie trochę rano bloga jakiejś babeczki, bardzo mądrze pisze i różnych sprawach. Na tym tekście się splakalam jak bóbr :

Link do: Cisza, a potem rozmawialiśmy o pogodzie. Poronienia – tam gdzie tabu spotyka ignorancję.

Ja zaraz wstaje na 2 już dziś śniadanie idę pod prysznic, ogarnąć się o przed 9 jedziemy, bo o 10.30 planowo mam te prenatalne, a o której wejdziemy, to się dopiero okaże :-)

Miłego dnia dziewczynki!
Trzymam kciuki, bo dziś chyba przynajmniej jeszcze 1 z Was ma prenatalne, nie pamiętam która :-)
I Wy trzymajcie za nas :-)
Trzymam kciuki Ewcia[emoji6]oby wszystko dobrze i niech sie wstydzioch pokaze[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeżeli wiesz , ze nic nie stanie ci na przeszkodzie by zakupić wszystko pozniej i mie na to kasę to czemu nie [emoji4] ja np bym finansowo naie wyrobila ze wszystkim na raz lub w 2 msc [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]
Ja z tego samego powodu kompletuje już co nieco :) taki nagły wydatek by mnie zabił :o

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry wszystkim [emoji5]️
Nadgoniłam wczorajsze posty, strasznie dużo naprodukowałyście. Ale już jestem na bieżąco.

Gratuluję wczorajszych wizyt. I trzymam kciuki za dzisiejsze.

Ja dzisiaj też wizytuję, będę miała dokończenie badań prenetalnych, bo zostało jeszcze buźkę dokładnie pooglądać.

Wczoraj miałam strasznie nerwowy dzień, wszytko mnie denerwowało, normalnie mogłabym kogoś rozszarpać. Poszłam spać wcześniej, bo już sama siebie znieść nie mogłam.

Miłego dania życzę [emoji5]️

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
Dzień dobry z rana dziewczyny!:)
Ewka ja też nie mogłam spać w nocy i śniły mi się głupoty...też się stresuje tym dzisiejszym badaniem...
ja mam na 10:20, także w jednym czasie się będziemy badać:p
Ja też jeszcze nic nie mam z wyprawki , także jest nas co najmniej 4:D
 
Dzięki za podpowiedź :). Mój uparł sie na Basie i juz sama niewiem co robić.8-)
Evi ja też wybrałabym Basię. U nas to nawet nie było sporu o imię dla dziewczynki, bo Zosia to po zmarłej mamie męża (miał wtedy 15 lat), więc chcieliśmy uczcić jej pamięć. Zosiek jest teraz dużo. Ada też ładnie i mało popularnie. Ale Basia to mój faworyt :)
 
Cześć Dziewczyny [emoji4] Boże ledwo Was od wczoraj nadrobiłam [emoji33]
Gratuluję udanych wizyt [emoji4]
Agatki z Maluszkiem napewno wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki Kochana [emoji110][emoji173]
Ewa trzymam kciuki za wizytę i niech już w końcu ten Wasz Uparciuszek przestanie zaciskać nóżki [emoji12][emoji110]
xBUMx super że już torbę ogarnęłaś [emoji16] Ja jeszcze poczekam, w pierwszej ciąży dopiero koło 37tc się spakowałam [emoji6]
AnScarlett super że mieszkanie Wam się spodobało! Trzymam kciuki żeby to Was wybrali [emoji4][emoji110]

Ja ostatnio na nic czasu nie mam, w pracy młyn się zaczął [emoji33] Ale staram się większość obowiązków powoli przerzucać na pracownicę-a radzi sobie bardzo dobrze [emoji6] Za to na głowie teraz mam zmotywowanie męża żeby w końcu autem się zajął i powymieniał wszystko co jest do zrobienia, bo do końca tygodnia ma jeszcze wolne [emoji12] Ale zaczęłam się zastanawiać nad zmianą auta, Bo nasz staruszek już się sypać zaczyna [emoji23] Do tego jeszcze musi quada dla Małego naprawić... Chociaż trampolinę mu się udało rozłożyć w tym tygodniu- bohater [emoji23]
No nic, miłego dzionka Dziewczyny i udanych wizyt [emoji4] Trzeba się szykować do pracy [emoji6]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry