reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja pierwszego lekarza co miałam to wyglądał jak niechluj, włosy długie, portki spadające z d.... ale wszyscy chwalili mówili ze najlepszy, bywał nie delikatny, za to w szpitalu przy ostatnim poronieniu przyjmował mnie elegancik sadysta porozrywał mnie na biadaniu, za to mój teraźniejszy doktor :D młody, miły delikatny, nie zdążę sie skrzywić a on juz sie pyta czy boli i przestaje. Jak pobierał mi cytologię to nawet nie wiedziałam kiedy :)
Nie każdy lekarz sie nadaje, zwłaszcza w ciaży, widocznie uszkodził jakieś naczynko i dlatego plamiłaś, teraz wszytko w środku jest tak nabrzmiałe krwią, ze łatwo o plamienie, zwróć mu uwagę ze plamiłaś następnym razem, niech sie przyłoży
Mój jest bardzo delikatny. Zawsze mówi "chwila już kończymy".

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja już po pierwszym USG , rozpoczełam dzisiaj 6 tydzień , zarodek ma 2,5 mm i było widac i słychać pikające serduszko , ale jestem podekscytowana :) Pani dr mnie uspokoiła powiedziała że wszytsko jest dobrze, kosmówka jednorodna więc super :)
dostałam też skierowanie na testy PAPPA na nfz

20120c4efb25eb02med.jpg
 
Dziewczyny ja już po pierwszym USG , rozpoczełam dzisiaj 6 tydzień , zarodek ma 2,5 mm i było widac i słychać pikające serduszko , ale jestem podekscytowana :) Pani dr mnie uspokoiła powiedziała że wszytsko jest dobrze, kosmówka jednorodna więc super :)
dostałam też skierowanie na testy PAPPA na nfz

20120c4efb25eb02med.jpg
Super gratulacje na kiedy masz termin porodu?
A rozumiem ze na testy kwalifikujesz się wiekowo.
 
Termina mi wypada na 5 pazdziernika , nie wiekowo nie bo mam dopiero 27 lat ale dała mi skierowanie na test Pappa bo miałam już 2 razy poronienie
 
Dziewczyny ja już po pierwszym USG , rozpoczełam dzisiaj 6 tydzień , zarodek ma 2,5 mm i było widac i słychać pikające serduszko , ale jestem podekscytowana :) Pani dr mnie uspokoiła powiedziała że wszytsko jest dobrze, kosmówka jednorodna więc super :)
dostałam też skierowanie na testy PAPPA na nfz

20120c4efb25eb02med.jpg
Super gratulacje :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sukieneczek mam tera. Chyba z 15 bo za grosze kupiłam super pakę ciuszków i na roczek corka dostała sliczne sukienki tylko ze po co mi tyle .... Jedna dwie bo tego moe wynosi - w domu rajty bodziak skarpety z antypoślizgiem sukienki wrecz przeszkadzają ewentualnie tunika to tak, a do przedszkola sa specjalne u nas ciuchy wełniane itp - żadnej babci mie mamy ry wystroić do babci na obiad tylko jak idziemy na kawke xzy cos - wiec ja juz dosc praktycznie patrze na cisuzki - kilka takich "z milosci" to prwnie, ale ogolnie praktyczne potrzebuje i jak widze 70ta sukienke na prezent ... Na prawde , wole wełniane rajstopy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś pierwszy raz od dwóch tygodni nie mam mdłości i w głowie co chwilę głupie myśli.. wizytę mam we wtorek, do tej pory się zadręczę. W tej ciąży na każdą wizytę idę jak na ogłoszenie wyroku, chciałabym się obudzić w drugim trymestrze, byłabym spokojniejsza..
 
Dziewczyny ja już po pierwszym USG , rozpoczełam dzisiaj 6 tydzień , zarodek ma 2,5 mm i było widac i słychać pikające serduszko , ale jestem podekscytowana :) Pani dr mnie uspokoiła powiedziała że wszytsko jest dobrze, kosmówka jednorodna więc super :)
dostałam też skierowanie na testy PAPPA na nfz

20120c4efb25eb02med.jpg
Cudo!!! :)
 
reklama
@hajmal właśnie przełożyłam jutrzejszą wizytę na wtorek, bo za bardzo nie mam jak jechać. Mąż pojechał do Wawy, a mamy jedno auto a do gina mam 30 km. A na wtorek umòwiłam się już na miejscu. Będzie wtedy 6t1d, to może zobaczę coś więcej.
No a tak to trochę na banie dostaję, bo objawów praktycznie zero.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry