reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Gratuluję dziewczynki [emoji5] ja tak po cichu liczę ze u mnie też Milenka w brzuchu gości

Gdzieś widziałam ciuszki. Są obłędne [emoji7]

Ja dziś mam ciężki humor bo mam takie nerwy na tego mojego ze szkodą gadać. Jedyne co mi poprawiło humor to jak Maleństwo buszowalo po brzuchu. Bo od wczoraj była cisza i się trochę martwilam. Ale już się uspokoilam jak poczułam serię gilgania [emoji7]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kaska co tam slychac? Widze ze dziewczynke bedziesz miala:) super:) ja tez i corcia bedzie miala siostre:) u nas bedzie Ola:) juz blizej niz dalej.. :)
Tak, u nas będzie Helenka [emoji173] Udało nam się parkę strzelić [emoji12] Wszystko u mnie jest ok, teraz coraz więcej energii mam i jest super, bo początki były naprawdę ciężkie [emoji6] Zaglądam regularnie na wątek po poronieniu, Ale jestem jakaś taka rozkojarzona, że zanim wszystko doczytam to zapominam co miałam napisać [emoji23]
A jak Ty się czujesz Kochana? Na kiedy masz termin? Teraz przed nami wyzwanie, przechodzić jakoś z bebzolami te wszystkie upały [emoji6]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Gratuluję sunday [emoji3]
Któraś pisała że po porodach wątek zamykają, a właśnie nie zamykają tylko przenoszą do dzieci>urodzone w październiku 2017

[emoji170] synek 10/2017
[emoji307] córeczka 11/2015
[emoji169]aniołek 09/2014
[emoji172]synek 08/2009
 
Emka nie, mierze 2- 3 razy dziennie. Na czczo i potem po obiedzie lub kolacji jak nie zapomne.

Sunday gratulacje. Czekam na reszte dobrych wiesci.

Aniu super ze wracasz do domu. Mowili Ci cos o pesaze ?





Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie nic. Ale rozmawiałam z moją gin. I powiedziała, że trzeba będzie to rozważyć.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Muszę Wam powiedzieć że mam takie ssanie na słodkie że głowa mała :o ja zawsze byłam jakaś taka anty czekoladowa a teraz? Dnia nie przeżyje. Rano zaraz po śniadaniu wyciągnęłam dwa batoniki, teraz pochłonęłam "na raz" całe opakowanie ciasteczek. Jak tak dalej pójdzie to drzwi trzeba będzie dla mnie poszerzać :(
 
U nas ok , jade do domu .
Jak bede w domu wstawie, fotke - niestety młody sie zasłaniał i w 4D nie szło .
Mniejszy tylko o 1 dzień ! No. I na piśmie mam , ze syn [emoji170]
1495464712-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t6d [emoji272]
 
Muszę Wam powiedzieć że mam takie ssanie na słodkie że głowa mała :o ja zawsze byłam jakaś taka anty czekoladowa a teraz? Dnia nie przeżyje. Rano zaraz po śniadaniu wyciągnęłam dwa batoniki, teraz pochłonęłam "na raz" całe opakowanie ciasteczek. Jak tak dalej pójdzie to drzwi trzeba będzie dla mnie poszerzać :(

Nie jesteś sama, ja na I danie obiadu zjadłam dzis 2 kawałki ciasta, bo taka mnie ochota naszla, ze do kotleta to nawet niechęć poczułam, wiec bez ciasta sie nie obyło :)
 
Igusiad ale cudowne zakupy ;-)

Dziewczyny! Dziś szalejecie tu widzę. Nie bylo mnie niecałe 2 godziny, a tu 5 stron przybyło! :-) Biore się za czytanie ;-)

Dziewczyny, ja też głównie na tel Was czytam i pisze. Jeśli chodzi o cytaty, to na dole, pod wiadomością która chcecie zacytować jest "+cytat". Zaznaczacie to w jednej lub kilku wiadomościach. Później pod okienkiem, w którym dostajecie posty jest "insert quotes" i to wciskacie i pokazuje Wam wiadomości które zaznaczylyscie. Możecie jakaś usunąć np. I wciskacie "cytuj te wiadomosci" czy jakoś tak i już ;-)
Potem tylko, pod każdą cytowana wiadomością jest coś typu - napisane na... [ QUOTE] i po tym dajcie enter, żeby oddzielilo wiadomość cytowana od Waszej :-) tyle ;-)





Mi wystawia co 6 tygodni.





Ona ma pół miliona kredytów + to co od rodziny i od nas pożyczyła. I ciągle narzeka, że nie ma na to, nie ma na to, że z ratą się opóźnia itp i "Ewcia rozumiesz że tu mam niż na gardle"? Teraz siostrze do października ma oddać 40 tysięcy, bo tamta za mąż wychodzi i dziś mi mówi że "przecież Mika ma już na to wesele odlozone, a na nią się wydarlam ze że do października ma jej oddac". We mnie się zgotowalo i nie wytrzymałam! I jej powiedziałam, że to ze ma, nie znaczy że ta jej teraz kasy nie odda. Ze jak pozyczyla to ma oddać i ze nam też bo mamy swoje wydatki, może nam nie brakuje, ale nie będę teraz każdemu pożyczać bez żadnego terminu spłaty. Miały być 2 tygodnie a jest ponad rok. Jeszcze na początku mówił a, ze np "oddam Wam za tydzień bo musiałam samochód oplacic", albo "poczekacie jeszcze ze 2 tygodnie?" Bo coś znów niby jej wypadlo. A od ponad pół roku w ogóle tematu nie ma a ciągle słyszę, ze a to kaczkę na obiad robiła, a to na zakupach byli, a to jej mąż sobie grę za 150 zł kupił, a to tu jedzie, to tu... Do do mnie ma 45 km i w zeszłym tyg 3x na kawie była. Paliwo też przecież kosztuje! No i niby do końca roku odda. Wiem że wcześniej nawet nie ma takiej opcji więc nie będę sie kłócić...

Sorry za te żale, ale musiałam to z siebie wyrzucić, męża nie ma w domu, a Franek mnie nie rozumie :-)




Trzymam kciuki :-)





To całkiem spoko praca. I jakieś pyszne kanapeczki możesz jeść, no no... ;-) domyślam się, że nie sprzedają zwykłych kanapek z pasztetem, tylko pewnie pełen wypas :-D

Ja Ci się nie dziwię, szału bym dostała. Moi rodzice kiedyś pożyczyli znajomym, bo ich mieli z mieszkania wyrzucić, czy coś w tym stylu i moi rodzice im powiedzieli, że nie mają, ale mogę wziąć z karty kredytowej, ale do miesiąca to trzeba spłacić. Do dzisiaj tych pieniędzy nie zobaczyli. Moja znajoma mądrze mówi "pożycz tyle, ile nie będzie Cię bolało, jak Ci nigdy nie oddadzą".

Co do kanapek, to tak! Takie wypiasione a la Subway :D
 
reklama
Ja wizytuje o 18.30. Ciekawe czy dzis potwierdzi płeć. Na dwóch poprzednich wizytach mowil o dziewczynce ale jak to stwierdził ręki sobie jeszcze nie da uciąć.

Piękne ubranka dla maluszków wstawiacie. Jak potwierdzi płeć to tez bede szaleć.

Dzis caly czas glodna jestem.
Ja tez myslalam ze L4 moze lekarz wystawic na max miesiąc. Moj gin zawsze na miesiac mi wystawia i ani dnia dłużej.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry