reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A zapomniałam dodać że u nas prenatalne dopiero 8.06 [emoji33]
Ale we wtorek mam wizytę u drugiego lekarza prywatnie więc może wcześniej będzie chciał zrobić usg [emoji16]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
reklama
Także trzymam kciuki za wizytujące dziś mamy :) Oby wszystkie dzieciaczki były zdrowe, a te wstydziochy, które płci swojej jeszcze nie ujawniły, zrobiły wreszcie coming out :ninja2:. U mnie prenatalne dopiero 10 czerwca (21+4) lekarz mnie przekonał, że lepiej będzie widać serduszko, czekam zatem cierpliwie.
 
Także trzymam kciuki za wizytujące dziś mamy :) Oby wszystkie dzieciaczki były zdrowe, a te wstydziochy, które płci swojej jeszcze nie ujawniły, zrobiły wreszcie coming out :ninja2:. U mnie prenatalne dopiero 10 czerwca (21+4) lekarz mnie przekonał, że lepiej będzie widać serduszko, czekam zatem cierpliwie.
Ja mam 30maja, wtedy 21+3, lekarz też mi mówił, że tak niby lepiej, zobaczymy :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Także trzymam kciuki za wizytujące dziś mamy :) Oby wszystkie dzieciaczki były zdrowe, a te wstydziochy, które płci swojej jeszcze nie ujawniły, zrobiły wreszcie coming out :ninja2:. U mnie prenatalne dopiero 10 czerwca (21+4) lekarz mnie przekonał, że lepiej będzie widać serduszko, czekam zatem cierpliwie.
Tez mam.10 czerwca

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc brzuchatki...
Ale mialam ciezka noc...obudzilam sie o 2...nie moglam usnac....a o 7 jak budzik zadzwonil to bym jeszcze pospala...
Kciuki za wizyty...i zebyscie wreszcie sie dowiedzialy co tam sie ukrywa w brzuszku...
U mnie dzis pogoda taka sobie...
M poszedl do pracy..syn do szkoly...a ja musze isc do sklepu...bo wypadaloby cos na obiad kupic ale tak mi sie nie chce ogarnac ze szok...
Milego dzionka i czekamy na informacje...
 
Cześć Dziewczyny [emoji4] Boże ledwo Was od wczoraj nadrobiłam [emoji33]
Gratuluję udanych wizyt [emoji4]
Agatki z Maluszkiem napewno wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki Kochana [emoji110][emoji173]
Ewa trzymam kciuki za wizytę i niech już w końcu ten Wasz Uparciuszek przestanie zaciskać nóżki [emoji12][emoji110]
xBUMx super że już torbę ogarnęłaś [emoji16] Ja jeszcze poczekam, w pierwszej ciąży dopiero koło 37tc się spakowałam [emoji6]
AnScarlett super że mieszkanie Wam się spodobało! Trzymam kciuki żeby to Was wybrali [emoji4][emoji110]

Ja ostatnio na nic czasu nie mam, w pracy młyn się zaczął [emoji33] Ale staram się większość obowiązków powoli przerzucać na pracownicę-a radzi sobie bardzo dobrze [emoji6] Za to na głowie teraz mam zmotywowanie męża żeby w końcu autem się zajął i powymieniał wszystko co jest do zrobienia, bo do końca tygodnia ma jeszcze wolne [emoji12] Ale zaczęłam się zastanawiać nad zmianą auta, Bo nasz staruszek już się sypać zaczyna [emoji23] Do tego jeszcze musi quada dla Małego naprawić... Chociaż trampolinę mu się udało rozłożyć w tym tygodniu- bohater [emoji23]
No nic, miłego dzionka Dziewczyny i udanych wizyt [emoji4] Trzeba się szykować do pracy [emoji6]

w57v3e3kdnfl41ek.png
Moj to tak nawymyslal z autem. Musi miec kombi, isofix, skory w razie wybrudzenia i jeszcze chce z szybami z tylu cos robic, zeby dziecku nie świeciło.
Jak macie potrzebę, to jasne, a latem jest wiecej aut do sprzedazy, ale nie dajcie się zwariowac!
Aaa i super z ta pracownica!

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Kochane!
Też z głowa u mnie gorzej bo nie pamietam czy wszystkim wczoraj pogratulowalam wizyt-jeśli nie, to gratuluję! Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytacje !

An za mieszkanie-oby Wasze-też trzymam kciuki!

Co do wyprawki to ja mam tylko ciuszki w większych rozmiarach( 68-90) dla małego, więc tak naprawdę muszę ogarnąć wszystko!!! ;-)
Dla siebie też nic nie mam :-\

A ostatnio jak byłam na IP widziałam jak kilka z mamusiek zamiast tych toreb dla dziecka i siebie miało ze sobą walizki na kółkach.. I powiem wam, że chyba też spakuję się w walizkę, bo wydaje mi się to wygodny patent...

Wstałam wczesniej, żeby nasmażyć naleśników z mąki kokosowej dla moich chłopaków z nadzieniem z jabłek i teraz nie dość ,że już mogłabym znów coś zjeść, to spać mi się chce... Ogólnie mam ciut nizsze ciśnienie - może dlatego się leniwa i ospała zrobiłam. :-D:D

A dziś u nas zakończenie przedszkola połączone z dniem rodziny-występy itp.. Strasznie nie lubię takich dużych imprez i w ogóle dużych spędów ludzi - chyba dziwoląg ze mnie:laugh2::baffled:

A co do imion to dla dziewczynki mam wiele pomysłów, a dla chłopca.... Yyyyyy Staś na razie siedzi w mojej głowie albo: Antek, Aleksander, Adam, Artur, Filip, Jerzy, - ciężka sprawa. Przy synku od razu wiedziałam, że będzie Szymon, a teraz.... Dylematy ciężarnej.. :wściekła/y:


Coś komuś miałam napisać, ale już nie ogarniam.. :rofl2:

Tak czy siak miłego dnia kobity!!! :D
 
reklama
Powodzenia na wizytach! U nas dzisiaj swieto, wiec będziemy jechac z kotem na spacer a potem do znajomego :) Milego dnia!!!

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry