reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No obejrzałam dzisiejszy ;-)
A nie ma na Player?
Ja oglądam z wyprzedzeniem korzystając z aplikacji KODI . Można też obejrzeć prawie wszystkie kanały na bieżąco co leci w tv nie mając cyfry+ ani innej satelity ;-) i seriale ze wszystkich stacji.
 
reklama
Lili pogodzicie się ;-) mam nadzieje, że nie pomyliłam i to Ty jesteś tak zestresowana kłótnia z mężem; -)
Cholera! Czytam coś 2 strony do tyłu i jak skończę, to nie pamiętam co której miałam odpisać :-D

An ale mam ochotę na taka wypasiona kanapkę :-) znaczy mam duz o dobrych rzeczy w lodówce, bo wczoraj zrobiliśmy zakupy i duzo świeżych warzyw kupiliśmy, kiełki, rzodkiewki, pomidory, sałatę...
Ale od kogoś zawsze mi lepiej smakuje ;-) jak sama sobie muszę zrobić, to nigdy nie jest tak dobra jakbym zjadła zrobiona przez kogoś ;-)

Skończyłam już oglądać ta "Drugą szanse" :-)
Ale nic Wam nie powiem ;-)
 
Lili pogodzicie się ;-) mam nadzieje, że nie pomyliłam i to Ty jesteś tak zestresowana kłótnia z mężem; -)
Cholera! Czytam coś 2 strony do tyłu i jak skończę, to nie pamiętam co której miałam odpisać :-D

An ale mam ochotę na taka wypasiona kanapkę :-) znaczy mam duz o dobrych rzeczy w lodówce, bo wczoraj zrobiliśmy zakupy i duzo świeżych warzyw kupiliśmy, kiełki, rzodkiewki, pomidory, sałatę...
Ale od kogoś zawsze mi lepiej smakuje ;-) jak sama sobie muszę zrobić, to nigdy nie jest tak dobra jakbym zjadła zrobiona przez kogoś ;-)

Skończyłam już oglądać ta "Drugą szanse" :-)
Ale nic Wam nie powiem ;-)
Okaże się że stalkerem Moniki jest Ksawery bo się wkurzył na cały świat że traci słuch :D

A taka kanapkę też bym zjadła...
 
Muszę Wam powiedzieć że mam takie ssanie na słodkie że głowa mała :o ja zawsze byłam jakaś taka anty czekoladowa a teraz? Dnia nie przeżyje. Rano zaraz po śniadaniu wyciągnęłam dwa batoniki, teraz pochłonęłam "na raz" całe opakowanie ciasteczek. Jak tak dalej pójdzie to drzwi trzeba będzie dla mnie poszerzać :(

Ja teraz też tak mam, ale to pewnie dlatego, że wiem, ze że nie mogę :-( dziś zjadłam malutka paczkę laysow cebulowych... teraz bym zjadł a jakieś ciastko, albo M'c... No no ale wiadomo, zawsze ciągnie do zakazanego. Tyle rzeczy za mną chodzi, ze niczym nie moge się najeść.
 
Okaże się że stalkerem Moniki jest Ksawery bo się wkurzył na cały świat że traci słuch :D

A taka kanapkę też bym zjadła...


Haha :-) ciekawe przypuszczenia :-) swoją droga, miałam 3 typy co do stalkera i już w poprzednim odcinku byłam pewna kto nim jest, ale Ksawerego za nic nie brałam pod uwagę ;-)
 
Ja teraz też tak mam, ale to pewnie dlatego, że wiem, ze że nie mogę :-( dziś zjadłam malutka paczkę laysow cebulowych... teraz bym zjadł a jakieś ciastko, albo M'c... No no ale wiadomo, zawsze ciągnie do zakazanego. Tyle rzeczy za mną chodzi, ze niczym nie moge się najeść.
Współczuję Ci strasznie :( mnie jedyne co ogranicza to lenistwo, bo nie chce mi się z domu ruszyć... mc też bym zjadła. Albo kubełek z chińskiej patelni ♡♡♡ albo chociaż pizzę. Ostatnio jadłam taka z camembertem, suszonymi pomidorami i pestkami dyni. Cudowna była. W sobotę po zajęciach pojedziemy pewnie do teściów, mam nadzieję że teaxuowa z okazji urodzin i dnia matki postawi taka :D
 
Haha :-) ciekawe przypuszczenia :-) swoją droga, miałam 3 typy co do stalkera i już w poprzednim odcinku byłam pewna kto nim jest, ale Ksawerego za nic nie brałam pod uwagę ;-)
Nie no wiadomo ja też nie :D
Ja zaczęłam oglądać druga szansę dopiero w trzecim sezonie. Widziałam jakiś odcinek że środka sezonu i spodobało mi się. Więc obejrzałam wszystkie sezony na plejerze. Dzisiaj skończyłam akurat tak żeby ten ostatni dziś zobaczyć. Stalkerem wiem kto jest, bo było mówione w ostatnim odcinku, a wcześniej stawiałam na kogo innego. ALE dzisiaj oglądając te kilka ostatnich odcinków, wiedząc już kto jest tym stalkerem to było widać od razu. :D
 
347g mojego synusia [emoji170]
USG 20t5d
1495467160-aaaaaa.jpeg

I sisior
1495467175-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t6d [emoji272]
 
Ja od razu obstawiałam tego młodego :-) ale z reguły mam czuja. Tak samo prawie zawsze wiem kto wygra, jakoś mam nosa do takich rzeczy
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry