reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Kciuki za wizyty ! [emoji110][emoji110]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t2d [emoji594]
 
Witajcie dziewczyny!

U nas słoneczko świecie, ale na dworze jeszcze zimno. Może później będzie cieplej to skuszę się na krótki spacer z psem. Już gnuśnieje od tego ciągłego leżenia. Po ciąży trudno będzie mi wrócić do formy jak teraz mam prawie zero ruchu.

Trzymam kciuki za wizyty! Oby Wasze maleństwa zrobiły Wam prezenty z okazji jutrzejszego dnia i pokazały co kryją między nóżkami. :)
 
Hej Kobietki [emoji5] Ale sie dziś wyspalam. I nas dziś święto Ale mąż i tak w pracy bo sb chce dorobić godzin do urlopu. Ja chyba posprzatam mieszkanie bo co będę robić...

Co do rzeczy dla Maleństwa ja mam tylko 2 pajacyki koc ręcznik i niedrapki [emoji5] Ale już nie mogę się doczekać lipca bo bd kompletpeac w sumie wszystko. W sierpniu tylko z Gemini bd zamawiać resztę.

Widziałam wczoraj ze którejś maz zamiast tamponow kupił wkładki. Mnie mój ostatnio chciał zrobić niespodziankę i kupić mi płyn do higieny intymnej. A kupił płyn do oczyszczania twarzy na wagry [emoji23]

Trzymam kciuki za wizytujace. Ja chyba mam jako jedna z ostatnich polowkowe bo dopiero 14 06 A wizytę u gin 21.06.

U mnie dziś znów piękna pogoda. Jakbym nie była w ciąży to taki dzień bym spędziła nad wodą opalajac się A teraz to się jednak boję na słońcu siedzieć.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam Jeszcze pytanie czy któraś ma już hemoroidy i co od giną na nie dostalyscie?
 
Cześć dziewczyny!

Udanych wizyt! Trzymam kciuki.

Bum, rozwaliłaś mnie wczoraj tą torbą, ale rozumiem [emoji4] Ja jeszcze praktycznie nic nie mam, dla Maleństwa tylko 4 body, 1 półśpiochy, 1 koszulka. I akcesoria po ostatniej wizycie w Ikei: 4 prześcieradła, przewijak, wanienka, ręczniczki/myjki i torba "podróżna" do wózka. I tyle na razie. Ale chcę poprosić męża, żeby w Primarku kupił wyprawkę, bo tam jest tanio i dobre gatunkowo (np. 7pak body za 7 euro). Stąd też nie szaleję z zakupami na razie. Plan jest żeby do końca sierpnia się naszykować to zdążę jeszcze.

An Truman kciuki za mieszkanie. Super, że wczoraj pojechaliście!

Któraś z Was dostała opryszczki. Ja miałam w I trym, lekarz kazał mi smarować hascovir'em a jak nie będzie łagodniej to po 2 dniach zgłosić się po receptę na heviran. Ale nie było potrzeby, maść pomogła.

Nie pamiętam co komu jeszcze miałam napisać [emoji13][emoji13][emoji13]

Udanego czwartku Nam życzę!

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
reklama
cześć
Odniśnie wyprawek to ostatnio się zdziwiłam, bo widziałam dobre gatunlowo trójpaki pajacyków w... Auchan. Cena 28-30 zl, wiec ok. 10 zl za sztukę. Materiał wydawał się fajny.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry