reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
An właśnie doczytałam ze Dziewczyny już Ci super przetłumaczyły, ale co trzy głowy to nie jedna ;)
Doczytałam Was do końca także wszystko już wiem co robilyscie. Ja między czytaniem zrobiłam ciasto z galaretka i owocami (oczywiście spod kupiony, zawsze go namaczam żeby nie był suchy) jakos za leniwa ostatnio jestem na prawdziwe pieczenie a ciasta uwielbiam
A co do wagi to ja w ogóle nie wymiotowałam w związku z tym oczywiście nie schudłam ani grama ale waga stała cały czas....aż do teraz bo ostatnia wizytę miałam 4 tygodnie temu i wczoraj od tego czasu przytyłam 4kg!! Czyli 1 kg na tydzień , ja nie wiem jak to zrobiłam


Wygląda smakowicie.! Mniami
A co do kg to chyba i łożysko swoje wazy i dzidzia itd, także tego.. Dobrze jest!
 
reklama
Spark- Twój mężczyzna jest genialny, chyba dziś wygrywa w "rankingu" z menem od lili [emoji23][emoji2][emoji3] o tej kupie muszę mojemu powtórzyć!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 19+1
On chyba myśli, że dziecko będzie miało coś "po tacie" ;p

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1495048262-aaaaaa.jpeg

1495048275-aaaaaa.jpeg

Pierwsze to ubranka od kuzynki (ich część), drugie zdjęcie to z sc znów teściowa znalazła, uwielbiam ten tekst. [emoji7]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
DD.jpg
Zakupiłam pampersiaki. Zdecydowałam się na 2, bo jakieś te 1 wydały mi się malusienkie. Zresztą, nie spinam się, bo jak coś, to w każdej chwili się dokupi, a mnie i tak jeszcze czeka zakupowe szaleństwo[emoji4] W nagrodę dla samej siebie kupiłam tego rozka, który tak za mna chodził[emoji5] Dzien mogę uznac za udany [emoji6]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • DD.jpg
    DD.jpg
    45,7 KB · Wyświetleń: 375
On chyba myśli, że dziecko będzie miało coś "po tacie" ;p

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji23][emoji90] chyba pęknę ze śmiechu zaraz! To tato już chyba wyrósł z pampków i już nie pamięta jaki rozmiar dobrać "do kupy" [emoji23]

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 19+1
 
1495043370-aaaaaa.jpeg

Moja siostra też już nie może się doczekać Malutkiej i powoli zaczyna buszować po sklepach [emoji6]
Tak swoją drogą jest ona chrzestną naszego synka. Myślicie że nie będzie głupio jak ją weźmiemy na chrzestną do Małej? Ona bardzo chętna [emoji16] Chrzestnego też chcemy tego samego co u synka [emoji16]

w57v3e3kdnfl41ek.png

Jak oboje sa chętni, to jak najbardziej mogą być drugi raz ;-) gorzej jakby nie chcieli, bo to wydatek itp... Ale jak chcą... to super! :-)

Bidulka
A może przegryzaj sobie jakies warzywaa czy coś? Bo owoców pewnie też srednio możesz bo maja sporo cukru?

No owoce też odpadają. Marchewkę surowa jem. Ale powiem Wam, ze jak wczoraj na zakupach popatrzylam na te wartości odżywcze wszystkich produktów to normalnie coś strasznego... we wszystkim tyyyle cukru...


Mąż skręcił komode ;-)
Zaraz sie Wam pochwalę ;-)
 
An właśnie doczytałam ze Dziewczyny już Ci super przetłumaczyły, ale co trzy głowy to nie jedna ;)
Doczytałam Was do końca także wszystko już wiem co robilyscie. Ja między czytaniem zrobiłam ciasto z galaretka i owocami (oczywiście spod kupiony, zawsze go namaczam żeby nie był suchy) jakos za leniwa ostatnio jestem na prawdziwe pieczenie a ciasta uwielbiam
A co do wagi to ja w ogóle nie wymiotowałam w związku z tym oczywiście nie schudłam ani grama ale waga stała cały czas....aż do teraz bo ostatnia wizytę miałam 4 tygodnie temu i wczoraj od tego czasu przytyłam 4kg!! Czyli 1 kg na tydzień , ja nie wiem jak to zrobiłam
Mniam wyglada smakowicie :)

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
[emoji23][emoji90] chyba pęknę ze śmiechu zaraz! To tato już chyba wyrósł z pampków i już nie pamięta jaki rozmiar dobrać "do kupy" [emoji23]

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 19+1
Naa pewno nie pamięta [emoji14] boi się, że będzie miał "kupę roboty" [emoji23] a dokładniej jakieś 3-6kg ;p
Jezu, dobrze, że większych nie kupiłam [emoji15]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Joanna serca nie masz :-D
Tu pyszne ciasto, tu lody... mmm ;-)
Ale powiem Wam, ze że dziś już sie inaczej psychicznie nastawiam. Nie jest mi aż tak ciężko, bo wczoraj to zryczalam się jak głupia , ze ciągle coś... Ale w końcu robię to dla dzidziusia ;-) przemecze sie te 20 tygodni :-D dziś po wieczorowym pomiarze dziobnelam kawałeczek arbuza :-) i łyżeczkę jogurtu brzoskwiniowego od męża ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry