reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam dziewczyny! Mam na imię Paulina i jestem mama już dwójki dzieci Nikolki 10 lat i Fabianka 7,5 roku . Obecnie jestem w 3 ciąży w 17t3d i spodziewam się bliźniaków [emoji6] termin porodu wg miesiączki 13.10 a wg usg 18.10 Ale już na wrzesień mam się szykować bo bliźniaki zazwyczaj nie wytrzymują do końca [emoji4] czytam to forum i widzę że powoli już coś kupujcie. Ja nie mam jesżyczę nic bo z każdej strony słyszę,że jest za wczasy co wy o tym myślicie. Jedyna rzecz a jaką posiadam to prezent od mojej przyjaciółki takie cudo.

1494711891-aaaaaa.jpeg
1494711904-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Czesc dziewczyny. Powiem Wam ze padam na twarz. Jutro mam komunie syna i wszystko organizuje w domu na 30osob. Poprostu masakra. Pleców juz nie czuje. Od 7rano na nogach. Dosyć ze dom wysprzatac to kolo domu to jeszcze szykować zarcie. 3dania na cieplo i mnóstwo przystawek plus ciasta i tort. Dobrze ze rodzina mi pomaga.
I jutro na 7do fryzjera,na 9juz do kościola ipotem do wieczora jakos ten meksyk wytrzymać. Ale sie użaliłam... :baffled:
 
Witam dziewczyny! Mam na imię Paulina i jestem mama już dwójki dzieci Nikolki 10 lat i Fabianka 7,5 roku . Obecnie jestem w 3 ciąży w 17t3d i spodziewam się bliźniaków [emoji6] termin porodu wg miesiączki 13.10 a wg usg 18.10 Ale już na wrzesień mam się szykować bo bliźniaki zazwyczaj nie wytrzymują do końca [emoji4] czytam to forum i widzę że powoli już coś kupujcie. Ja nie mam jesżyczę nic bo z każdej strony słyszę,że jest za wczasy co wy o tym myślicie. Jedyna rzecz a jaką posiadam to prezent od mojej przyjaciółki takie cudo.

1494711891-aaaaaa.jpeg
1494711904-aaaaaa.jpeg
Witaj. Ja tez mam juz 2dzieci 12 i 9 i teraz trzecia ciàża takze bedzie sie działo...
 
Witaj Kapinka [emoji3]
Gratuluję bliźniaków to już drugie na naszym wątku [emoji3]
Znasz już płeć?
 
Czesc dziewczyny. Powiem Wam ze padam na twarz. Jutro mam komunie syna i wszystko organizuje w domu na 30osob. Poprostu masakra. Pleców juz nie czuje. Od 7rano na nogach. Dosyć ze dom wysprzatac to kolo domu to jeszcze szykować zarcie. 3dania na cieplo i mnóstwo przystawek plus ciasta i tort. Dobrze ze rodzina mi pomaga.
I jutro na 7do fryzjera,na 9juz do kościola ipotem do wieczora jakos ten meksyk wytrzymać. Ale sie użaliłam... :baffled:
Powodzenia i niech się uda wszystko :)

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Kapinka [emoji3]
Gratuluję bliźniaków to już drugie na naszym wątku [emoji3]
Znasz już płeć?
Jeszcze nie znam ale we wtorek mam nadzieje ze już się dowiem. Najważniejsze żeby były zdrowe ale fajnie byłoby mieć parke bo zadowolilabym synka i corcie[emoji6]bo jedno chce siostrę a drugie brata . Mnie czeka za tydzień komunia córki na szczęście mam niewiele ludzi i robię w restauracji. Ale sama piekę ciasta [emoji16] ćma to w lipcu czeka mnie ślub cywilny i przyjęcie na 30 osób i też robimy sami [emoji4]
 
Kuzwa dziewczyny wyciek z cycka mam [emoji33] chyba u mnie produkcja pełna parą [emoji52]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t4d [emoji272]
 
Witam nowe mamy...
Kapinka ja też mam wizyte we wtorek, już nie moge sie doczekać ;) ja mam mieć chłopca (we wtorek potwierdzenie). Mi też obojętne, ale córcia od początku na brata nastawiona.

Evi55 powodzenia ;)

AnScarlett popieram dziewczyny...nic teściowi nie dopłacajcie-zachował się bardzo nie fair.

Przeczytałam wszystkie posty ale nieprzytomna już niewiem komu co miałam napisać...wybaczcie.

A kojarze nawiedzonego księdza (ale niewiem komu ta historyjka sie przytrafiła)....masakra. No cóż ja mam dość niskie mniemanie o księdzach, więc może na tym zakończę swoją wypowiedz.

Wszystkim jutrzejszym komunijnym imprezowiczkom udanych imprez, i dużo siły tym które organizują takowe przyjęcie.
Dobranoc :*
 
Alaris na to nie ma regoly ile pampkow idzie. Mlody moj robil co karmienie czyli co max 3 godziny. To wychodzi 8, powiedzmy 10 na dzien. Jak byl na mm to raz dziennie kupke a siku nie pamietam. Chciala bym sprobowac tego pieluchowania wielorazowego, tylko nie wiem jaki to da efekt. Poczekam troche jeszcze, bo na razie boje sie zapeszac i jak bedzie dobrze to tez zamowie nowe otulacze i zobaczymy jak nam pojdzie.
Z biustonoszami tak jest, ja sie nawet nie nadtawiam ze gdzies znajde taki do karmienia.
Witaj Kapinka
Ewi współczuję, u mnie na komuni tez jakos tak bedzie gosci i nawet nie zamierzam sie z tym sama zmierzyc. Po porodzie zamawiam catering na komunie. Dom Strazaka maz juz zamowil, chce na spokojnie z dzieckiem pobyc, wszystko mi przygotuja, podadza, posprzataja. Ten bajzel moge zostawic na drugi dzien sprzatac. Powodzenia jutro , tz dzis.
Bum nie dotykaj, jak nie bedziesz ruszac to sie uspokoi.

Kasiu sliczne lozeczko.

Zazdroszcze ze mozecie pracowac. Mnie to siedzenie w domu lekko doluje. Tym bardziej ze mlody 6 godzin w szkole a nie wspomne o mezu. Jak mi przyjdzie isc teraz na te 4 miesiace do szpitala to chyba sobie ze soba nie poradze. Wystarczy ze zeszlych wakacji nie pamietam. No ale tyle uzalania sie nad soba, caly czas mam nadzieje ze sie pomylil nie dopatrzyl, bo sadelko przeszkadza, ze na kontrole moge jezdzic choc by jeszcze z miesiąc, dwa, trzy.
Cieszy mnie choc postawa meza, jak nigdy pare razy dziennie, jak samopoczucie? Nie boli? Poloz sie!, nie ruszaj jest dobrze to juz cie nosi?!.
Opisalam sie, ale moze szybciej zasne. Mlody urzadzil mi pobudke o polnocy czasami chodzi nietomny w nocy. Wyslalam go na siku to musialam nad nim stac bo zasypial na kibelku, teraz sama nie moge spac. Zwlaszcza ze martwi mnie ten poniedzialek i wizyta w szpitalu.
Dobrego spania :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alaris na to nie ma regoly ile pampkow idzie. Mlody moj robil co karmienie czyli co max 3 godziny. To wychodzi 8, powiedzmy 10 na dzien. Jak byl na mm to raz dziennie kupke a siku nie pamietam. Chciala bym sprobowac tego pieluchowania wielorazowego, tylko nie wiem jaki to da efekt. Poczekam troche jeszcze, bo na razie boje sie zapeszac i jak bedzie dobrze to tez zamowie nowe otulacze i zobaczymy jak nam pojdzie.
Z biustonoszami tak jest, ja sie nawet nie nadtawiam ze gdzies znajde taki do karmienia.
Witaj Kapinka
Ewi współczuję, u mnie na komuni tez jakos tak bedzie gosci i nawet nie zamierzam sie z tym sama zmierzyc. Po porodzie zamawiam catering na komunie. Dom Strazaka maz juz zamowil, chce na spokojnie z dzieckiem pobyc, wszystko mi przygotuja, podadza, posprzataja. Ten bajzel moge zostawic na drugi dzien sprzatac. Powodzenia jutro , tz dzis.
Bum nie dotykaj, jak nie bedziesz ruszac to sie uspokoi.

Kasiu sliczne lozeczko.

Zazdroszcze ze mozecie pracowac. Mnie to siedzenie w domu lekko doluje. Tym bardziej ze mlody 6 godzin w szkole a nie wspomne o mezu. Jak mi przyjdzie isc teraz na te 4 miesiace do szpitala to chyba sobie ze soba nie poradze. Wystarczy ze zeszlych wakacji nie pamietam. No ale tyle uzalania sie nad soba, caly czas mam nadzieje ze sie pomylil nie dopatrzyl, bo sadelko przeszkadza, ze na kontrole moge jezdzic choc by jeszcze z miesiąc, dwa, trzy.
Cieszy mnie choc postawa meza, jak nigdy pare razy dziennie, jak samopoczucie? Nie boli? Poloz sie!, nie ruszaj jest dobrze to juz cie nosi?!.
Opisalam sie, ale moze szybciej zasne. Mlody urzadzil mi pobudke o polnocy czasami chodzi nietomny w nocy. Wyslalam go na siku to musialam nad nim stac bo zasypial na kibelku, teraz sama nie moge spac. Zwlaszcza ze martwi mnie ten poniedzialek i wizyta w szpitalu.
Dobrego spania :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko będzie dobrze, zobaczysz... Tylko dużo odpoczywaj i bądź dobrej myśli [emoji4] Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry