reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
@hajmal właśnie przełożyłam jutrzejszą wizytę na wtorek, bo za bardzo nie mam jak jechać. Mąż pojechał do Wawy, a mamy jedno auto a do gina mam 30 km. A na wtorek umòwiłam się już na miejscu. Będzie wtedy 6t1d, to może zobaczę coś więcej.
No a tak to trochę na banie dostaję, bo objawów praktycznie zero.
Kochana ja też czekam do wtorku. Nie martw się. Wszystko będzie dobrze :)
 
reklama
Baslan strach jak sie nie czuje. I strach jak boli ciagle. Widzisz u Mag juz ladnie widac bedzie i u Ciebie dobrze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój gin też jest taki nie delikatny, duże masz te plamienia jaki kolor?
I co lekarz powiedział o ciąży?
A już doczytałam pisałaś wczoraj [emoji28]

No wlasnie ewidentnie sluz z krwia nie krew, juz teraz niewiele ale zafundowal mi stresu, jutro wyjazd, 1100km a ja mam mdlosci ze masakra, dzisiaj przegryzam paluszki z cola zeby funkcjonowac :(
 
Ja standardowy wieczor - maz i corka spia ja zlozylam pranie i sciagam serial :)
Szykuje mi sie ognisko polonijne 24.02 wiec cos sie rozerwe przynajmniej - bede miał świetny duet, ja w ciazy i kolezanka po wypadku o kulach [emoji23]nam tez sie należy jahahha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, dołączę tutaj do Waszej rozmowy, chociaz sie przyznaje, ze nie przeczytałam całego wątku [emoji23]
Na wizytę ide 14.02 - to bedzie początek 6 tygodnia, nie za wczesnie ?
To moja pierwsza ciąża, objawów (poza bólem brzucha jak na @@@) na razie brak i troche sie martwię. Pozdrawiam!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, dołączę tutaj do Waszej rozmowy, chociaz sie przyznaje, ze nie przeczytałam całego wątku [emoji23]
Na wizytę ide 14.02 - to bedzie początek 6 tygodnia, nie za wczesnie ?
To moja pierwsza ciąża, objawów (poza bólem brzucha jak na @@@) na razie brak i troche sie martwię. Pozdrawiam!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witam.Może być troszke zawcześnie ja z pierwszą byłam w 7tyg po @ nie było słychać serduszka pani ginekolog powiedziała że zarodek wygląda na 5 tyd a za tydz już w 8tyg było bicie.Ja ide dopiero teraz 8tyg na pierwszą wizyte.Może też być pusty pecherzyk i wtedy kobieta sie nie potrzebnie stresuje do następnej wizyty.Co do objawów ja z pierwszą też nie miałam oprócz brak@.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieki za szybka odpowiedz :-) trudno, wizyta juz umówiona - najwyzej pojde znowu za dwa tygodnie. Mam problemy z pęcherzem, wiec może od razu dostanę skierowanie na badanie i leki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry