reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
W gazetce[emoji6]z karta biedronki

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Faktycznie ww gazetce jest, pytałam Pani to powiedziała, że cen wystawić nie zdążyły, ale że wchodzi ta cena :D kupiłam 2 paaczki, ale właśnie tych mini 3-6kg [emoji14]


Na co mój facet: mieści się tam kupa od 3-6kg ? [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Śliczne ciuszki! Ješli obydwoje chrzestni są chętni to super- myślę że to zaszczyt Mi by nie było głupio
No właśnie obydwoje odrazu się zgłosili jak tylko dowiedzieli się o ciąży [emoji12] I chyba tak zostanie, tymbardziej że mąż nie protestuje-nie bardzo chce wybierać kogoś ze swojej rodziny [emoji16]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Faktycznie ww gazetce jest, pytałam Pani to powiedziała, że cen wystawić nie zdążyły, ale że wchodzi ta cena :D kupiłam 2 paaczki, ale właśnie tych mini 3-6kg [emoji14]


Na co mój facet: mieści się tam kupa od 3-6kg ? [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha udany [emoji23][emoji23][emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t1d [emoji272]
 
Faktycznie ww gazetce jest, pytałam Pani to powiedziała, że cen wystawić nie zdążyły, ale że wchodzi ta cena :D kupiłam 2 paaczki, ale właśnie tych mini 3-6kg [emoji14]


Na co mój facet: mieści się tam kupa od 3-6kg ? [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Osz kurcze dobre!
Faktycznie ww gazetce jest, pytałam Pani to powiedziała, że cen wystawić nie zdążyły, ale że wchodzi ta cena :D kupiłam 2 paaczki, ale właśnie tych mini 3-6kg [emoji14]


Na co mój facet: mieści się tam kupa od 3-6kg ? [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Osz kurcze dobre- kupa 3-6kg
 
Dziewczyny znające niemiecki, dacie radę mi powiedzieć o co to chodzi ?
Opis mieszkania mnie nie interesuje, tylko z tą ceną.
Die Wohnung soll von einem gelerntem bzw. erfahrenen Heizungsinstallateur bewohnt werden. Aufgabenbereiche wären die Betreuung und die Durchführung von Kleinreparaturen im Mehrparteienhaus.
Bitte bei Anfragen Informationen zu Ihrer Qualifikation mitteilen.
Werstattraum wird zur Verfügung gestellt.

--Beziehbar zum 01.07.2017--
Für die Wohnung fällt keine Provision an.

Vermietet wird eine moderne helle 2 Zi Wohnung im Münchner Norden.
Das Haus wurde regelmäßig energieeffizient modernisiert.(Vollwärmeschutz, Isolierglasfenster,Dachdämmung,..)
Das Haus besitzt einen Fahrradkeller, Zentralheizung, Reinigungskraft, Hausmeisterservice..

Die Wohnung verfügt über 56qm und befindet sich im Erdgeschoss hochparterre eines schönen modernen und gepflegten Mehrparteienhauses.
Die Wohnung besitzt einen Balkon mit tollem Blick ins Grüne.

Die Wohnung ist wie folgt aufgeteilt und ausgestattet:
- 1 Badezimmer (WC + Waschtisch + Badewanne + Waschmaschinenanschluss)
Badezimmer ist modern und hell gefliest.
- Flurbereich, Wohnraum, Schlafraum und Garderobe ist mit hochwertigem hellen Laminat ausgestattet.
- Die Küche besitzt einen Vinyl Bodenbelag
- Balkone in Massivbauweise
- EBK "modern" ist zur Ablöse vorhanden.
- Markise kann ebenfalls abgelöst werden

Die Kaltmiete beträgt 710€.
Die Nebenkosten belaufen sich auf 120€ (inbegriffen ist alles außer Strom).

Somit sich eine Warmmiete von 830€.
- 200€ Gehalt für die Betreuung der Heizung und Durchführung von Kleinreparaturen.
Zu zahlender Mietbetrag ist demnach 630€
Kellerabteil ist inbegriffen.

Lage:
Das Wohnhaus befindet sich in zentrumnaher Lage im Norden von München Milbertshofen am Hart (Schleißheimerstr.)
Die U2 ist lediglich 800m zu Fuss entfernt.
Das Mira liegt etwa 750m entfernt.
Alle Geschäfte des täglichen Bedarfs befinden sich bequem zu Fuß zu erreichen.


Bei schriftlichen Anfragen, bitte kurze Bewerbung anhängen.
(Arbeitsplatz, Personenzahl, Haustiere,..)
Fehlen diese Angaben kann die Anfrage nicht bearbeitet werden.

Benötigen Sie für Ihre Unterlagen eine E-Mail-Adresse bitte in der Anfrage kurz darauf verweisen.
Wir halten uns streng an das Bundesdatenschutzgesetz.
Ihre Daten werden nur zum Zwecke der Auswertung verwendet und werden streng vertraulich behandelt.

Wir bitten um Ihr Verständnis, dass nicht jede Anfrage die Möglichkeit zur Besichtigung erhält.

Besichtigung nach Absprache

Wir arbeiten im Auftrag des Vermieters
Normalnie zimny czynsz wynosi 710€ i koszty dodatkowe 120€ oprócz prądu (prąd zawsze płacicie osobno)
Razem 830€ do płacenia co miesiąc ale za drobne naprawy oraz 'opieke' ogrzewania 200€ mniej bo takie jest za to wynagrodzenie.
Tak to zrozumiałam :) pierwszy raz widzę ogłoszenie wynajmu połączona z jakimiś zadaniami wiec jeśli interesuje Was ta oferta to najlepiej dokładnie zapytać o jakie drobne naprawy chodzi itp żeby się nie wkopać
 
O kurde Vanja faktycznie się te pieluchy opłacają. Praktycznie 10 złotych oszczędności na opakowaniu. Jak skończę pracę, to podjadę sobie do biedronki u siebie i jeśli będą, to kupie. A w razie gdyby tu nie było, to po drodze do domu mam jeszcze 2 biedry, więc wstąpię i mam nadzieję, że gdzieś jeszcze będą. Powiedzcie mi tylko, które kupiłyście, bądź planujecie kupić? Te 2 3-6 kg, czy te 1 dla newborn 2-5 kg?
Ja od razu 2-ki, bo z córką się sprawdziły (3600g). Teraz wątpię żeby było mniej ;)

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 19+1
 
Cześć dziewczyny, kupiłam dziś wyprawkę kompletną dla dzieci do szpitala plus rożki, kocyki i posciel do wózka. Zostawiłam w sklepie prawie 1200 pln i to ze zniżkami [emoji50][emoji50][emoji50][emoji50]

[emoji127] 28.10.2017
Jak na dwójeczkę to bardzo dobra cena! Nic tylko się cieszyć! :)

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 19+1
 
Spark- Twój mężczyzna jest genialny, chyba dziś wygrywa w "rankingu" z menem od lili [emoji23][emoji2][emoji3] o tej kupie muszę mojemu powtórzyć!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 19+1
 
An właśnie doczytałam ze Dziewczyny już Ci super przetłumaczyły, ale co trzy głowy to nie jedna ;)
Doczytałam Was do końca także wszystko już wiem co robilyscie. Ja między czytaniem zrobiłam ciasto z galaretka i owocami (oczywiście spod kupiony, zawsze go namaczam żeby nie był suchy) jakos za leniwa ostatnio jestem na prawdziwe pieczenie a ciasta uwielbiam
A co do wagi to ja w ogóle nie wymiotowałam w związku z tym oczywiście nie schudłam ani grama ale waga stała cały czas....aż do teraz bo ostatnia wizytę miałam 4 tygodnie temu i wczoraj od tego czasu przytyłam 4kg!! Czyli 1 kg na tydzień , ja nie wiem jak to zrobiłam
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    935,4 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry