reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja musze jeszcze jedno usg zrobic w ciagu miesiąca bo buzki nie chciała pokazać. A ten lekarz powiedzial że musi zobaczyć i juz. Bo dla niego to niepełne badanie bez buźki. Ciekawe czy mi da na nfz skierowanie, najwyzej prywatnie pójdę.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja musze jeszcze jedno usg zrobic w ciagu miesiąca bo buzki nie chciała pokazać. A ten lekarz powiedzial że musi zobaczyć i juz. Bo dla niego to niepełne badanie bez buźki. Ciekawe czy mi da na nfz skierowanie, najwyzej prywatnie pójdę.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Moj tez dzus niekorzystnie bo plecami do nas , ale dało rade [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t6d [emoji272]
 
Sunday gratuluję tej cudownej przemiany z chłopaka, w dziewczynkę :D Super, że już znasz płeć :)
Bum Tobie również gratuluję malucha :) Zazdroszczę Wszystkim, które już znają płeć ;)
Co do słodkiego, to ja ostatnio też mam na nie większą ochotę. Od początku ciąży w ogóle mnie do słodyczy nie ciągnęło. Bardziej właśnie na jakieś mięsne rzeczy, czy np. spaghetti. A od jakiegoś tygodnia chodzą za mną same słodkości. Staram się wybierać owoce, bo boję się, że przytyję za dużo :o
Właśnie chodzi za mną arbuz i chyba przejdę się do Biedronki, zobaczyć czy są i jeśli tak, to na pewno sobie zakupię :)
 
A ja musze jeszcze jedno usg zrobic w ciagu miesiąca bo buzki nie chciała pokazać. A ten lekarz powiedzial że musi zobaczyć i juz. Bo dla niego to niepełne badanie bez buźki. Ciekawe czy mi da na nfz skierowanie, najwyzej prywatnie pójdę.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze, że lekarz nie olewa sprawy, tylko dokładnie chce zobaczyć całego maluszka. Pewnie chce sprawdzić, czy żadnych rozszczepów nie ma i to fajne z jego strony, że tak przykłada uwagę do wszystkiego :)
 
Hej dziewczyny;) jutro mnie wypisują do domu:) szyjka ma 2,5 cm jest twarda i trzyma dobrze. W domu oczywiście mam leżeć i dalej przyjmować magnez, luteine i duphaston. No i oczywiście częstsze wizyty u lekarza prowadzacego. Co u was słychać?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
W domu to człowiek całkiem inaczej się czuje, tylko nie zapominaj o leniuchowaniu [emoji6]

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
Ja do mięsa od początku mam jakiś wstręt. Obecnie już przestałam się zmuszać. Żyje na zupach i makaronie z sosem. Tylko to mi wchodzi
 
U nas ok , jade do domu .
Jak bede w domu wstawie, fotke - niestety młody sie zasłaniał i w 4D nie szło .
Mniejszy tylko o 1 dzień ! No. I na piśmie mam , ze syn [emoji170]
1495464712-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t6d [emoji272]
Super, gratuluje [emoji5]️

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
A ja musze jeszcze jedno usg zrobic w ciagu miesiąca bo buzki nie chciała pokazać. A ten lekarz powiedzial że musi zobaczyć i juz. Bo dla niego to niepełne badanie bez buźki. Ciekawe czy mi da na nfz skierowanie, najwyzej prywatnie pójdę.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też lekarka w zeszłym tygodniu buźki nie mogła dokładnie pooglądać i teraz w czwartek ide, mam nadzieję, że tym razem ładnie zapozuje do badań i zdjęcia [emoji6]

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
reklama
Zjadłam przed chwilą serek wiejski, dodałam do niego garść borówek. Poprawiłam kanapka z dżemem żurawinowym i 1 kostka Kinder bueno. Mam wyrzuty sumienia, ale musiałam.

Ciekawe jaki mi cukier za godzinę wyjdzie :-/

Sunday niezła akcja z ta przemiana synka w córeczkę :-) czyli jednak te sugestie lekarzy faktycznie są takie pół na pół ;-)

Mam nadzieje, że ja też się w czwartek dowiem :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry