reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A teraz zamiast coli , kawę rozpusczalna musze dziennie z 2 wypić [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]
 
reklama
A teraz zamiast coli , kawę rozpusczalna musze dziennie z 2 wypić [emoji4]

U mnie tez kawka musi być :) jedna obowiązkowo do sniadanka, popołudniowa juz nie tak obowiazkowo, ale właśnie będę robić. Wprawdzie słabiutkie teraz, a przed ciaza to były 4-5/dzien i mocniejsze
 
Ewcia kupuje i jestem bardzo zadowolona, piore od razu w wizirze i skladuje. Zawsze jak jestem na ciuchach i szukam czegos dla mlodego czy tak jak dzis dla dzidziusia to kupuje nawet te za duze jak sie trafjaja fajne. Przed porodem wypiore w proszku dla dzieci.

Malinowa super ze wszystko dobrze.


No wlasnie po cukrze pojechalam do ciuchlandu i trafilam na nowy towar. Bylam pół godzinki i jestem bardzo zadowolona. Mlodemu kupilam plaszczyk na zime i koszulke z kolnierzykiem a dla mlodej same popatrzcie a to nie wszystko bo czesc namoczylam zeby odswierzyc. Dalam za te ubranka 140 zl. Jeszcze jedna sukienka sie moczy, pare koszulek, pajace i spodenki.
1494935248-aaaaaa.jpeg
1494935257-aaaaaa.jpeg
1494935266-aaaaaa.jpeg
1494935272-aaaaaa.jpeg

Tylko rozmiary rozne co widac. :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zoyka a ja tam 2 na tydzień pilam przed ciąża, teraz 2 dziennie z 1 lyzczki na kubek i pół mleka [emoji38]

dziewczyny pomysl na peezent dla 5 letniego chłopca? [emoji20]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]
 
hej, nie bylo mnie 5dni ale udalo mi sie nadrobic :) bylismy z mezem w gorach troche polazic i pozwiedzac, obawialam sie jak bedzie teraz z moja kondycja ale dalam rade :)
tez sie boje tej krzywej cukrowej gin mowil ze na nastepnej wizycie dostane skierowanie. Brzuch szybko rosnie teraz, mąż mowi ze z dnia na dzien coraz wiekszy, dziewczyny mam pytanie czy polspiochy to jak nazwa wskazuje sa tylko do spania? nie wiem jak dobrac jakies zestawy do spania a pajacyk to na co dzien czy w tym spi tylko?
 
hej, nie bylo mnie 5dni ale udalo mi sie nadrobic :) bylismy z mezem w gorach troche polazic i pozwiedzac, obawialam sie jak bedzie teraz z moja kondycja ale dalam rade :)
tez sie boje tej krzywej cukrowej gin mowil ze na nastepnej wizycie dostane skierowanie. Brzuch szybko rosnie teraz, mąż mowi ze z dnia na dzien coraz wiekszy, dziewczyny mam pytanie czy polspiochy to jak nazwa wskazuje sa tylko do spania? nie wiem jak dobrac jakies zestawy do spania a pajacyk to na co dzien czy w tym spi tylko?
Szczerze to obojętnie czy dziecko spi w polspiochach czy pajacu [emoji4]
Ja akurat body + polspiochy zakupilam na dzień - a pajace do spania [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]
 
Mnie w chyba 5 tygodniu calkowicie odrzucilo od kawy, nawet tej zbozowej. Fuj fuj fuj! Hajmal, ale polowanie zrobilas! Super te ciuszki i to za 140zl... Mnje bardzo podobaja sie te mega paki ubranek na allegro. Moja siostra tak kupowala ubranka do dwoch lat dzieci i byla bardzo zadowolona. U mnie waga juz tez +6kg a staram sie pilnowac i jesc zdrowo. Na pewno nie jem wiecej niz przed ciąża.
Dzis zadzwonila do mnie Pani, ze we wrzesniu otwieraja specjalizacje epidemiologiczna, na ktora staralam sie dostac od ponad roku ale nigdzie nie bylo :( No i kapa, nie mam jak isc.. Trwa to 1,5roku, kosztuje ok 6tys. I trzeba jezdzic na zajęcia a mi nikt z mlodym nie zostanie :( Nie mam calkiem pomyslu jak to rozwiazac, to jest tylko weekend w ktory moze zostac maz i no z 2-3 dni w miesiacu gdzie musze jechac. Dziewczyny, jest jakies wyjscie niezbyt drogie z takiej sytuacji jesli nie ma rodziny zdolnej do opieki? Jak sobie radzilyscie?

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczerze to obojętnie czy dziecko spi w polspiochach czy pajacu [emoji4]
Ja akurat body + polspiochy zakupilam na dzień - a pajace do spania [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]

o dzieki :) ja wlasnie tez tak to sobie wyobrazalam ze pajac do spania a body + polspiochy na dzien tylko wlasnie mnie ta nazwa zmylila ;)
 
Dasz radę :) ja stoję/ chodzę w pracy ok. 10 godzin i daje radę :) mam przerwy max 5-10 minutowe, co prawda pracuje 3 dni w tygodniu, jedyne co to niesamowicie mnie wtedy bolą nogi i po powrocie do domu moczę je w szarym mydle i jest ok :)
Gratuluje synusia Malinowa :)
Ja dzisiaj dzień wolny od pracy to nadrobiłam obowiązki, wyprasowalam stertę prania i piekę placka, wyszłam na chwile na hamak odpocząć ale przyszedł deszcz :(
Ciasto jeszcze czeka na pokrycie galaretka :p
image.jpeg

image.jpeg
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    374,3 KB · Wyświetleń: 513
  • image.jpeg
    image.jpeg
    768 KB · Wyświetleń: 553
reklama
o dzieki :) ja wlasnie tez tak to sobie wyobrazalam ze pajac do spania a body + polspiochy na dzien tylko wlasnie mnie ta nazwa zmylila ;)
Sa jeszcze cale spiochy [emoji4] ja mam takie komplety na 56 kaftan + spiochy [emoji4] i chyba wezne na wyjście ze szpitala taki komplecik [emoji4] bo do spania szkoda [emoji38]
1494937961-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry