reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Znam znam leki typu nie zapeszać ale prawda taka ze po tylu latach starach nieudanych cyklach itp nauczyłam sie ze choćby skaly sraly .... Jak sie na nie utrzymać to sie nie utrzyma... Ale znam to uczucie bo jak ja zaszłam w ciąże i Powidzialam najbliższej kolezance to kupiła mi lozecxko i przywiozła tak sie cieszyła a to był początek ja przerażona byłam schowałam do garazu. Bałam sie na nie patrzec.

Ale tak zaczelam kompletować wyprawkę w 6 miesiacu bo akurat bylsm na urlopie w poslce u mnie nie ma szans zrobic wszystko po porodzie bo mieszkam na wiosce. Za to teraz nie kupuje prawie nic bo wzyStko mam to po pierwsze po drugie mase rzeczy kupiłam co były nieprzytomne bo kazde dziecko inne moja np nienawidziła bujaczka tskiej huśtawki a ja dałam 500zl i sprzedałam nieużywana .... Cisuzki mam po córce wiec kupie tylko pieluchy 1 i mleko nan 1 hahahahh


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No jak będzie znowu dziewczynka he he bo jak chłopiec to ciuszki do wymiany [emoji156]/[emoji158]
 
reklama
No jak będzie znowu dziewczynka he he bo jak chłopiec to ciuszki do wymiany [emoji156]/[emoji158]

Duzo mam kolorów nie różowych ja dostałam dla corki duzo po chłopcach mam mase szarych żółtych niebieskich zielnych :) jedyne rozmowe to ona ma jak cos dostanie ale jak kupie ( jak oststnio ) wielka pakę kupiłam za grosze ciuszków 86/92 i tam sporo różowych ale tak to na luzie dla chłopca i wozek i wszystko mam - wozek i nosidło do samochodu mam szare :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja po badaniu od wczorajszego wieczora plamie, ale lekarz byl tak niedelikatny ze sie nie dziwie :/
 
Ja mam właśnie dużo różowych takie przeważnie dostaje, a te co kupuję to staram się kupować nie różowe bo już za dużo tego koloru wszędzie. A dla chłopca też jeszcze mam schowane po synku.
 
Ja na poczatku miałam takie bardziej uniwersalne ciuszki, ale teraz sa jednak bardziej dziewczęce: sukieneczki albo coś. :)
Ciekawa jestem co sie urodzi. Przy córce nie chcieliśmy wiedzieć do porodu, ale teraz sama nie wiem. Fajnie było mieć niespodziankę, ale ciuchy posortować itp moze lepiej wiedzieć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na poczatku miałam takie bardziej uniwersalne ciuszki, ale teraz sa jednak bardziej dziewczęce: sukieneczki albo coś. :)
Ciekawa jestem co sie urodzi. Przy córce nie chcieliśmy wiedzieć do porodu, ale teraz sama nie wiem. Fajnie było mieć niespodziankę, ale ciuchy posortować itp moze lepiej wiedzieć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym nie wytrzymała do porodu. [emoji3] już przy ostatniej ciazy mnie nosiło bo najpierw powiedzieli ze chłopiec a potem ze jednak ptaszka tam nie ma, a malutka z tych niesmialych i nie chciała się pokazać [emoji1]
I dopiero w 32 tc się upewnilismy ze dziewczynka będzie
 
ja pierwszego lekarza co miałam to wyglądał jak niechluj, włosy długie, portki spadające z d.... ale wszyscy chwalili mówili ze najlepszy, bywał nie delikatny, za to w szpitalu przy ostatnim poronieniu przyjmował mnie elegancik sadysta porozrywał mnie na biadaniu, za to mój teraźniejszy doktor :D młody, miły delikatny, nie zdążę sie skrzywić a on juz sie pyta czy boli i przestaje. Jak pobierał mi cytologię to nawet nie wiedziałam kiedy :)
Nie każdy lekarz sie nadaje, zwłaszcza w ciaży, widocznie uszkodził jakieś naczynko i dlatego plamiłaś, teraz wszytko w środku jest tak nabrzmiałe krwią, ze łatwo o plamienie, zwróć mu uwagę ze plamiłaś następnym razem, niech sie przyłoży
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry