reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ej a gdzie pisze o tej promocji? Bo stoję przed pieluchami i nic tu nie ma haaha [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
An jak to właścicielka olala sprawę?? Powiedziałaś jej o ciąży? :-)


Ewcia ja po poniedziałkowej wizycie też nie wiem co jest między nóżkami :-D

Dziewczyny non stop jestem głodna. Jem naprawdę zdrowe, pożywne rzeczy, a godZinę po jedzeniu znów mnie ssie w żołądku...
Nie, miała do mnie przyjść i nie przyszła, więc może sobie odpuściła zatrudnienie mnie, z czego się cieszę :)
 
1495043370-aaaaaa.jpeg

Moja siostra też już nie może się doczekać Malutkiej i powoli zaczyna buszować po sklepach [emoji6]
Tak swoją drogą jest ona chrzestną naszego synka. Myślicie że nie będzie głupio jak ją weźmiemy na chrzestną do Małej? Ona bardzo chętna [emoji16] Chrzestnego też chcemy tego samego co u synka [emoji16]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Super, że wizyta się udała i wszystko jest dobrze. Ja u siebie z ciśnieniem mam tak samo, u lekarza wysokie, a w domu normalne. Też sobie kontroluję dla własnego spokoju. Ale w pierwszej ciąży tak samo miałam i było wszystko ok.

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
Dzisiaj jak mierzyłam cały dzien to było całkowicie w normie :) także to chyba ten lekarz tak na mnie działa, sama nie wiem ale nie czułam się zdenerwowana

Tak w ogóle to cześć Dziewczyny! Dopiero zaczynam Was czytać z dzisiaj :) u nas dziś rekordowo upalnie, cały dzien na dworze byłam z dziećmi, mąż po pracy prosto do domu bo już mu się nie chciało
Ok to czytam Was dalej żeby być na bierząco
 
1495043370-aaaaaa.jpeg

Moja siostra też już nie może się doczekać Malutkiej i powoli zaczyna buszować po sklepach [emoji6]
Tak swoją drogą jest ona chrzestną naszego synka. Myślicie że nie będzie głupio jak ją weźmiemy na chrzestną do Małej? Ona bardzo chętna [emoji16] Chrzestnego też chcemy tego samego co u synka [emoji16]

w57v3e3kdnfl41ek.png

Śliczne ciuszki! Ješli obydwoje chrzestni są chętni to super- myślę że to zaszczyt Mi by nie było głupio
 
Witam sie i ja:) ja dzis mialam wizyte z dzidzi wszystko dobrze ale niestrty nie bylo widac co kryje miedzy nozkami: ( wiec dalej musimy czekac :( ale nie wiem ile ma dlugosci bo gin dzis nie mierzyla:( ale mowila ze powinno byc od glowki do stop 18cm :) okazalo sie ze mam cis z moczem i musze brac dodatkowo urosept :( a tsh zmalalo wiec jest dobrze ale tabletki nadal miszr brac (nirmalnie za chwile bede miala w domu pol apteki tyle tego musze brac ) a w przyszlym tyg mam sie umawiac na prenatalne wiec moze na tej wizycie sie dowiemy kto zamieszkuje u mnie w brzuszku :)

A co do obiadu u nas dzis byly łazanki :)

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom

Szkoda że nie widać płci ale najważniejsze, że zdrowe. :)
 
reklama
An jak to właścicielka olala sprawę?? Powiedziałaś jej o ciąży? :-)


Ewcia ja po poniedziałkowej wizycie też nie wiem co jest między nóżkami :-D

Dziewczyny non stop jestem głodna. Jem naprawdę zdrowe, pożywne rzeczy, a godZinę po jedzeniu znów mnie ssie w żołądku...


Bidulka
A może przegryzaj sobie jakies warzywaa czy coś? Bo owoców pewnie też srednio możesz bo maja sporo cukru?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry